12PUAN FORUM
KIBRIS - Eleni Foureira - Fuego - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: GÜNCEL (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: EUROVISION 2018 (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=30)
+--- Konu Başlığı: KIBRIS - Eleni Foureira - Fuego (/showthread.php?tid=218)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

RE: KIBRIS - Eleni Foureira - Fuego - utarit01 - 19-03-2018

Bunu seviyorum ben de . Keyifli cok ama ne yapabilecegi vocal performansinin gucune ve jurilerin bunu ne kadar anlayacagina bagli. Bir hayli televote alacak zira.

RE: KIBRIS - Eleni Foureira - Fuego - suioeir - 26-03-2018

Bu kızın en büyük artısı dans yeteneği. Bol pyro’lu müthiş bir show izleyeceğimizin garantisini ben veriyorum.

RE: KIBRIS - Eleni Foureira - Fuego - halil - 26-03-2018

(26-03-2018, Saat: 11:17)suioeir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu kızın en büyük artısı dans yeteneği. Bol pyro’lu müthiş bir show izleyeceğimizin garantisini ben veriyorum.
Garanti verdiğin için yazıyorum. Eğer yazdığın gibi bir şov izlemezsek sahnede, sorumlusu sensin ona göre! Smile

Cvp: RE: KIBRIS - Eleni Foureira - Fuego - suioeir - 26-03-2018

(26-03-2018, Saat: 11:52)halil Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(26-03-2018, Saat: 11:17)suioeir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu kızın en büyük artısı dans yeteneği. Bol pyro’lu müthiş bir show izleyeceğimizin garantisini ben veriyorum.
Garanti verdiğin için yazıyorum. Eğer yazdığın gibi bir şov izlemezsek sahnede, sorumlusu sensin ona göre! Smile

Sorumluluğu kabul ediyorum. Eğer olmazsa pyrolu showu ben yapacağım size  Big Grin

RE: KIBRIS - Eleni Foureira - Fuego - utarit01 - 27-03-2018

Bu cok keyfili , ben aslinda cidden seviyorum. Ama bir sey eksijk kaliyor adini koyamadigim.

RE: KIBRIS - Eleni Foureira - Fuego - Hysteria - 27-03-2018

harika girip nakaratta yok oluyor bence.. nakarat çok zayıf yoksa winner adayı bile olurdu

RE: KIBRIS - Eleni Foureira - Fuego - gentedimare - 27-03-2018

İlk dinlediğimde de dedim nakaratı koparmıyor şarkıyı. Yine de yüzde yüz finalde görüyorum. Umarım ilk 10 yapar.

RE: KIBRIS - Eleni Foureira - Fuego - utarit01 - 27-03-2018

Kim hattirlamiyorum ama ilk lansman sonrasi, guzel de nakarati da olsa daha iyi olacakti demisti. LOL

RE: KIBRIS - Eleni Foureira - Fuego - gentedimare - 27-03-2018

Doğru demiş kim demişse Smile)

KIBRIS - Eleni Foureira - Fuego - pookito - 27-03-2018

Haklısınız. Şarkı keyifli keyifli sürerken ve enerji tatlı tatlı yükselirken, ardından tam güçlü bir nakaratla patlama yapması beklenirken birden müzik giriyor. O müzik de güçlü bir etki yaratıyor aslında ve şarkıya farklı bir hava katıyor. Ama yine de güçlü bir nakaratla patlasaydı bambaşka güzellikte olabilirdi. Fuego benim de bu sene en sevdiğim ilk 10 şarkım arasında[emoji7]

KIBRIS - Eleni Foureira - Fuego - halil - 27-03-2018

İşte bu yüzden oylarımızı Kıbrıs'ta birleştirip en zayıf halka olarak eleyelim bir an önce... Smile

KIBRIS - Eleni Foureira - Fuego - Yekaye - 27-03-2018

(27-03-2018, Saat: 15:27)pookito Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Haklısınız. Şarkı keyifli keyifli sürerken ve enerji tatlı tatlı yükselirken, ardından tam güçlü bir nakaratla patlama yapması beklenirken birden müzik giriyor. O müzik de güçlü bir etki yaratıyor aslında ve şarkıya farklı bir hava katıyor. Ama yine de güçlü bir nakaratla patlasaydı bambaşka güzellikte olabilirdi. Fuego benim de bu sene en sevdiğim ilk 10 şarkım arasında[emoji7]

Ben de o müziğe bayılıyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cvp: KIBRIS - Eleni Foureira - Fuego - suioeir - 27-03-2018

(27-03-2018, Saat: 23:08)halil Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İşte bu yüzden oylarımızı Kıbrıs'ta birleştirip en zayıf halka olarak eleyelim bir an önce... Smile

(Kendi de inanmadı)

Cvp: KIBRIS - Eleni Foureira - Fuego - gentedimare - 28-03-2018

(27-03-2018, Saat: 23:08)halil Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İşte bu yüzden oylarımızı Kıbrıs'ta birleştirip en zayıf halka olarak eleyelim bir an önce... Smile

Halil gel bu kıbrıstan vazgeç bi 10 gün boşuna gidio oyların.

RE: Cvp: KIBRIS - Eleni Foureira - Fuego - halil - 28-03-2018

(28-03-2018, Saat: 00:02)gentedimare Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Halil gel bu kıbrıstan vazgeç bi 10 gün boşuna gidio oyların.

Asla! Smile

RE: KIBRIS - Eleni Foureira - Fuego - Hysteria - 29-03-2018

klipteki gibi sahnede araba yakmalı bence bu. alın size en babasından fuego dercesine Big Grin

RE: KIBRIS - Eleni Foureira - Fuego - Hysteria - 29-03-2018

burdan da baba bi sahne gelecektir. eminim iyi çalışıyo dersine

Cvp: KIBRIS - Eleni Foureira - Fuego - suioeir - 29-03-2018

Şarkıyı ilk dinlediğimde ben Smile

Cvp: KIBRIS - Eleni Foureira - Fuego - suioeir - 03-04-2018

Helena Paparizou versiyon

Cvp: KIBRIS - Eleni Foureira - Fuego - buraks - 03-04-2018

Sesleri inanılmaz benziyor zaten :/ Gözümü kapatım Eleni'yi dinlesem, Helena Paparizou derim diyordum. Kapatmadan da aynıymış  Big Grin

Bu arada; Eleni 2016 yılında şu şarkıyla Yunanistan'ı temsil etmek için başvurmuş. Reddedilmiş.