12PUAN FORUM
NORVEÇ - Alexander Rybak - That’s How You Write A Song - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: GÜNCEL (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: EUROVISION 2018 (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=30)
+--- Konu Başlığı: NORVEÇ - Alexander Rybak - That’s How You Write A Song (/showthread.php?tid=202)

Sayfalar: 1 2 3 4 5

Cvp: NORVEÇ - gentedimare - 11-03-2018

(11-03-2018, Saat: 00:21)halil Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yarı finalde elenince yüzünün alacağı şekli görmek için sabırsızlanıyorum!  Heyo Heyo Heyo

Bende  Heyo Heyo Heyo

RE: NORVEÇ - Bulent Ader - 11-03-2018

Bence rybak'ın adı yeter mantığıyla seçtiler ama bakalım ne olacak... Şarkıyı 2 kez izledim şu ana kadar, ne bi fikrim oluştu ne de aklımda bişey kaldı.
Fairytale'den fersah fersah aşağılarda olduğu kesin.

RE: NORVEÇ - Ozzy - 11-03-2018

birincilik yaşayıp sonrasında yarı finalde elenenler kervanına hoşgelmiş.

RE: NORVEÇ - Alexander Rybak – That’s How You Write a Song - Bulent Ader - 11-03-2018

Rebecca ile son ikiye kalıp birinci seçilmiş. Rebecca'nın şarkısı who we are, 2015 norveç temsilcisi kjetil mörland bestesi ve gayet güzel bi şarkıydı. Rybak'ın yarı finalde eleneceğini pek düşünmüyorum ama finalde ne yapar, orası muamma şimdilik.

RE: NORVEÇ - Alexander Rybak – That’s How You Write a Song - suioeir - 11-03-2018

Birinci olup tekrar katılanları hiç anlamadım bu zamana kadar. Ateşe körükle gidiyolar. Ne güzel kayıtlara 1. olarak geçmişsin. Bir daha gelip 13. olmanın ne anlamı var.

NORVEÇ - Alexander Rybak – That’s How You Write a Song - SiruSho - 11-03-2018

Cekya'nin lubilubilubinapbao ina ' ay çok cizeeeel"

Norvec'in "şubilibibapbap ina " ayh bayilazaam
SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

RE: NORVEÇ - Alexander Rybak – That’s How You Write a Song - TTR - 11-03-2018

bunun canlı hali stüdyodan daha iyiydi. gel gelelim ki, 2009'da işe yarayan bakın keman da çalıyorum, şarkı da söylüyorum, dans da ediyorum ve aşırı özgüvenliyim hali burada çok itici. bu haliyle değil şarkı şaheser yazsa desteklenmez. ama finalde jürilerden de görüldüğü gibi doğu blokunun toptan jüri oylarını süpürecek. batı'ya güveniyorum çünkü hiçbiri oylarında rybak'ı seçmedi. bu potansiyelle ilk 10 çok rahat görünüyor. tek dileğim birinciliğe yaklaşamaması.

NORVEÇ - Alexander Rybak – That’s How You Write a Song - Psk - 11-03-2018

Kötü değil ki hiç. Kazanabilir bile. Benim favorim değil ama çok sevileceğini düşünüyorum. Sahne şovu ve efektler filan gayet hoş. Başarılı.

SM-A500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

RE: NORVEÇ - Alexander Rybak – That’s How You Write a Song - Okan Varol - 11-03-2018

Zeka yaşı da parabolik olarak tenzilata uğramış bu çocuğun. Çekya ile arka arkaya çıksınlar da sahneye birbirlerini gömsünler.

NORVEÇ - Alexander Rybak – That’s How You Write a Song - Yekaye - 11-03-2018

Finalde Kıbrıs ile Norveç favorim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

NORVEÇ - Alexander Rybak – That’s How You Write a Song - Hysteria - 11-03-2018

Oley be!!! Bu şarkı çok güzel yahu yapmayın!

NORVEÇ - Alexander Rybak – That’s How You Write a Song - Hysteria - 11-03-2018

(11-03-2018, Saat: 00:53)suioeir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Birinci olup tekrar katılanları hiç anlamadım bu zamana kadar. Ateşe körükle gidiyolar. Ne güzel kayıtlara 1. olarak geçmişsin. Bir daha gelip 13. olmanın ne anlamı var.

Buna aynen katılıyorum ama.

Bu şarkıyı çok seviyorum ama rybak adına ne gereksiz bi katılım. Alalade bi birinci de değilsin sen rekor 1.sin
Naparsan yap geçemicen belli eski sonucunu

RE: NORVEÇ - Alexander Rybak – That’s How You Write a Song - TitaN - 11-03-2018

Talk To The Hand seçeceklerdi, üzdüler Sad

Cvp: NORVEÇ - Alexander Rybak – That’s How You Write a Song - pookito - 11-03-2018

Rezil bir şarkı değil belki; ama Alexander Rybak'ın Fairytale efsanesi ile anılması daha iyi olurdu sanki =S

Dana International'a çok üzülmüştüm. Birden o aklıma geldi. Ding Dong şarkısını çok sevmiştim üstelik. Ama finale bile çıkamaması beni ciddi ciddi üzmüştü. Türkiye'nin o sene finale çıkamaması konusuna ise değinmek istemiyorum  Smile Önder

Cvp: NORVEÇ - Alexander Rybak – That’s How You Write a Song - taifung - 11-03-2018

Valla bu şarkı bir fairytale değil tamam da...

İş yapacağı aşikar... Senenin, nadir oynak şarkılarından biri. Benim tahminim top-10 kesin bu haliyle. Daha iyisi de sürpriz olmaz.

Şaşırdığım şey ise, aynı anda çek, israil ve ve norveç'in birbirinden habersiz "şubuuri buppuri" falan dedikleri şarkılarla gelmeleri. 

Bazı seneler oluyor böyle tuhaf bir şekilde. 2005 mesela... Sözleşmiş gibi neredeyse her şarkının sahnesinde vurmalı çalgılar baskındı. İrili ufaklı, devasa, minik, davul varil falan...

Cvp: NORVEÇ - Alexander Rybak – That’s How You Write a Song - halil - 12-03-2018

Bu yine birinci olursa artık yanına kimse yaklaşamaz havasından...  Smile

NORVEÇ - Alexander Rybak – That’s How You Write a Song - SiruSho - 12-03-2018

Ya sarki cok cici yaa.
Sahne yıkılsııııınnn

Sahnede eğlenenlee olursa herkes eğlenir. Top3 hayirli olsun

RE: NORVEÇ - Alexander Rybak – That’s How You Write a Song - gentedimare - 12-03-2018

berbat bişey. yarıfinalden çıkmasın diye dua edicem

NORVEÇ - Alexander Rybak – That’s How You Write a Song - SiruSho - 12-03-2018

Duaya level atlatip ilk 3 yapmasin diye dua edin

Cvp: NORVEÇ - Alexander Rybak – That’s How You Write a Song - Mr. Honky - 14-03-2018

zavallı... loserrrrrrrr......