12PUAN FORUM
İSPANYA - Alfred & Amaia - Tu Canción - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: GÜNCEL (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: EUROVISION 2018 (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=30)
+--- Konu Başlığı: İSPANYA - Alfred & Amaia - Tu Canción (/showthread.php?tid=206)

Sayfalar: 1 2 3 4

İSPANYA - Alfred & Amaia - Tu Canción - buraks - 16-01-2018

Cvp: İSPANYA - buraks - 16-01-2018

Operación Triunfo Eurovision
29 Ocak 2018

Operación Triunfo’s Finalistleri ve Şarkıları;
  • Amaia - Al Cantar (Şarkı Söylerken)
  • Aitana  - Arde (Yanar)
  • Ana Guerra - El Remedio (Çare)
  • Miriam - Lejos De Tu Piel (Teninden Uzakta)
  • Alfred - Que Nos Sigan Las Luces (Işıklar Devam Ediyor)
  • Amaia & Alfred - Tu Cancion (Senin Şarkın)
  • Ana Guerra & Aitana - Chico Malo (Kötü Oğlan)
  • Miriam & Agoney - Magia (Sihir)
  • Tüm Finalisler - Camina (Yürü)

Playlist:
https://open.spotify.com/user/mxkljd7u1evzu7kn5djqmg9gs/playlist/3w6aUsaCia9C7SI7sy33EQ?si=ZCFDJtLGTXuC8hIGDjysWQ

(festivalin akışına göre bu mesaj editlenecektir)

RE: İSPANYA - TTR - 21-01-2018

Ana war kalmalı, kız tam eurovision'a göndermelik

Cvp: İSPANYA - Barlo - 24-01-2018

Bunlardan bu sene de bir sey cikmayacak. Yarismacilara verilen sarkilar cok kotu. Bir tek Amaia diye bir kiz var, onunkiler dinletiyor kendini.

RE: İSPANYA - TTR - 24-01-2018

Haftalardır Operacion Triunfo izleyen biri olarak şarkılardan memnunum Smile Öncelikle hepsi ispanya'nın son iki şarkısından daha güzel. Büyük ihtimalle Amaia ya da Amaia Alfred düeti kazanacak çünkü yarışmanın açık ara en büyük favorisi Amaia. Bu iki şarkı da güzel ama favorim olur mu zaman gösterir. Ama Ana War'un şarkısı çok iyi. Hele Ana ve Aitana düeti Chico Malo var tam shape of you ile despacito karışımı. Tam şov şarkısı ikisi de. Smile

RE: İSPANYA - gentedimare - 24-01-2018

Amaianın solo şarkısı ElCantar mı ne ise çok tatlı yaaa. Keşke onu seçseler

RE: İSPANYA - TTR - 25-01-2018

bu şarkı gitmeli.

İSPANYA - frekans_g - 25-01-2018

(25-01-2018, Saat: 22:49)TTR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bu şarkı gitmeli.
Şarkı güzel gidebilir de solistleri hem birbirine hem de şarkıya uygun seçeydiler iyiydi. Bunlar ne zaman final yapıyor? Vatandaşlığı olmasa da 2. Ülkem sayılır izleyeyim [emoji13]
Edit: Tayfun’un videosundan bu haftasonu olduğunu öğrendim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cvp: İSPANYA - suioeir - 28-01-2018

Dualarım Ana Guerra - El Remedio ile  Heyo

Cvp: İSPANYA - suioeir - 28-01-2018

Yalnız şu videoda şarkının demosunu kim söylemişse o gitse daha iyi olurmuş :Smile Kız biraz zorlanıyor söylerken.   

RE: İSPANYA - TTR - 28-01-2018

el remedio'nun showu süper ötesi!!!!

lo malo hala favorim, hitim diye bağırıyor.

amaia alfred düeti ağır favori olsa da hiç gitsin istemiyorum. çok belirsiz kimin gideceği.

Cvp: RE: İSPANYA - suioeir - 28-01-2018

(28-01-2018, Saat: 18:43)TTR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: el remedio'nun showu süper ötesi!!!!

lo malo hala favorim, hitim diye bağırıyor.

amaia alfred düeti ağır favori olsa da hiç gitsin istemiyorum. çok belirsiz  kimin gideceği.

Al Cantar da gereksiz bir şekilde çok destekleniyor. 

1. tercihim El Remedio
2. tercihim Chico Malo

İşin içine rüşvet karışmazsa bu ikisinden biri alır.

RE: İSPANYA - gentedimare - 28-01-2018

al cantar harika bence.

İSPANYA - frekans_g - 28-01-2018

Ana gitsin de iki şarkısına da razıyım. Kız seksapalitesini çok güzel konuşturuyor. Sahnesi geliştirmeye açık. Eurovision’da sürpriz hazırlayabilir. Sevgililer giderse piyano bakışmalar gülümsemeler o kadar. Farklı bir şey olmaz. Ayrıca Latin müziğine de mıy mıy Eurovision şarkıları içinde ihtiyacımız var

Cvp: İSPANYA - buraks - 29-01-2018

Bugün İspanya için büyük gün!

Süleyman'ın yazdığı güzel bilgilendirme yazısı ve şarkıların listesi için blogumuza göz atmayı unutmayın!  Heyo

RE: İSPANYA - gentedimare - 29-01-2018

bunların finali 00.30 da başlıo Smile) artık sabahın ilk ışıklarıyla biter Smile

İSPANYA - frekans_g - 29-01-2018

(29-01-2018, Saat: 22:52)gentedimare Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bunların finali 00.30 da başlıo Smile) artık sabahın ilk ışıklarıyla biter Smile

Sırf izlemek için spora gitmedim işten gelir gelmez uyudum ama yine de şarkıları izler uyurum. Garip millet gece 11 de akşam yemeği yiyor 12-1 gibi barlara dolaşıyor 2 den önce gece kulübüne adım atmıyorlar. Sabah 6 da çıkıp işe gidiyorlar. ?

RE: İSPANYA - gentedimare - 29-01-2018

Bizim saatimizle 00.30 onlar için 22.30 normal aslında.

İSPANYA - frekans_g - 29-01-2018

20.00 suyu mu çıktı! [emoji23][emoji23][emoji23] bir de zaten konuşmayı seven millet. Programı sabaha anca yetiştirirler.

İSPANYA - frekans_g - 30-01-2018

Lo malo da çok güzel ama remedio yıktı geçti. Sahne de çok güzel göründü valla. Sırada çiftimiz söyleyecek bakalım ne olacak

Amaia nın düeti de tam eurovisionluk. 3 ü de gidebilir de gönlüm Ana’dan yana. Özellikle Kırmızılar içindeki El remedio süper.