12PUAN FORUM
ALMANYA - Michael Schulte - You Let Me Walk Alone - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: GÜNCEL (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: EUROVISION 2018 (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=30)
+--- Konu Başlığı: ALMANYA - Michael Schulte - You Let Me Walk Alone (/showthread.php?tid=196)

Sayfalar: 1 2 3

ALMANYA - Michael Schulte - You Let Me Walk Alone - buraks - 09-01-2018

Unser Lied für Lissabon
22 Şubat 2018
  • Xavier Darcy - Jonah (Music and lyrics: Xavier Darcy, Loren Nine Geerts, Axel Ehnström, Thomas Stengaard)
  • Ivy Quainoo - House On Fire (Music and lyrics: Jörgen Elofsson and Ali Tamposi)
  • Ryk - You and I (Music and lyrics: Rick Jurthe)
  • Michael Schulte - You Let Me Walk Alone (Music and lyrics: Michael Schulte, Thomas Stengaard, Nisse Ingwersen, Nina Müller)
  • Natia Todua - My Own Way (Music and lyrics: Loren Nine Geerts, Ricardo Bettiol, Martin Gallop, Jaro Omar)
  • voXXclub - I mog Di so (Music: Merty Bert, Mike Busse, Philipp Klemz, Lennard Oestmann. Lyrics: Joe Walter, Philipp Klemz, Martin Simma, Merty Bert, Mike Busse)

Youtube:
https://www.youtube.com/watch?v=oVcHyUKXDlc&list=PLRLQAWYbBe9A6FBaJIc68JSYYEVJqvmPb

Spotify:
https://open.spotify.com/user/mxkljd7u1evzu7kn5djqmg9gs/playlist/43ntkA0TK58p7ju5EYJ7wB?si=srJUGtRuTLKYAtE0WUYcIQ

RE: ALMANYA - Hysteria - 16-01-2018

VvoXXclub dan alcohol is free tarzı bişey gelse keşke

Cvp: ALMANYA - buraks - 20-02-2018

Arkadaşlar,

Yarı final yarın akşam. Şarkılar güncellendi. Buyrunuz oylamaya  Heyo

RE: ALMANYA - TitaN - 21-02-2018

"Ivy Quainoo - House On Fire" ya da "voXXclub - I mog Di so" seçilir. İkisi de beni tutar, kabulümdür.

RE: ALMANYA - Hysteria - 21-02-2018

hiçbirini sevmedim gibi...

almanlar voxxclub ı seçer ama

Cvp: ALMANYA - buraks - 21-02-2018

Michael Schulte tam Almanların tarzı. Biraz Roman Lob havası var. Bunu seçebilirler diye düşünüyorum.
Ryk da güzel ama canlısını izleyip, şovunu görmek lazım. Emin olamadım.

Kişisel olarak Natia Todua - My Own Way'i çok sevdim ama seçilmesi konusunda pek umutlu değilim.

Voxxclub denen şeyi seçerlerse bunca zahmete boşa girmiş olurlar.

RE: ALMANYA - gentedimare - 21-02-2018

Michael schultenin şarkısı çok güzel yaaa. Natia da güzel bu 2 sinden biri olsun. Voxx lay lay lom şarkısı ile sonlardan kurtulamazlar. Diğerlerini beğenmedim.

RE: ALMANYA - gentedimare - 22-02-2018

Alman finali bugün.

RE: ALMANYA - Bulent Ader - 22-02-2018

Ben genel olarak sevdim alman şarkılarını.
Tek ryk hoşuma gitmedi, o da fazla uyuz geldiği için. Ben bu kadar sakin şarkıları sevemiyorum.
Michael schulte'ninkinin sözleri çok güzel, şarkı da iyi.
Ama benim müzik zevkime en yakın bulduğum natia oldu. O kazanırsa çok mutlu olurum.
Vox şaka gibi, ama nakaratı yakalıyor insanı. İşin tuhafı almanlar ara sıra böyle şeylere sarıyorlar.

RE: ALMANYA - Okan Varol - 22-02-2018

2017 Moldova'nin 3. olduğu yarışmaya voXXclub yakışır. Diğer şarkılar çok copy paste. Sadece Natia yorumuyla öne çıkıyor ama şarkısı tırt..

RE: ALMANYA - gentedimare - 23-02-2018

Michael schulte - You let me walk alone seçildi.

RE: ALMANYA - gentedimare - 23-02-2018

Şarkının sözleri çok güzel. Sesi canlı performansta çok beğenmedim ama şimdiye kadar seçilenler arasında iyi.

RE: ALMANYA - TTR - 23-02-2018

ivy süperdi. gidip bu uyku şeyini seçtiler inanılmaz. 24.lükten daha yukarı geçemeyecek bi şarkı ve performans.

Cvp: ALMANYA - buraks - 23-02-2018

(21-02-2018, Saat: 10:37)buraks Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Michael Schulte tam Almanların tarzı. Biraz Roman Lob havası var. Bunu seçebilirler diye düşünüyorum.

Ben dediydim. Almanlar seviyorum bu tarzı çünkü Big Grin

RE: ALMANYA - Michael Schulte - You Let Me Walk Alone - suioeir - 23-02-2018

Etkilemedi. Şu an baya kötü gidiyoruz Sad

ALMANYA - Michael Schulte - You Let Me Walk Alone - Psk - 23-02-2018

Muhteşem! Bayıldım.

SM-A500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ALMANYA - Michael Schulte - You Let Me Walk Alone - Psk - 23-02-2018

Bu çocuğun babasına dair travması nedir? Bilen varsa yeşillendirebilir mi?

Buram buram yaşanmışlık ve ekstrem düzeyde duygu patlaması var bu sözlerde, bu şarkıda, bu performansta.

Dudak uçuklatıcı bir parça bu ya. Sevgili Pieblieb nerede? Almanya yorumlarını özledik.

SM-A500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

RE: ALMANYA - Michael Schulte - You Let Me Walk Alone - gentedimare - 23-02-2018

Çocuğun babası ölmüş , ona yazmış şarkıyı.

RE: ALMANYA - Michael Schulte - You Let Me Walk Alone - Bulent Ader - 23-02-2018

Erken ölmüş gibi de yorumlanabilir, çekip gitmiş gibi de...
Çekip gitse daha bi suçlayıcı olurdu gibime geliyor, sen de adam mısın gibilerden ama burada daha çok hüzün seziyorum ben, adam ölmüş gibi.
Ama bunu anlayamıyoruz sanıyorum, bi kelimeden bi ifadeden çıkaran varsa buyursunSmile
Tabii ben hikayeden bahsediyorum, michael'ın gerçek hayattaki baba vakasıyla hiç ilgisi olmayabilir...
Ama sonuçta sözler muh-te-şem!

RE: ALMANYA - Michael Schulte - You Let Me Walk Alone - gentedimare - 23-02-2018

Sözler harika gerçekten de esc de sözleri umursayan kim...