12PUAN FORUM
İSPANYA - Alfred & Amaia - Tu Canción - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: GÜNCEL (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: EUROVISION 2018 (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=30)
+--- Konu Başlığı: İSPANYA - Alfred & Amaia - Tu Canción (/showthread.php?tid=206)

Sayfalar: 1 2 3 4

RE: İSPANYA - gentedimare - 30-01-2018

Amaia & Alfred - tu cancion kazandı. çok tatlı şarkı.

İSPANYA - frekans_g - 30-01-2018

İyi güzel ekrana güzel yansıyor da biraz klişe. Piyano bir adam bir kadın şarkının sonunda öpüşmeler falan filan. Ne ileri gidiyor ne geri kalıyor şarkı. Sırası geldiğinde dinlenir sıkmaz ama oylamada sağdan sola geçemez. Neyse yarın iş var yatayım ben [emoji23]
Unutmadan adam güzel aşık gibi bakıyor da kız biraz daha duygu yüklü bakmalı. Proje aşkı da olsa gönül tellerimizi azıcık titreştirin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

RE: İSPANYA - gentedimare - 30-01-2018

Lo malo da fena deildi ama sesleri çok cırtlaktı ya. bu yarışmada tek güzel ses Amaianın. Şarkı tatlı , sempatik ama çok iyi bi derece ypabileceğini sanmıyorum.

İSPANYA - Alfred & Amaia - Tu Canción - halil - 30-01-2018

Bunlar sahnede birbirlerine karşı romantik hareketlerden puan alacaklar. Smile

RE: İSPANYA - Alfred & Amaia - Tu Canción - Hysteria - 30-01-2018

Bi piyano başında performansları var, bide birbirlerine bakarak ..

sanırım 2.si kazandıktan sonraki, bence bu tarz olmalılar
sahnede 3 dk şarkı söylerken hiç başka yöne,seyirciye dönmeden, göz göze okurlarsa, gayet etkileyici olacaktır.

RE: İSPANYA - Alfred & Amaia - Tu Canción - TTR - 30-01-2018

5-B sınıfından Amaia ve Alfred piyesi resmen. Lo Malo ve Arde çok daha iyiydi, hem şarkı hem performans bakımından. İspanya için son beşe devam.

Cvp: İSPANYA - Alfred & Amaia - Tu Canción - suioeir - 30-01-2018

El Remedio gibi muhteşem bir şarkıyı iğrenç bir performansla resmen batırdılar  Çekiç  Bu şarkı o kızın sesine hiç gitmemişti ve söylerken zorlanıyordu zaten. Hiç mi kimse farketmez bunu? Başarısız bir eşleştirme olduğu gün gibi ortadaydı. Olan güzelim şarkıya oldu. Bu şarkıyı Shakira’ya ver, Luis Fonsi’ye ver anında dünya listelerine sokarlar. Yazık! 

Tu Cancion da çok baydı beni. Asla sevemeyeceğim bir şarkı.  Üzgünüm bu sene de olmadı İspanya.

RE: İSPANYA - Alfred & Amaia - Tu Canción - aksizi - 30-01-2018

Ay küfürler edesim var.

RE: İSPANYA - Alfred & Amaia - Tu Canción - Barlo - 30-01-2018

Bunlar sevgiliymiş, mayısa kadar ayrılırsa ne olacak acaba diye düşünmeden edemiyorum.

İSPANYA - Alfred & Amaia - Tu Canción - frekans_g - 30-01-2018

(30-01-2018, Saat: 18:42)suioeir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: El Remedio gibi muhteşem bir şarkıyı iğrenç bir performansla resmen batırdılar  Çekiç  Bu şarkı o kızın sesine hiç gitmemişti ve söylerken zorlanıyordu zaten. Hiç mi kimse farketmez bunu? Başarısız bir eşleştirme olduğu gün gibi ortadaydı. Olan güzelim şarkıya oldu. Bu şarkıyı Shakira’ya ver, Luis Fonsi’ye ver anında dünya listelerine sokarlar. Yazık! 

Tu Cancion da çok baydı beni. Asla sevemeyeceğim bir şarkı.  Üzgünüm bu sene de olmadı İspanya.

Yok ya Ana Güzeldi. Şarkıyı listeye aldım, döndür döndür dinliyorum. Eurovision’da güzel dururdu da işte...
@Barlas. Zaten proje aşkı 2 ay daha dişlerini sıkar ayrılmazlar.

RE: İSPANYA - Alfred & Amaia - Tu Canción - halil - 30-01-2018

(30-01-2018, Saat: 21:40)Barlo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bunlar sevgiliymiş, mayısa kadar ayrılırsa ne olacak acaba diye düşünmeden edemiyorum.
Eh sahnede kavga ederek şarkı söylerler artık Smile

RE: İSPANYA - Alfred & Amaia - Tu Canción - taifung - 31-01-2018

Bu akşam ya da yarın akşam için yeni seçilen şarkıları dinlemeyi ve yorumlamayı planladım. Umarım burada yazılanlar gerçekleri yansıtıyordur!!!

RE: İSPANYA - Alfred & Amaia - Tu Canción - gunec46 - 31-01-2018

Ben arada kaldım açıkçası. Sahnede çok sevimli görünüyorlar. Şarkı da dinledikçe sarıyor sanki. Ama ne yaparlar bilmiyorum...Ben Lo Malo yu beğenmiştim bir de Remedio'yu. Miriam a üzüldüm, Lejos Do Piel güzel şarkı ama resmen batırdı...

RE: İSPANYA - Alfred & Amaia - Tu Canción - SiruSho - 31-01-2018

20. olmalara doyamadın İspanya

Cvp: İSPANYA - Alfred & Amaia - Tu Canción - taifung - 04-02-2018

Sevmedim bunu

RE: İSPANYA - Alfred & Amaia - Tu Canción - Hysteria - 05-02-2018

ben seviyorum bu şarkıyı ama bi yandan da;

oğlanın aşırı Salvadorvari garip surat hareketleri ve şarkının da hafif benzerliği, soğutmuyor da değil. geçen senenin kötü kopyası sanki Big Grin

Cvp: İSPANYA - Alfred & Amaia - Tu Canción - taifung - 05-02-2018

Benim İspanyollara, İngilizlere ve Fransızlara asıl kızma sebebim aslında, dünyayı domine etmiş bu dilde bir sürü şarkı varken, bu ülkelerin her sene böyle dandik şeylerle çıkagelmeleri...

Almanlara kızamıyorum zaten onların normal müzik piyasaları da boktan, Almanca da boktan bir dil zaten şarkılar için...

İtalyanlar'ı da ayırıyorum çünkü onlar gayet güzel, kendi piyasalarına da hitap eden şarkılar gönderiyorlar. Zaten San Remo'dan geliyor ki aksi mümkün değil...

İsveç ise zaten en çok hakkını veren ülke bu açıdan. Dünya müziğine katkıları oranında bu yarışmaya da her zaman en baba şarkılarla geliyorlar...

İSPANYA - Alfred & Amaia - Tu Canción - frekans_g - 06-02-2018

Amaia yarışmanın galibi oldu. İspanyollar şu kızı ne sevdi arkadaş. Bakalım yarışmada başarılı olabilecek mi?

RE: İSPANYA - Alfred & Amaia - Tu Canción - gentedimare - 06-02-2018

En güzel ses açık ara amaianın. O yüzden haklı bir birincilik.

RE: İSPANYA - Alfred & Amaia - Tu Canción - TTR - 06-02-2018

Amaia'yı ben de çok seviyorum ve yarışmanın açık ara hakedeniydi. Ömrümde kadife gibi sesi var söyleminin bu kadar oturduğu başka bir ses duymadım. Ve o sesi Eurovision'da dinlemek çok güzel olacak. Bi de şu var yarışmadaki her çocuk çok iyiydi. Hepsi yetenekli ve sevimli tiplerdi. Birine bile gıcık olmadım izlerken Smile

Finalde söylediği şarkı ve performansı da mükemmeldi.

bu arada spotify ispanya'da lo malo bir haftadır bir numara. Enrique Iglesias'ın yeni çıkardığı şarkıdan falan daha çok dinleniyor. Gel de tam bir hit şarkıyı göndermedikleri için yanma.