12PUAN FORUM
ALMANYA - Michael Schulte - You Let Me Walk Alone - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: GÜNCEL (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: EUROVISION 2018 (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=30)
+--- Konu Başlığı: ALMANYA - Michael Schulte - You Let Me Walk Alone (/showthread.php?tid=196)

Sayfalar: 1 2 3

ALMANYA - Michael Schulte - You Let Me Walk Alone - Psk - 23-02-2018

Doyamıyorum bu şarkıya ben. Vuruldum resmen.

Diğer albümlerini filan hep araştırdım, dinledim şarkılarını. Genelde tarzı böyle gibi. Sözlerin ön planda olduğu dingin melodili şarkıları var. Şarkılarından bir tanesi 14 milyon mu ne dinlenmiş Spotify'da. Bilinen, sevilen biriymiş herhalde Almanya'da.

Bu arada çocuğun babası gerçekten ölmüş mü?

SM-A500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

RE: ALMANYA - Michael Schulte - You Let Me Walk Alone - Bulent Ader - 26-02-2018

Bu gerçekten güzel. Artık çoğu seçildi ve itiraf etmeliyim, bu sene şarkılar zayıf.
Ve yine itiraf etmeliyim, almanya bu sene iyi kaldı diğerlerinin orta yerindeSmile

RE: ALMANYA - Michael Schulte - You Let Me Walk Alone - Uluhandro - 27-02-2018

Çok iyi

Cvp: ALMANYA - Michael Schulte - You Let Me Walk Alone - taifung - 27-02-2018

Evet ben de çoğunluğa katılıyorum... Çok iyi bu şarkı. 

Almanya hep 18.falan oluyor ve yine öyle olacak.

Ama işte bu sene iyi hoş bir şarkıyla 18. olacak işte fark o Smile

RE: ALMANYA - Michael Schulte - You Let Me Walk Alone - Hysteria - 27-02-2018

bende hiç etkilenmiyorum bundan herkes bayıldı.. bence gereksiz bi katılım

Cvp: RE: ALMANYA - Michael Schulte - You Let Me Walk Alone - buraks - 28-02-2018

(27-02-2018, Saat: 11:34)Hysteria Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bende hiç etkilenmiyorum bundan herkes bayıldı.. bence gereksiz bi katılım

Şu sezon ilk defa seninle ayrı fikirlere düştük. Olmadı bu  Cry

Cvp: RE: ALMANYA - Michael Schulte - You Let Me Walk Alone - Uluhandro - 28-02-2018

(28-02-2018, Saat: 09:20)buraks Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(27-02-2018, Saat: 11:34)Hysteria Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bende hiç etkilenmiyorum bundan herkes bayıldı.. bence gereksiz bi katılım

Şu sezon ilk defa seninle ayrı fikirlere düştük. Olmadı bu  Cry

Hayatımda ilk kez (Lenalar hariç) bir Almanya şarkısını çok sevdim  Heyo

RE: ALMANYA - Michael Schulte - You Let Me Walk Alone - SiruSho - 28-02-2018

Çok şey şey söyleyip hiç bi şey söylemeyenler vardır ya ; adam es vermeden konuşuyor ama şarkı ne yükseliyor ne düşüyor.

'Acil durumda kırılacak cam' aradım

RE: ALMANYA - Michael Schulte - You Let Me Walk Alone - pookito - 01-03-2018

Şarkının hikayesi kendisi için bir hayli özel olunca... yorumu da bir o kadar içten geliyor kulağa. dokunaklı. İyi bence. Bayılmadım ama... Smile
Onun için gerçekten özel bir şarkı muhakkak, hikayesi sebebiyle ve sonlarda yer alırsa onun adına üzülürüm.

Ronan Lob'un "Standing Still" şarkısı da bir hayli dokunaklıydı. Onu hatırladım. Ve Almanya'yı temsil eden bu iki şarkıyı karşılaştırdığımda şunu düşündüm: "Standing Still" duygularıma daha fazla yön veriyordu. Daha çok hoşuma gitmişti.

Tabii o sene duygularımı asıl depreştiren, titreten "Kuula" idi. Melek adam Ott... Anmazsam ayıp etmiş olurum şimdi. Smile

RE: ALMANYA - Michael Schulte - You Let Me Walk Alone - gentedimare - 01-03-2018

Off kuula ne muhteşem şarkıdır ya. Estonya bayrağıyla euroclubda ottla foto çektiğim gün Sad

RE: ALMANYA - Michael Schulte - You Let Me Walk Alone - gentedimare - 01-03-2018

Bu adamın şarkısıyla değil ama sesiyle ilgili sorun var ya. Bi telaşlı böyle heyecanlı ve sesi yetersiz gibi bunu çözerse gayet güzel şarkı aslında.

RE: ALMANYA - Michael Schulte - You Let Me Walk Alone - Uluhandro - 02-03-2018

Sözü geçmişken solistin ;sahnede stüdyo versionu vasat bir şarkıyı nereye uçurabileceğinin ispatıdır Kuula bence..

Cvp: ALMANYA - Michael Schulte - You Let Me Walk Alone - buraks - 02-03-2018

Kuula efsanedir. Bu şarkı bir Kuula olamaz. Ama yine de çok iyidir. Haksızlık etmeyiniz. Dokunaklı bir yanı var.

@Ulu; üstteki mesajına ithafen: seviyorum seni!

Cvp: ALMANYA - Michael Schulte - You Let Me Walk Alone - Uluhandro - 02-03-2018

(02-03-2018, Saat: 09:18)buraks Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kuula efsanedir. Bu şarkı bir Kuula olamaz. Ama yine de çok iyidir. Haksızlık etmeyiniz. Dokunaklı bir yanı var.

@Ulu; üstteki mesajına ithafen: seviyorum seni!

Bence de Kuula olamaz o apayrı bir efsanedir beni için Burakcım..  

Öpücük Ama bu şarkı da 2018'in efsanelerinden olabilme potansiyeline sahip..

RE: ALMANYA - Michael Schulte - You Let Me Walk Alone - gentedimare - 02-03-2018

Şarkı evet ses ??

RE: ALMANYA - Michael Schulte - You Let Me Walk Alone - Uluhandro - 02-03-2018

Sesi çok sallanıyor ama çocuğun ses rengi çok güzel.. Tıpkı 2016 Polonya Michal Szpak gibi.. Onun da performansı berbattı ama şarkı ve ses rengiyle işi götürdü bence..

ALMANYA - Michael Schulte - You Let Me Walk Alone - Psk - 02-03-2018

Almanya'ya bayılıyorum. Bu kazansın valla.

SM-A500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: RE: ALMANYA - Michael Schulte - You Let Me Walk Alone - pookito - 02-03-2018

(01-03-2018, Saat: 23:29)gentedimare Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Off kuula ne muhteşem şarkıdır ya. Estonya bayrağıyla euroclubda ottla foto çektiğim gün Sad

Ottla foto mu çekildin yani Heart Smile woww! kıskandım. çok şanslısınnn Heyo

RE: ALMANYA - Michael Schulte - You Let Me Walk Alone - gentedimare - 02-03-2018

Üstünden 6 yıl geçmiş sanki dün gibi Smile)

RE: ALMANYA - Michael Schulte - You Let Me Walk Alone - taifung - 04-03-2018

Ya bu şarkıyı dinlemek cidden çok keyifli. He defasında sıra buna geldiğinde hangi ülke olduğunu unutuyorum. Şu an yine çalıyor fonda. Baktım Almanya. İşte bu iyi bir his.