12PUAN FORUM
İSVEÇ - Benjamin Ingrosso - Dance You Off - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: GÜNCEL (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: EUROVISION 2018 (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=30)
+--- Konu Başlığı: İSVEÇ - Benjamin Ingrosso - Dance You Off (/showthread.php?tid=199)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7

İSVEÇ - Benjamin Ingrosso - Dance You Off - halil - 11-05-2018

Aldık! Go Sweden gooo!

Cvp: İSVEÇ - Benjamin Ingrosso - Dance You Off - Uluhandro - 11-05-2018

(11-05-2018, Saat: 11:29)halil Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aldık! Go Sweden gooo!

Kıprıs yarışmadan çekilirse, Bulgarlar şofbenden zehirlenirse, Netta'yı askere çağırırlarsa bir de Elina buzlu su içerse belki..

RE: Cvp: İSVEÇ - Benjamin Ingrosso - Dance You Off - halil - 11-05-2018

(11-05-2018, Saat: 12:44)Uluhandro Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kıprıs yarışmadan çekilirse, Bulgarlar şofbenden zehirlenirse, Netta'yı askere çağırırlarsa bir de Elina buzlu su içerse belki..
İmzalar çoktan atıldı! Siz hala yok Kıbrıs yok Bulgaristan diye sayıklayın! 1.ci belli, 2.ci, 3.cü kim? Smile

Cvp: RE: Cvp: İSVEÇ - Benjamin Ingrosso - Dance You Off - Hysteria - 11-05-2018

(11-05-2018, Saat: 12:46)halil Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(11-05-2018, Saat: 12:44)Uluhandro Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kıprıs yarışmadan çekilirse, Bulgarlar şofbenden zehirlenirse, Netta'yı askere çağırırlarsa bir de Elina buzlu su içerse belki..
İmzalar çoktan atıldı! Siz hala yok Kıbrıs yok Bulgaristan diye sayıklayın! 1.ci belli, 2.ci, 3.cü kim? Smile

1.kıbrıs 2.israil 3.estonya diye doğuyo içime halil Big Grin
seninki 4. bulgaristan da 5. diyorum Big Grin

İSVEÇ - Benjamin Ingrosso - Dance You Off - pookito - 11-05-2018

Baş anti-laforzacılardan sevgili Halil’in favorisi olduğu halde benim hoşuma gidiyor isveç’in şarkısı. Temsilcisi ise genç, toy ve temiz bir çocuk diye hissediyorum. Niye bu kadar gıcık oldunuz ki çocuğa ben anlamadım [emoji2] gıcık bi hali yok bana göre

Cvp: RE: İSVEÇ - Benjamin Ingrosso - Dance You Off - buraks - 11-05-2018

(11-05-2018, Saat: 10:20)Hysteria Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bu sene senle ne kadar ortak düşüncemiz var lan Big Grin 

Öpücük Öpücük Öpücük

Biz dün ailecek izledik yarışmayı. Kardeşimin alakası olmamasına rağmen çok güzel bir yorum yaptı. Dedi ki; bunda niye uzaktan çekim yapamıyorlar? Demek ki istediği zaman ülke ben uzaktan çekim istemiyorum diyebiliyor. O an aydınlandım. Aynen İsrail falan da uzaktan çekim istemesin. Sürekli Netta'nın mimiklerini görelim?

Şu yarışma İsveç'in malı gibi olacak diye çok korkuyorum. Ve bu dişe diş ortamında, hala net bir birinci söyleyemediğimiz ortamda şu sevimsiz yarışmayı alırsa cidden çok üzülürüm.

RE: İSVEÇ - Benjamin Ingrosso - Dance You Off - Emrako - 13-05-2018

Bu şarkıyı ve çocuğun şarkısını çok sevdim. Fakat İşveç ne kadar özel bir ülke olsa da benim için maalesef bir daha yarışmayı İsveç'in düzenlemesini istemiyorum. Jürilerin İsveç hayranlığı bana artık itici gelmeye başladı.

RE: İSVEÇ - Benjamin Ingrosso - Dance You Off - buraks - 14-05-2018

Jüri'nin İsveç hayranlığına halktan mükemmel bir cevap geldi. Bence İsveç'in birbirinin tekrarı gibi duran katılımlarından sıkıldığımızın ve Benjamin'in ne kadar itici olduğunun kanıtıdır bu televote. Oh, içimin yağları eridi.

Bu da o kadar güzel ki; burada paylaşayım bunu:
p6yr0L.png

RE: İSVEÇ - Benjamin Ingrosso - Dance You Off - Hysteria - 14-05-2018

bu jürilerin manasız isveç aşkından gına geldi artık. bok yesinler. televote verdi cevabını antipatik itici benjamine

oha burak Big Grin aynı anda benzer mesaj yazmışız aynı başlığa :d

2018 deyince senle birebir aynı yorumlarımız kalacak aklımda hahaha

Cvp: RE: İSVEÇ - Benjamin Ingrosso - Dance You Off - buraks - 14-05-2018

(14-05-2018, Saat: 10:10)Hysteria Adlı Kullanıcıdan Alıntı: oha burak Big Grin aynı anda benzer mesaj yazmışız aynı başlığa :d

2018 deyince senle birebir aynı yorumlarımız kalacak aklımda hahaha

Bence artık evlenelim.Aahuahauah

seneye sen izleyemiceksn dmi Big Grin
ben favoritlerimi sana söylerim onları desteklersn Big Grin

Cvp: RE: İSVEÇ - Benjamin Ingrosso - Dance You Off - buraks - 14-05-2018

(14-05-2018, Saat: 10:15)Hysteria Adlı Kullanıcıdan Alıntı: seneye sen izleyemiceksn dmi Big Grin
ben favoritlerimi sana söylerim onları desteklersn Big Grin

YL olmazsa askerdeyim, mesaj atarsın  Cry

İSVEÇ - Benjamin Ingrosso - Dance You Off - halil - 14-05-2018

Sanat, sanat için midir yoksa halk için mi? Belki de bunu tartışmamız gerekiyor... Smile

RE: İSVEÇ - Benjamin Ingrosso - Dance You Off - buraks - 14-05-2018

Benjamin sahnedeyken sanat mı gördük yahu? :/

İSVEÇ - Benjamin Ingrosso - Dance You Off - pookito - 14-05-2018

Oh olsun sana sevgili Halil [emoji3]

RE: İSVEÇ - Benjamin Ingrosso - Dance You Off - halil - 14-05-2018

(14-05-2018, Saat: 20:06)pookito Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Oh olsun sana sevgili Halil [emoji3]
Sanat, sanat içinmiş bunu anladım sevgili Mert... Smile

İSVEÇ - Benjamin Ingrosso - Dance You Off - Semih - 30-05-2018

Juriden baya dusuk aldi. Benim en sasirdigim noktalardan birisi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

RE: İSVEÇ - Benjamin Ingrosso - Dance You Off - halil - 30-05-2018

(30-05-2018, Saat: 06:20)Semih Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Juriden baya dusuk aldi. Benim en sasirdigim noktalardan birisi.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Yaramı deşme Sad