12PUAN FORUM
SIRBİSTAN - Sanja Ilić and Balkanika - Nova Deca - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: GÜNCEL (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: EUROVISION 2018 (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=30)
+--- Konu Başlığı: SIRBİSTAN - Sanja Ilić and Balkanika - Nova Deca (/showthread.php?tid=214)

Sayfalar: 1 2

RE: SIRBİSTAN - Sanja Ilic & Balkanika - Nova Deca - TTR - 07-03-2018

valla bu tansu çiller görünümlü kadın seçilseydi ilk 5imdeydi

SIRBİSTAN - Sanja Ilic & Balkanika - Nova Deca - SiruSho - 07-03-2018

Dansçılar askınaa

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: SIRBİSTAN - Sanja Ilic & Balkanika - Nova Deca - buraks - 08-03-2018

Burası ile alakalı çok gereksiz bir bilgi vereceğim size. Big Grin

Siz de Sanja Ilic'i şu siyah saçlı kız sandınız değil mi? Aslında o değilmiş. Sanja en başta kavala benzeyen enstrümanı çalan, Derya Köroğlu'na benzeyen abiymiş. O abi aynı zamanda orkestra şefiymiş. Kalan ekip üyeleri de Balkanika'ymış.

RE: SIRBİSTAN - Sanja Ilic & Balkanika - Nova Deca - Bulent Ader - 08-03-2018

Ben sanja iliç'in erkek ve 1949 doğumlu olduğunu okumuştum bir yerlerden, önce şarkıyı ağırlıklı olarak söyleyen o kel sakallı adam olmalı diye düşündüm ama o da 69 yaşında olamayacağına göre o beyaz saçlı kavalcı adam olduğuna kanaat getirmiştim. Aslında sanja kadın adı olmalı diye düşünmüştüm ilk ismi duyduğumda, sanja vucic'ten dolayı ama demek unisex bir isimmiş.

RE: SIRBİSTAN - Sanja Ilic & Balkanika - Nova Deca - Hysteria - 08-03-2018

bende bakmıştım buna hangileri balkanika diye, çünkü 2 kadın o kadar uyumlu ki, bunlardan biri sanja olamaz yaa diyerekten Big Grin

Cvp: RE: SIRBİSTAN - Sanja Ilic & Balkanika - Nova Deca - buraks - 08-03-2018

(08-03-2018, Saat: 11:36)Bulent Ader Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aslında sanja kadın adı olmalı diye düşünmüştüm ilk ismi duyduğumda, sanja vucic'ten dolayı ama demek unisex bir isimmiş.

Aynen. Aynı şeyi düşünmüştüm =)

RE: SIRBİSTAN - Sanja Ilic & Balkanika - Nova Deca - gentedimare - 08-03-2018

bu şarkının ilk 30 saniyesi ilk beşime girer. Sonraki 2.30 dakika son beşe Smile

RE: SIRBİSTAN - Sanja Ilic & Balkanika - Nova Deca - aksizi - 09-03-2018

Renk getirmişler.

RE: SIRBİSTAN - Sanja Ilic & Balkanika - Nova Deca - gentedimare - 27-03-2018

Arka sıralara saklanan tembel öğrenci gibi 3. Sayfada kalmış.

Maltadan sonra yeni hedefimiz en zayıf halkada Sırbistan.

Sırbistana yükleniyoruz arkadaşlar.

RE: SIRBİSTAN - Sanja Ilić and Balkanika - Nova Deca - buraks - 11-05-2018

Bu şarkıyı ilk dinlediğimden beri çok seviyorum. ESC ruhunu yansıtan şarkılardan biriydi. Finale çıkmalarına çok sevindim. Böyle tatlar eksik olmamalı.

Cvp: RE: SIRBİSTAN - Sanja Ilić and Balkanika - Nova Deca - Uluhandro - 11-05-2018

(11-05-2018, Saat: 16:24)buraks Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu şarkıyı ilk dinlediğimden beri çok seviyorum. ESC ruhunu yansıtan şarkılardan biriydi. Finale çıkmalarına çok sevindim. Böyle tatlar eksik olmamalı.

Şarkının başındaki eko fazla geldi kulağıma ama geri kalan kısmı kusursuzdu.Kız çok rahat okudu ama sanki şarkıyı biraz daha etnik ögelerle yoğursalar daha güzel olablirdi..

RE: SIRBİSTAN - Sanja Ilić and Balkanika - Nova Deca - Bulent Ader - 11-05-2018

Beni bu sene en çok şaşırtan şarkı. Nasıl çıktı hala şoktadayım. Finaldeki sonucu sadece balkan oylarıyla ikinci yarıda olacak gibi geliyor bana.

RE: SIRBİSTAN - Sanja Ilić and Balkanika - Nova Deca - Emrako - 11-05-2018

Aslında mp3 olarak sevip sevmemek arasında kararsız kaldığım ve oylamamda puanlamadığım bir ülke ve şarkıydı fakat dün akşam canlı performans ve enerjilerini çok sevdim ve çıkmaları beni şaşırtmadı.

RE: SIRBİSTAN - Sanja Ilić and Balkanika - Nova Deca - utarit01 - 12-05-2018

Aynen dostum. Canlida super bir hava yakaladilar.