12PUAN FORUM
RUSYA - Yulia Samoylova - I Won’t Break - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: GÜNCEL (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: EUROVISION 2018 (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=30)
+--- Konu Başlığı: RUSYA - Yulia Samoylova - I Won’t Break (/showthread.php?tid=217)

Sayfalar: 1 2 3 4 5

Cvp: RE: RUSYA - Julia Samoylova - I Won't Break - TTR - 23-03-2018

(19-03-2018, Saat: 15:01)utarit01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yine duzgun bir sarki. Benim tek korkum bu kizcagizi yuhlamalari. Resmen deliririm oyle bir sey olursa.

inşallah olmaz öyle bi şey. tezahürat edileceğini düşünüyorum. ukraynalılar belki tepki gösterebilir ama sesleri çıkma herhalde.

ilk 5'e doğru yürüyoruz Heyo

Cvp: RE: RUSYA - Julia Samoylova - I Won't Break - TitaN - 08-04-2018

(23-03-2018, Saat: 16:17)TTR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(19-03-2018, Saat: 15:01)utarit01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yine duzgun bir sarki. Benim tek korkum bu kizcagizi yuhlamalari. Resmen deliririm oyle bir sey olursa.

inşallah olmaz öyle bi şey. tezahürat edileceğini düşünüyorum. ukraynalılar belki tepki gösterebilir ama sesleri çıkma herhalde.

ilk 5'e doğru yürüyoruz Heyo

Bu performansla sondan 5'e yürürsünüz anca. Azıcık adalet varsa yarı finalde kalır. Dinimiz amin.

RE: RUSYA - Yulia Samoylova - I Won’t Break - TTR - 08-04-2018

nakaratı söylemez, geri vokallere söyletir, geri kalanı o kadar kötü değil. nakarata çıkmaya gücü yetmiyor. herhalde sahnede söylemesine müdahele eder rus delegasyonu.

hala ilk 10 şansı var bence ve eğer sahnede her şeyi çok iyi kotarırlarsa çok zor da olsa ilk 5 olabilir.

RE: RUSYA - Yulia Samoylova - I Won’t Break - suioeir - 08-04-2018

Moskova partisindeki salondan mıdır yoksa teknik bir problemden midir bilmiyorum ama bütün performanslarda bir tuhaflık var zaten.  Başta  sanki  sesini duyamıyormuş gibi kulaklığıyla oynuyor..  

Julia’nın mükemmel bir sesi olduğunu iddia etmiyorum asla sesine kusursuz diyemem ama bu kadar da kötü olmadığına daha önceki canlı performanslarından şahidiz hepimiz. Burada bir problem olduğu belli. 
Gerçekten o nakarata çıkamıyorsa böyle bir şarkıyı seçmezdi herhalde.

RE: RUSYA - Yulia Samoylova - I Won’t Break - utarit01 - 08-04-2018

Ben cok uzuldum.

RE: RUSYA - Yulia Samoylova - I Won’t Break - gentedimare - 08-04-2018

Çok kötü okuyor Sad

RE: RUSYA - Yulia Samoylova - I Won’t Break - buraks - 09-04-2018

Genel olarak o kadar kötü söyledi ki Rusya kanalı konuyla alakalı mahkeme kararı çıkarıp performansı youtube'dan sildirdi.

Rusya fanlarını final akşamı görmeyi çok istiyorum. Akıbetleri ne olacak merak ediyorum Big Grin

Cvp: RUSYA - Yulia Samoylova - I Won’t Break - buraks - 02-05-2018

RuPaul izleyenler anlacaktır.

Mdq9La.jpg

RE: RUSYA - Yulia Samoylova - I Won’t Break - TitaN - 02-05-2018

Hahahahaha Big Grin

RE: RUSYA - Yulia Samoylova - I Won’t Break - Okan Varol - 11-05-2018

Canli performans kaydı: https://www.youtube.com/watch?v=KujGHwyfMWM

02:02""de şarkıya giremiyor, kal geliyor... Hem de yakın plandayken... Çok talihsiz bir durum..

RE: RUSYA - Yulia Samoylova - I Won’t Break - Barlo - 11-05-2018

#şükür

RE: RUSYA - Yulia Samoylova - I Won’t Break - Uluhandro - 11-05-2018

Bir sene evvel daha iyi oldugu dusunulen bir sarki ile katilacakken sacma bir sekilde yarismaya katilamayip bir sene sonra ulkesi adina ilk kez yari finale cakilan yulia adina cok uzuldum. Rusya katilimlarini genelde sevmem ama bu kizin final gormesini cok isterdim.

RE: RUSYA - Yulia Samoylova - I Won’t Break - Ömer - 11-05-2018

Şarkıyı vokaller söylüyor Julia onlara vokal yapıyor ve Rusya eleniyor Smile

RE: RUSYA - Yulia Samoylova - I Won’t Break - Hysteria - 11-05-2018

dibi boylaması hakkıdır. berbat bir performanstı. slavko bile iyiydi be bundan

RUSYA - Yulia Samoylova - I Won’t Break - pookito - 11-05-2018

Geçen seneki şarkısı ne güzeldi halbuki. Gerçi o güzel şarkıyı da böyle söyleseydi pek iyi şeyler olmazdı yine Rusya adına[emoji51]

Cvp: RUSYA - Yulia Samoylova - I Won’t Break - Emrako - 11-05-2018

Çok ağlamış, üzüldüm. İçinde bulunduğu durum için Macaristan yerine bu kızı yazmıştım listeme ama olmadı.  Cry

RE: RUSYA - Yulia Samoylova - I Won’t Break - Uluhandro - 11-05-2018

Duygusal düşünüyorum biliyorum ama keşke finalde olsaydı Sad

RUSYA - Yulia Samoylova - I Won’t Break - pookito - 11-05-2018

Aaa [emoji26] üzülmüştür tabii. Umarım kendini çabuk toparlar. Rusya ilk kez finale çıkamıyor. Bu da ağır gelmiştir muhtemelen [emoji45]

RUSYA - Yulia Samoylova - I Won’t Break - Yekaye - 11-05-2018

2005 te finalde miydi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cvp: RUSYA - Yulia Samoylova - I Won’t Break - Uluhandro - 11-05-2018

(11-05-2018, Saat: 16:05)pookito Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aaa [emoji26] üzülmüştür tabii. Umarım kendini çabuk toparlar. Rusya ilk kez finale çıkamıyor. Bu da ağır gelmiştir muhtemelen [emoji45]

Ve ilk kez kalamamasının sorumluluğunu kendinde hissediyor şu an, hem de geçen sene de katılabilecek durumdayken katılamaması falan.. Hepsi bir etken bence.. Eurovision finali ne detoneleri ağırladı sahnesinde.. Kusura bakmasınlar ama geçen yılki Belçika'dan da kötü okumadı