12PUAN FORUM
KIBRIS - Eleni Foureira - Fuego - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: GÜNCEL (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: EUROVISION 2018 (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=30)
+--- Konu Başlığı: KIBRIS - Eleni Foureira - Fuego (/showthread.php?tid=218)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Cvp: KIBRIS - Eleni Foureira - Fuego - Emrako - 03-03-2018

(02-03-2018, Saat: 23:10)Barlo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Muz ve ananas sponsor olmuş ne bekleyebilirsin ki. En fazla finale çıkıp 18.   falan olur. Bu kızın canlı performansı hakkında da gayet nötr yorumlar var üstelik.

sen ki hangi yunan şarkısını sevdin şimdiye kadar ben hiç hatırlamıyorum.  Undecided

RE: KIBRIS - Eleni Foureira - Fuego - aksizi - 03-03-2018

Aslında bende sizin gibi düşünüyorum hani tam hareketleneceği sırada biraz düşürmüşler. O da klişelerden uzak yeni sound tadında olması için sanırım. Bi kötü de gelmiyor. Show konusunda kendisine de çok fazla güveniyorum. Ben gayet mutlu ve sevgi doluyum. Kazanmasını beklemiyorum, KAZANSA TABİİ Kİ MUTLU OLURUZ NELER KAZANDI. Bizi tatmin ediyor. Böyle şarkılar olmadan tadı çıkmıyor. Açıkçası Golden Boy rezaletleri değil böyle şeyler görmekten hoşnut oluyorum.

RE: KIBRIS - Eleni Foureira - Fuego - suioeir - 04-03-2018

Bu şarkıyı ben alıp düzenlemek istiyorum. Fuego dediği yerden sonra etnik tarzda olan müziğin patlaması gerekiyor. Umarım beklediğim şekilde düzenlenir.

RE: KIBRIS - Eleni Foureira - Fuego - Uluhandro - 04-03-2018

Aynı şekilde düşünüyorum. Etnik öge eksikliği var şarkıda, Kıbrıs'ın kendine has o melodileri daha çoğaltılsa keşke..

RE: KIBRIS - Eleni Foureira - Fuego - gentedimare - 04-03-2018

Neyse ki yalnız değilim şarkıya bayılanlar bilr eksik dio. Umarım kendileri de farkına varır ve bi revamp olur.

RE: KIBRIS - Eleni Foureira - Fuego - TTR - 04-03-2018

o eksiklik sahnede öyle bir kapanacak ki!!

RE: KIBRIS - Eleni Foureira - Fuego - Okan Varol - 05-03-2018

Eurovision'un etnik mönüsüne olan düşkünlük bir fanet klişesi midir değil midir çözemedim.

Cvp: KIBRIS - Eleni Foureira - Fuego - suioeir - 05-03-2018

Bu da çok iyi 

KIBRIS - Eleni Foureira - Fuego - buraks - 06-03-2018

Bütün akşam bu şarkıyı dinledim. Galiba bağımlılık yaptı ^^

KIBRIS - Eleni Foureira - Fuego - SiruSho - 07-03-2018

Dans bile ettirmiyor yaa , o kadar durgun ritmli ki hareketli bi seyler olsun da nolursa olsun diye dum tis dum tis eklenmis. Akilda da kalici degil. La la love bile olamayabilir elenebilir.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

RE: KIBRIS - Eleni Foureira - Fuego - suioeir - 07-03-2018

Klipsiz dinleyin son ses. Beni çok yükseltiyor bu şarkı. Yunanlar klip konusunda çok başarısızdır zaten. Bu şarkıya böyle klip çekilmez. Bence klibin etkisinde kalıyorsunuz.

RE: KIBRIS - Eleni Foureira - Fuego - Uluhandro - 07-03-2018

Bence de başarılı bu şarkı.

RE: KIBRIS - Eleni Foureira - Fuego - Emrako - 09-03-2018

Bu şarkıya negatif bakanların ya kulakları sağır ya da ülke etiketinden dolayı olumsuz bir bakış açısı olduğunu düşünüyorum. Eğer bu şarkı Türkiye'nin olsaydı çoktan birincilik naraları atıyordunuz hiç kusura bakmayın.
Hadise'nin şarkısı açıklandığında tapanlarınızı unutmadık.

Cvp: RE: KIBRIS - Eleni Foureira - Fuego - TTR - 09-03-2018

(09-03-2018, Saat: 22:35)Emrako Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu şarkıya negatif bakanların ya kulakları sağır ya da ülke etiketinden dolayı olumsuz bir bakış açısı olduğunu düşünüyorum. Eğer bu şarkı Türkiye'nin olsaydı çoktan birincilik naraları atıyordunuz hiç kusura bakmayın.

düm tek tek ayrı bi olaydı ahh, o eurovision klasiği artık Big Grin

bu şarkı seneye dinler miyiz bilmiyorum ama bu sene büyük gideri var ilk 4 kesin. sahne yıkılacak zaten

RE: KIBRIS - Eleni Foureira - Fuego - suioeir - 09-03-2018

Bu senenin divası kesinlikle. O bakışlar, surat ifadesi... It’s Eleni bitch!! Smile

Cvp: RE: KIBRIS - Eleni Foureira - Fuego - Emrako - 09-03-2018

(09-03-2018, Saat: 22:50)TTR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(09-03-2018, Saat: 22:35)Emrako Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu şarkıya negatif bakanların ya kulakları sağır ya da ülke etiketinden dolayı olumsuz bir bakış açısı olduğunu düşünüyorum. Eğer bu şarkı Türkiye'nin olsaydı çoktan birincilik naraları atıyordunuz hiç kusura bakmayın.

düm tek tek ayrı bi olaydı ahh, o eurovision klasiği artık Big Grin

bu şarkı seneye dinler miyiz bilmiyorum ama bu sene büyük gideri var ilk 4 kesin. sahne yıkılacak zaten

evet hadise'nin şarkısı bir klasik ama performansı hala kulaklarımda o ne olacak Wink

KIBRIS - Eleni Foureira - Fuego - buraks - 10-03-2018

Yolda falan sürekli bunu dinliyorum. Monsters biraz erken çıktığı için ufak bi baygınlık geçirdim ama bu şarkıya doyamıyorum. O kadar çok dinledim ki; iki üç güne bundan da bayarım [emoji23]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

RE: KIBRIS - Eleni Foureira - Fuego - TitaN - 10-03-2018

Bu sabah Fuego diye uyandım resmen. "Ne alaka yeaa" dedim kendi kendime. Bugünün şarkısı buydu bende. Güzel güzel.

KIBRIS - Eleni Foureira - Fuego - Yekaye - 10-03-2018

Bu kazanacak

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

RE: KIBRIS - Eleni Foureira - Fuego - suioeir - 16-03-2018

Şu kıza da azıcık Napan? falan deyiverin. Halini hatrını sorun Kıprıs’ın Smile