12PUAN FORUM
RUSYA - Yulia Samoylova - I Won’t Break - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: GÜNCEL (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: EUROVISION 2018 (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=30)
+--- Konu Başlığı: RUSYA - Yulia Samoylova - I Won’t Break (/showthread.php?tid=217)

Sayfalar: 1 2 3 4 5

RUSYA - Yulia Samoylova - I Won’t Break - Barlo - 26-01-2018

RUSYA - Julia Samoylova - Hysteria - 27-01-2018

Şaşırtmadı bu haber . Keşke özel bi ayrıcalık verilse ve şarkı da aynı kalabilse

RUSYA - Julia Samoylova - Hysteria - 27-01-2018

Ve de daha şarkı bile yokken, iddia ediyorum. St.Petersburg’19 a hazırlanın

RE: RUSYA - Julia Samoylova - Bulent Ader - 27-01-2018

Henüz rus tv'sinden resmi açıklama yok, kız kendi instagram hesabından duyurmuş. İnşallah anlamsız bir gelin güvey olma durumu değildirSmile

RE: RUSYA - Julia Samoylova - suioeir - 27-01-2018

Eğer doğruysa ‘Kiev’de yuhlanmamak için engelli sanatçı seçildi’ iddialarına Rusya’dan tokat gibi bir cevap gelmiş olur. Umarım doğrudur.

RUSYA - Julia Samoylova - buraks - 28-01-2018

(27-01-2018, Saat: 12:22)suioeir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eğer doğruysa ‘Kiev’de yuhlanmamak için engelli sanatçı seçildi’ iddialarına Rusya’dan tokat gibi bir cevap gelmiş olur. Umarım doğrudur.

Belki de insanların tam da böyle düşüneceğini düşündükleri için bu topa girerler? Ruslar burnu düşse almayan millettir. Sırf insanlara güzel bi imaj vermek için bu topa girebilirler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

RE: RUSYA - Julia Samoylova - suioeir - 28-01-2018

Ben sizin kadar kötü düşünmüyorum ve ayrıca Julia Kiev’de yuhlanmamak için tercih edilmiş bile olsa ben bunda yine bir kabahat göremiyorum.  Bunun sinsi bir hareketmiş gibi algılanması çok saçma.

Rusya’nın böyle bir çekincesi olsa Ukrayna’ya gitmeyi en baştan reddederdi. Bir de o taraftan bakın.  Herkesin fikri kendine ama bana mantıklı gelmiyor bu tarz düşünceler.

RUSYA - Julia Samoylova - Hysteria - 28-01-2018

Bence de. Julia ya büyük haksızlık oldu geçen sene. Rusyayı Ukraynayı vs bilmem ama kadının açısından bakınca oldukça sevindim ve bence fanlar oya boğacak şarkı ne olursa olsun. E bide ilk kez izleyen izleyici büyülenip durumdan öte de duygulanıp basacak oyları. E malum ülke de Rusya. 2019 şimdiden belli

Cvp: RUSYA - Julia Samoylova - buraks - 13-02-2018

Bu sene JESC'deki şarkıları gerçekten çok iyiydi. JESC üstü bir şarkıydı. Umarım bu kalitede bir şeyle gelirler ki bana kalırsa aynı yıl hem ESC'yi hem JESC'yi kazanmış olmak için kasarlar.

RE: RUSYA - Julia Samoylova - aksizi - 04-03-2018

Kendisi geçen yıl favorimdi. Malum sebeplerden dolayı hala geçen yıldan beri favorim. Şarkısı da güzel olacaktır. Büyülü sesine güveniyorum. Muhtemelen kazanır.

RE: RUSYA - Julia Samoylova - suioeir - 07-03-2018

Beklenti büyüyor

RE: RUSYA - Julia Samoylova - Bulent Ader - 07-03-2018

Ebu sürekli o kadar kuralları yumuşatıp, ağzımızın tadı bozulmasın havasına giriyor ki yakında 'tamam, geçen sene bu kıza haksızlık edilmiş oldu, ben bunun bu sene flame is burning ile yarışmasına izin veriyorum' derse hiç şaşırmıycamSmile

Cvp: RE: RUSYA - Julia Samoylova - halil - 07-03-2018

(07-03-2018, Saat: 18:39)Bulent Ader Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ebu sürekli o kadar kuralları yumuşatıp, ağzımızın tadı bozulmasın havasına giriyor ki yakında 'tamam, geçen sene bu kıza haksızlık edilmiş oldu, ben bunun bu sene flame is burning ile yarışmasına izin veriyorum' derse hiç şaşırmıycamSmile

Keşke o şarkıyla yarışsa...  Cry

Cvp: RUSYA - Julia Samoylova - pookito - 08-03-2018

Geçen yıl yarışamadığı halde çoğu kişinin sevdiği bir şarkı olmuştu Flame Is Burning. Ve akıllarda yer etti Julia S.
Bu sene de aynı ismin Rusya'yı temsil edeceğinin açıklanmasından sonra, Rusya'nın şarkısı özel bir merakla beklenir oldu diye düşünüyorum. Şarkıyı bilerek mi açıklamıyorlar acaba?

Rusya güçlü bir slow ile yarışacak yine ve iş yapacak kesin. Julia'yı sahnenin ortasında o duygu yoğunluğu ile şimdiden hayal edebiliyorum.

RE: RUSYA - Julia Samoylova - suioeir - 08-03-2018

Normalde slow şarkı pek desteklemem ama geçen yıl Flame is burning benim 1 numaramdı. Bu sene de inşallah aynı şekilde olur.

RE: RUSYA - Julia Samoylova - aksizi - 08-03-2018

Ben kesinlikle kazanacağını düşünüyorum. Ekstrem bi durum olursa en kötü 2. olur.

Cvp: RUSYA - Julia Samoylova - gentedimare - 08-03-2018

Bende bu yarışmayı Rusyanın uzuuuunca bir süre kazanamayacağını düşünüyorum. 

Ağzıyla kuş tutsa Rusya Eurovisionu kazanamaz.

RE: RUSYA - Julia Samoylova - suioeir - 08-03-2018

St. Petersburg’da yapılacaksa kazansınlar Moskova’da yapılacaksa kazanmasınlar bence. Smile

Cvp: RE: RUSYA - Julia Samoylova - gentedimare - 08-03-2018

(08-03-2018, Saat: 22:57)suioeir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: St. Petersburg’da yapılacaksa kazansınlar Moskova’da yapılacaksa kazanmasınlar bence. Smile

Brugge ile birlikte avrupanın 2 masal kenti. Aşık olmuştum saint petersburga.

Ama mayısta ora buz gibi olur.

Cvp: RE: RUSYA - Julia Samoylova - suioeir - 08-03-2018

(08-03-2018, Saat: 22:59)gentedimare Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(08-03-2018, Saat: 22:57)suioeir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: St. Petersburg’da yapılacaksa kazansınlar Moskova’da yapılacaksa kazanmasınlar bence. Smile

Brugge ile birlikte avrupanın 2 masal kenti. Aşık olmuştum saint petersburga.

Ama mayısta ora buz gibi olur.

Prag’ı da ekleyelim 3 olsun.