12PUAN FORUM
NORVEÇ - Alexander Rybak - That’s How You Write A Song - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: GÜNCEL (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: EUROVISION 2018 (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=30)
+--- Konu Başlığı: NORVEÇ - Alexander Rybak - That’s How You Write A Song (/showthread.php?tid=202)

Sayfalar: 1 2 3 4 5

RE: NORVEÇ - Alexander Rybak - That’s How You Write A Song - utarit01 - 09-05-2018

Bundan daha guzel 20-25 sarki var bu yarsimada . Siniri oluyorum yemin ederim

NORVEÇ - Alexander Rybak - That’s How You Write A Song - Mr. Honky - 09-05-2018

Bu ne kepazeliktir yaww.. Umarım dibin dibini boylar. Cümbüş cümbüş yollar, seni kimler anlardan bu yana hiç bir şarkıya bu denli kin ve nefret duymamıştım[emoji15][emoji15]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

RE: NORVEÇ - Alexander Rybak - That’s How You Write A Song - Hysteria - 10-05-2018

gümbür gümbür geliyoruz Big Grin Tek beğeneni ben ve sirusho olsak da burda, ilk 5 hayırlısıyla Heyo

(ama bence de kazanmamalı, bulgaristan ve kıbrıs daha hak ediyo şuan)

NORVEÇ - Alexander Rybak - That’s How You Write A Song - frekans_g - 10-05-2018

Provada öyle büyük destek almadı çok şükür. Eski sempatik birinci gelmiş oh hoşgelmiş alkışı vardı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

NORVEÇ - Alexander Rybak - That’s How You Write A Song - pookito - 10-05-2018

O fairytale in büyüsü yok ki ama bu şarkıda. A. Rybak unutulmazlar arasında kesinlikle. Ama ne bileyim, o şekilde güzel bir hatıra olarak kalsaydı diyorum ben [emoji85]

NORVEÇ - Alexander Rybak - That’s How You Write A Song - pookito - 11-05-2018

Sanki bana biraz rol yapıyor gibi geldi. oylama esnasında kameralar onu gösterdiğindeki sevinci falan doğal değildi [emoji54]

Cvp: NORVEÇ - Alexander Rybak - That’s How You Write A Song - Ömer - 11-05-2018

(11-05-2018, Saat: 13:47)pookito Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sanki bana biraz rol yapıyor gibi geldi. oylama esnasında kameralar onu gösterdiğindeki sevinci falan doğal değildi [emoji54]

Huzursuz olduğum, kuyusu kazılacak Eurovision üçlüsünden biri.  Angel

Sobral-Lena-Rybak

RE: NORVEÇ - Alexander Rybak - That’s How You Write A Song - buraks - 11-05-2018

Bana genel olarak Rybak çok oyuncu geldi dün akşam. Kendisine daha önce sempatik halinin getirdiği avantajı bildiği için öyle takılıyor gibiydi.

Ama ne bu şarkı Fairytale, ne de biz tekrar Rybak kazansın istiyoruz. Zaten adam gibi doğru kamerayı bile bulamadı. Top 10 yapar ama kazanamaz bu performansla.

RE: NORVEÇ - Alexander Rybak - That’s How You Write A Song - Emrako - 11-05-2018

Rybak 2009 yılında da doğal değildi zaten. Hayatı rol adamın. O mimiklerini görünce suratının ortasına tokat atasım geliyor ama olmuyor işte. Şarkısını seviyorum ama surat ve mimiklerini görmediğim sürece.

NORVEÇ - Alexander Rybak - That’s How You Write A Song - halil - 13-05-2018

Yar saçların lüle lüle Alexander sana güle güle... Smile

Cvp: NORVEÇ - Alexander Rybak - That’s How You Write A Song - Emrako - 13-05-2018

(13-05-2018, Saat: 08:57)halil Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yar saçların lüle lüle Alexander sana güle güle... Smile

Big Grin

Cvp: NORVEÇ - Alexander Rybak - That’s How You Write A Song - pookito - 13-05-2018

(13-05-2018, Saat: 08:57)halil Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yar saçların lüle lüle Alexander sana güle güle... Smile

Çok mutlu oldum aldığı sonuca Smile Smile  Bay tecrübe A. Rybak hep bir rol içerisindeydi ve o rahatlığıyla da sinir bozucuydu. O yüzden bence de sevgili Halil:

Yar saçların lüle lüle Alexander sana güle güle... Smile

RE: NORVEÇ - Alexander Rybak - That’s How You Write A Song - TTR - 19-05-2018

2arenada izledikten sonra beğendim bile diyebilirim. barış manço'nun domates biber patlıcan, ayı ayarında kendi içinde eğlenceli bi şarkı. kalite beklentisini yüksek tutmayınca sallandırıyor olduğu yerde insanı Big Grin

NORVEÇ - Alexander Rybak - That’s How You Write A Song - SiruSho - 19-05-2018

Domates Biber Patlican eglenceli bir sarki degildir ki

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi