12PUAN FORUM
BELARUS - Alekseev - Forever - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: GÜNCEL (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: EUROVISION 2018 (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=30)
+--- Konu Başlığı: BELARUS - Alekseev - Forever (/showthread.php?tid=205)

Sayfalar: 1 2 3 4 5

RE: BELARUS - Alekseev - Forever - Hysteria - 28-03-2018

bence de. sorun çocukta şarkıda değil Çekiç

RE: BELARUS - Alekseev - Forever - Uluhandro - 28-03-2018

Alekseev'in sahne performansının kötü olacağını düşünmüyorum ben.. Ama Belarus adına Ümmügülsüm gelip yarışsa ve bu şarkıyı okusa yine de çıkamaz 1. yarı finalden.. Şarkıya bayılıyorum ama Hem Belarus hem de 1. yf Sad

Cvp: RE: BELARUS - Alekseev - Forever - buraks - 28-03-2018

(28-03-2018, Saat: 15:28)Uluhandro Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Alekseev'in sahne performansının kötü olacağını düşünmüyorum ben..  

Ulusal final performansını izle reis. O kadar da başarılı değil.

BELARUS - Alekseev - Forever - Barlo - 29-03-2018

Bu çocuk berbat söylüyor. Yeni versiyonda bir de sesini ön plana çıkarmaya çalışmışlar ilk kısımda. Bir sahne faciası bekliyorum ben bundan.

Cvp: RE: BELARUS - Alekseev - Forever - Uluhandro - 29-03-2018

(28-03-2018, Saat: 18:26)buraks Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(28-03-2018, Saat: 15:28)Uluhandro Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Alekseev'in sahne performansının kötü olacağını düşünmüyorum ben..  

Ulusal final performansını izle reis. O kadar da başarılı değil.

Bu çocuğun yaşı sanırım çok ufak (bilmiyorum yaşını) o yüzden de deneyimsiz ve heyecanlı.. Bu sorununu yenerse o sahnenin tozunu attırır çünkü şarkısı gerçekten güzel..

RE: BELARUS - Alekseev - Forever - Hysteria - 02-04-2018

bu şarkı cidden çok güzel bende büyük yükselişte, ama canlıda büyük cortlayacak

RE: BELARUS - Alekseev - Forever - gentedimare - 02-04-2018

Bu ingilizce çalışıyormuş iyi okumak için.

RE: BELARUS - Alekseev - Forever - TTR - 02-04-2018

orasıyla burasıyla oynamaya doymadılar. şarkı ortalamının biraz üstü. ne yapsalar bi şahesere dönüştüremeyecekler. şarkıyı değiştirselerdi bari.

RE: BELARUS - Alekseev - Forever - utarit01 - 03-04-2018

Sarki kotu degil . Cocuk cok vasat bir solist, bu kadar kolay bir sarkiyi bile okurken zorlaniyor.

RE: BELARUS - Alekseev - Forever - Hysteria - 09-05-2018

gülü kameraya vermesi dönüp dansçının alması sonra yayla gül atma ve alexseev in eline saplanma sahnesi.... ömrüm boyu unutmayacağım bi amatörlük dfıgsdgsd

RE: BELARUS - Alekseev - Forever - buraks - 09-05-2018

Ya bence çok güzel bi hikaye vardı sahnede. Mesela o güllerin patlama anını çok seven olmamış ama bence çok güzeldi. Genel olarak hikayeyi sevdim. İki sorun vardı.

1) İşleniş biçimi çok amatörceydi. Genel olarak olay örgüsü daha iyileştiriebilirmiş bence.
2) Alekseev çok histerik okudu ya. Biraz daha yumuşatmalıydı.

Dünkü yarı finalde finale çıkmayı hak etti mi? Hayır! Kötü müydü peki? Ona da hayır! Smile

BELARUS - Alekseev - Forever - frekans_g - 09-05-2018

Şarkıyı söylediği tüm süreç boyunca dişlerini yeniden yaptırmalı diye düşündüm ki şarkıyı severim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

BELARUS - Alekseev - Forever - halil - 09-05-2018

Çocuğun dişleri hipnotize etti beni Smile

RE: BELARUS - Alekseev - Forever - utarit01 - 09-05-2018

Benim sirtini dondugu anda icim kalkti yemin ederim. Icinden canavar cikmis , etleri lime lime olmus gibi.

Cok sevdigim bir sarki ama neden cikamadigi cok anlasilir.

BELARUS - Alekseev - Forever - pookito - 09-05-2018

Aynen beni de[emoji85] fazla ön plandaydı dişler ve gözlerim direkt oraya kaydı.

Onun dışında çok masum ve naif bir duruşu vardı. Elenince yaşadığı üzüntüyü düşünüp ben de üzüldüm. Şarkı muhteşem değildi. Yani çok şaşırdım diyemem o yüzden elenmesine [emoji85]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

RE: BELARUS - Alekseev - Forever - buraks - 09-05-2018

Allahım tek değilmşim! Şarkının en az bir dakikasında falan "porselen mi bunlar yaa?" diye düşünüp durdum Big Grin

RE: BELARUS - Alekseev - Forever - Hysteria - 09-05-2018

ben dişlerden çok kaşlarına takıldım. yarısı normal yarısı kalındı çok garip değil miydi Big Grin

RE: BELARUS - Alekseev - Forever - TTR - 09-05-2018

alekseev çok tatlı değil miydi ya. resmen hot 10'dea zirveye yükseldi bende Big Grin

RE: BELARUS - Alekseev - Forever - Uluhandro - 09-05-2018

Sarki bu sene 3 numaramdi ama performans boyunca Aleksfeev'in disleri acaba porselen mi dogal mi diye dusundum.. Bu ikilem sirasinda kararimi tam veremeden sarki bitti.. Muhtemelen oy verenler de ben gibi sarkiya konsantre olamadilar.. Yoksa final gorurdu bu sarki

RE: BELARUS - Alekseev - Forever - Bulent Ader - 10-05-2018

Dişler olumlu mu olumsuz mu anlayamadım.
Bence her haliyle yapmacık ve sahte görünüyordu, nerde klipteki halleri.
Şarkıyı söyleyebilmesi için sakinleştirilmiş olmasını da eklersek çıkamamasına hiç şaşırmadım.