12PUAN FORUM
AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: YARIŞMALAR (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Forum: YARIŞMA ARŞİVİ (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=22)
+---- Forum: AVROFESTO' 2017 (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=37)
+---- Konu Başlığı: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET (/showthread.php?tid=183)

Cvp: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - Legolas - 19-12-2017

(19-12-2017, Saat: 23:31)SiruSho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Normalde ayılıp bayılarak dinleyeceğiniz şarkılara yarışmada oy verirken neden Viyana Senfoni Orkestrası Şefi gibi davranıp  ''bok'  muamelesi yapıyorsunuz?

Sen Slovenya'yı çok beğenip de hatta finale çıkmasına çok sevinip de neden SIFIR puan veriyorsun acabaaaa?????

AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - suioeir - 19-12-2017

Şafak, Tayfun, Olcay, Murad [emoji8] sizi yerim ben [emoji3]

Cvp: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - Alperto - 19-12-2017

Fas a oy vermemiştim, jürilerin de vereceğini sanmıyorum. Yarışma Avustralya, Norveç ve Finlandiya arasında geçer.

Cvp: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - SiruSho - 19-12-2017

(19-12-2017, Saat: 23:32)Legolas Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(19-12-2017, Saat: 23:31)SiruSho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Normalde ayılıp bayılarak dinleyeceğiniz şarkılara yarışmada oy verirken neden Viyana Senfoni Orkestrası Şefi gibi davranıp  ''bok'  muamelesi yapıyorsunuz?

Sen Slovenya'yı çok beğenip de hatta finale çıkmasına çok sevinip de neden SIFIR puan veriyorsun acabaaaa?????
Diğer yarı finalden gelenlerin güzelliği altında debelenip 1 puan alacak mevkiye erişememiştir.

(19-12-2017, Saat: 23:33)suioeir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şafak, Tayfun, Olcay, Murad [emoji8] sizi yerim ben [emoji3]

Şafak'la Olcay'ı geç.
Onlar  ''o piti piti ''   Yunanca söylense  en az 8 verirler zaten  Big Grin

Cvp: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - Barlo - 19-12-2017

(19-12-2017, Saat: 23:33)Alperto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fas a oy vermemiştim, jürilerin de vereceğini sanmıyorum. Yarışma Avustralya, Norveç ve Finlandiya arasında geçer.

Valla jüriler hakkında pek yorum yapamıyorum ben, bir de ilk iki sırada beni dinlediler. Mutlaka etkili olmuştur kararlarında.

Cvp: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - Ömer - 19-12-2017

(19-12-2017, Saat: 23:33)Alperto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fas a oy vermemiştim, jürilerin de vereceğini sanmıyorum. Yarışma Avustralya, Norveç ve Finlandiya arasında geçer.

Ben de sanmıyorum biliyor musun Alpertoo! Ben üyelerin vereceğini de sanmıyordum açıkçası...

Cvp: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - Yekaye - 19-12-2017

Volkandan haberi olan var mı, 112 yi arayın Smile

Ay rica ediciğim Litvanya ile o şantiyede çalışılırken çıkan seslerden bir farkı olmayan müzikle yarışan Ermenistan kıyaslanmasın...

Cvp: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - Barlo - 19-12-2017

Jüri oyları gelse mi artık. Big Grin

AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - volcano - 19-12-2017

Son gülen jüri iyi güler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

''Her yerinden öpüyorum Rüştüüü'' sevinciini yaşatmasını istiyorum bana Nijerya jürisinden

AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - volcano - 19-12-2017

İrlanda televizyonu RTE söz verdiği gibi jüri oylamasında canlı yayına geçiyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cvp: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - krunch - 19-12-2017

Umarım ayrıntılı puan tablosu da gelir. Böylelikle kimin kime değer verdiğini daha açık seçik görebiliriz!

İTALYANCA KIPIR KIPIR BİR ŞARKI BULDUNUZ VE PUAN ESİRGEDİNİZ. 1 PUANI BİLE ÇOK GÖRENLER. HEPİNİZ BU GECE RAHAT UYUMAYIN, BU KARA KIŞTA SİNEK YESİN K.INIZI, UYKULARINIZ BÖLÜNSÜN, YASTIĞINIZLA BOĞUŞUN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(19-12-2017, Saat: 23:47)krunch Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Umarım ayrıntılı puan tablosu da gelir. Böylelikle kimin kime değer verdiğini daha açık seçik görebiliriz!

İTALYANCA KIPIR KIPIR BİR ŞARKI BULDUNUZ VE PUAN ESİRGEDİNİZ. 1 PUANI BİLE ÇOK GÖRENLER. HEPİNİZ BU GECE RAHAT UYUMAYIN, BU KARA KIŞTA SİNEK YESİN K.INIZI, UYKULARINIZ BÖLÜNSÜN, YASTIĞINIZLA BOĞUŞUN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aminnn.  Reel hayatta dinleyip yarışmaya gelince  burun kıvıran çift karakterli yarışmacılar Çekiç

Cvp: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - TTR - 19-12-2017

bu arada lanet yky'nin kabul etmediği mis gibi şarkım. hollandalı kız sırf justin timberlake ile düet yaptığı için reddedildi.

Cvp: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - Yekaye - 19-12-2017

Evet jüri oyları için ana ekrana...

Cvp: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - HSN - 19-12-2017

(19-12-2017, Saat: 23:31)Legolas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Valla ben 5 puan vermiştim Ermenistan'a. Estonya ile birlikte üzüldüğüm ülke oldu.

İzlanda ve Estonya'yı beğenmene sevindim, Emrah.  Wink

Cvp: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - Alperto - 20-12-2017

Bravo Barlo. İlk MSC zaferin. Seni de tebrik ediyorum Hakan. Unutulmaz bir yarışma dönemi geçirdik sayende. Emeğine ve katkılarına sağlık.

Cvp: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - Legolas - 20-12-2017

(19-12-2017, Saat: 23:58)HSN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(19-12-2017, Saat: 23:31)Legolas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Valla ben 5 puan vermiştim Ermenistan'a. Estonya ile birlikte üzüldüğüm ülke oldu.

İzlanda ve Estonya'yı beğenmene sevindim, Emrah.  Wink

İkisi de çok kaliteli katılımdı Hasan.  Wink