12PUAN FORUM
İTALYA - Ermal Meta & Fabrizio Moro - Non Mi Avete Fatto Niente - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: GÜNCEL (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: EUROVISION 2018 (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=30)
+--- Konu Başlığı: İTALYA - Ermal Meta & Fabrizio Moro - Non Mi Avete Fatto Niente (/showthread.php?tid=197)

Sayfalar: 1 2 3

RE: İTALYA - Hysteria - 12-02-2018

güzel o zaman Heyo

RE: İTALYA - utarit01 - 13-02-2018

Burada ki en iyi ESC katilimi The Kolours olurdu. Bunu da cok begeniyorum.

İTALYA - Barlo - 14-02-2018

Şarkı değişmiyor, bu şarkıyla yarışacaklar.

Cvp: İTALYA - halil - 14-02-2018

(14-02-2018, Saat: 00:37)Barlo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şarkı değişmiyor, bu şarkıyla yarışacaklar.

İtalya finalin sonuncusu o zaman....  Heyo Heyo Big Grin

RE: İTALYA - Ermal Meta & Fabrizio Moro - Non Mi Avete Fatto Niente - Ozzy - 14-02-2018

Ermal yıllardır san remoya katılıyor. Kazanacak bu şarkıyı mı buldular ya o kadar güzel şarkıları olmuşken ://

RE: İTALYA - Ermal Meta & Fabrizio Moro - Non Mi Avete Fatto Niente - gentedimare - 16-02-2018

Aslında güzel ama çok aşırı söz var. Melodi kaybolup gidio. Dezavantajı bu. Klibi muhteşem. Yeni 3 dakikalık versiyonunda sözlerin büyük bi bölümünü kırpıp güzel bi revamp yaparlarsa sonuncu fln olmazlar.

Cvp: RE: İTALYA - Ermal Meta & Fabrizio Moro - Non Mi Avete Fatto Niente - halil - 16-02-2018

(16-02-2018, Saat: 21:28)gentedimare Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aslında güzel ama çok aşırı söz var. Melodi kaybolup gidio. Dezavantajı bu. Klibi muhteşem. Yeni 3 dakikalık versiyonunda sözlerin büyük bi bölümünü kırpıp güzel bi revamp yaparlarsa sonuncu fln olmazlar.

Sondan ikinci olurlar?  Big Grin

RE: İTALYA - Ermal Meta & Fabrizio Moro - Non Mi Avete Fatto Niente - gentedimare - 17-02-2018

Haha hyr cnm ilk 10 zor farkındayım ama son 5te olmazlar Smile

RE: İTALYA - Ermal Meta & Fabrizio Moro - Non Mi Avete Fatto Niente - Okan Varol - 20-02-2018

İtalya da olmasa esc, şakşukacıların elinde heder olacak.

RE: İTALYA - Ermal Meta & Fabrizio Moro - Non Mi Avete Fatto Niente - kadro203 - 21-02-2018

Şarkı, verdiği mesajla açık ara favorim. Şarkının, Eurovision tarihinin gelmiş geçmiş en güzel şarkı sözlerine sahip olduğuna inanıyorum. Şarkıyı dinlerken, tekrar tuşunu tuşlamaktan parmaklarım nasır tutmaya başladı. Sözün özü, bu katılımla İtalya'nın bırakın birinciliği, puan farkıyla birinci olması gerekiyor.

RE: İTALYA - Ermal Meta & Fabrizio Moro - Non Mi Avete Fatto Niente - Hysteria - 22-02-2018

evet sözleri çok anlamlı, ama bu şarkının kazanabileceğini düşünmek, hayal etmek çok absürd kalır Big Grin

Cvp: RE: İTALYA - TTR - 22-02-2018

(13-02-2018, Saat: 15:37)utarit01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Burada ki en iyi ESC katilimi The Kolours olurdu. Bunu da cok begeniyorum.

kesinlikle katılıyorum. kazanan şarkı da gayet iyi ama kolours ilk 5 adayı olurdu.

Cvp: RE: İTALYA - Ermal Meta & Fabrizio Moro - Non Mi Avete Fatto Niente - kadro203 - 23-02-2018

(22-02-2018, Saat: 12:44)Hysteria Adlı Kullanıcıdan Alıntı: evet sözleri çok anlamlı, ama bu şarkının kazanabileceğini düşünmek, hayal etmek çok absürd kalır Big Grin

Finalden sonra bu sözlerini hatırlatacağım Hüseyinciğim.  Smile

RE: İTALYA - Ermal Meta & Fabrizio Moro - Non Mi Avete Fatto Niente - Nima - 23-02-2018

1987 Gente di Mare’den sonra Italya 2. kez erkek ikiliyle yarisiyor.

Cvp: RE: İTALYA - Ermal Meta & Fabrizio Moro - Non Mi Avete Fatto Niente - Uluhandro - 23-02-2018

(23-02-2018, Saat: 00:42)kadro203 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(22-02-2018, Saat: 12:44)Hysteria Adlı Kullanıcıdan Alıntı: evet sözleri çok anlamlı, ama bu şarkının kazanabileceğini düşünmek, hayal etmek çok absürd kalır Big Grin

Finalden sonra bu sözlerini hatırlatacağım Hüseyinciğim.  Smile

Hüseyin'e katılıyorum Kadir  Shy İtalya bu şarkısıyla kazanamaz.. Grande Amore bile kazanamadı yapma Smile

İTALYA - Ermal Meta & Fabrizio Moro - Non Mi Avete Fatto Niente - Psk - 23-02-2018

Mesajlı şarkı. Ama ender beğendiklerimden. Bravo!

SM-A500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: RE: İTALYA - Ermal Meta & Fabrizio Moro - Non Mi Avete Fatto Niente - kadro203 - 26-02-2018

(23-02-2018, Saat: 09:01)Uluhandro Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(23-02-2018, Saat: 00:42)kadro203 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Finalden sonra bu sözlerini hatırlatacağım Hüseyinciğim.  Smile

Hüseyin'e katılıyorum Kadir  Shy İtalya bu şarkısıyla kazanamaz.. Grande Amore bile kazanamadı yapma Smile

Azerbaycan'ın Drip Drop ile kazanamayıp Running Scared ile kazandığı bir yarışma tüm sürprizlere açık bence Uluhan.  Smile

Cvp: RE: İTALYA - Ermal Meta & Fabrizio Moro - Non Mi Avete Fatto Niente - Uluhandro - 26-02-2018

(26-02-2018, Saat: 00:06)kadro203 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(23-02-2018, Saat: 09:01)Uluhandro Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hüseyin'e katılıyorum Kadir  Shy İtalya bu şarkısıyla kazanamaz.. Grande Amore bile kazanamadı yapma Smile

Azerbaycan'ın Drip Drop ile kazanamayıp Running Scared ile kazandığı bir yarışma tüm sürprizlere açık bence Uluhan.  Smile

2011 gibi boş bir seneden bahsediyoruz ama. Bence bu yıl bayağı kaliteli olacağa benziyor ve İtalya'nın bence şansı yok  Smile

RE: İTALYA - Ermal Meta & Fabrizio Moro - Non Mi Avete Fatto Niente - Bulent Ader - 26-02-2018

Bu kadar kötü beklemiyodum.
Üzgünüm.
Mesaj falan, geçiniz, makinalı tüfek gibi susmak bilmeyen bir italyanaca.
Zamanla alışılacak gibi de değilSmile

Cvp: İTALYA - Ermal Meta & Fabrizio Moro - Non Mi Avete Fatto Niente - taifung - 27-02-2018

Bu şarkı çok iyi. Ben çok sevdim ama böyle sosyal siyasal sorunlardan bahsettiğini bilmiyordum. Bu açıdan Fransa'yla çakışması falan enteresan geldi. 

Bu İtalyanlar bana hep ilginç geliyor aslında. Gündemi takip ederken genelde gördüğüm manzara şu oluyor: Dünya yanmış ama konuşanlar Alman, Fransız İngiliz falan. 

İtalyanlar hiç ortada görünmezler. Ama böyle hiç beklemediğin anlarda, şarkılarda falan böyle konular işlerler. Toto Cutugno da mesela Avrupa Birliği şarkısıyla kazanmıştı. Ne alakaysa Smile