12PUAN FORUM
AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: YARIŞMALAR (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Forum: YARIŞMA ARŞİVİ (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=22)
+---- Forum: AVROFESTO' 2017 (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=37)
+---- Konu Başlığı: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET (/showthread.php?tid=183)

Cvp: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - Ömer - 19-12-2017

(19-12-2017, Saat: 10:29)Hysteria Adlı Kullanıcıdan Alıntı: normalde dikkat ederim, msclerde müzik zevki bana en yakın isimler kim olur diye. Genelde sen ve Tai diye dikkat ediyordum. siz şarkılarımı beğenirdiniz, ben sizin şarkıları çok beğenirdim hep. bu yarışma ikinizin şarkılara da ısınamadım. İlgünç. hep tutmuyor demek ki bu durum Big Grin

Canın sağolsun sıkıntı yok ben de bayılmadım Fas'ı seçerken  Smile

Cvp: RE: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - TTR - 19-12-2017

(19-12-2017, Saat: 10:39)Yekaye Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Henüz final gerçekleşmeden bu başlık forum tarihinin en çok görüntülenen ve en çok mesaj alan başlığı oldu.

Dakika başı mesaj atıyordun ne olacaktı

Cvp: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - TTR - 19-12-2017

(19-12-2017, Saat: 08:47)volcano Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kimimiz sevdik kimimiz nefret ettik şarkılardan ama sevenler için büyük kazanımlar var. Benim için de Belarus bunlardan birisi. Her şeyden önce orijinaldi, altyapısı çok sağlamdı.

Finalde de hak ettiğini alır umarım.

Benim birincilik tahminim Hollanda.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Gözlerim yaşardı Volkan’cım senin tarafından favori gösterilmek de varmış kaderde Smile
 Eğer bir de 12 verdiysen göbek atılan haha

AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - volcano - 19-12-2017

(19-12-2017, Saat: 11:13)TTR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(19-12-2017, Saat: 08:47)volcano Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kimimiz sevdik kimimiz nefret ettik şarkılardan ama sevenler için büyük kazanımlar var. Benim için de Belarus bunlardan birisi. Her şeyden önce orijinaldi, altyapısı çok sağlamdı.

Finalde de hak ettiğini alır umarım.

Benim birincilik tahminim Hollanda.

Gözlerim yaşardı Volkan’cım senin tarafından favori gösterilmek de varmış kaderde Smile
 Eğer bir de 12 verdiysen göbek atılan haha

Puan veremediysek bile gereğini söylemeliyiz :-)

RE: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - Uluhandro - 19-12-2017

Bir önceki yarışmanın 1 ve 3. sü olarak finalde yer alamamak...
Stockholm ve Varşova tabi ki bu durumu protesto edecek ve final saatlerinde belgesel yayınlayacak...
Kalpler bu gece Helsinki ve Kiev ile...

RE: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - Yekaye - 19-12-2017

Belgeselin konusu ne uluhanSmile

Cvp: RE: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - Uluhandro - 19-12-2017

(19-12-2017, Saat: 11:52)Yekaye Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Belgeselin konusu ne uluhanSmile

İsveç ve Polonya coğrafyasında yetişen endemik bitkiler.

Avrupa'nın yarısı bugün botanik ve zoolojiye doyacak...

Cvp: RE: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - Hysteria - 19-12-2017

(19-12-2017, Saat: 12:01)Yekaye Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Avrupa'nın yarısı bugün botanik ve zoolojiye doyacak...

Ben de risk almıyorum. Geçen yarışma başıma gelenleri tekrarlamamak adına;

Minks Radyo ve Televizyon Kanalı MRT yarışma saatinde AyLavBelarus isimli yeni popstar yarışmasının başlayacağını duyurdu. Jüride Annastasia Vinnikovanın yanı sıra Naviband ve Dmitry Koldun yer alacak.

Kopenhag kanalı ise, The Little Mermaid çizgi filmini yayınlama kararı almış durumda.

Cvp: RE: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - taifung - 19-12-2017

(19-12-2017, Saat: 10:39)Yekaye Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Henüz final gerçekleşmeden bu başlık forum tarihinin en çok görüntülenen ve en çok mesaj alan başlığı oldu.

Senin kara kaşına koca götüne değil yani Çekiç
Sayemde.. Dodgy

Akşam final yerine Bartın Tel Kırması Belgeselini yayınlamaya karar verdim o halde Big Grin

(19-12-2017, Saat: 12:55)Yekaye Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bartın Tel Kırması Belgeseli

Emin ol Tayfun,Okan,Oğuzhan,Murat,Halil ve benim (daha da finalde olmayan kimler varsa) daha çok ilgimizi çeker  Heyo Cool

Cvp: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - taifung - 19-12-2017

Hangi şarkı kime aitmiş görüp, verdiğim puanlara baktıktan sonra ben... 

12-  Heyo

10-   Öpücük

08-  Heyo

07-  Angel

06-  Tongue 

05-  Heart

04-  Öpücük (Bu 10 puanı alan kişi aynı zamanda)

03-  Tongue (Bu da 6 puandaki kişinin aynısı)

02-  Önder

01-  Smile

AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - Yekaye - 19-12-2017

9d1125cb4a172f0c9f6ec082dd03dab5.jpg

AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - halil - 19-12-2017

Portekiz televizyonu esc 2018'in evsahibi yayıncı kuruluşu olması sebebiyle bu akşam ki finali istemeyerekte olsa yayınlayacağını bildirdi. Arnavutluk televizyonu ise bu akşam finali yayınlamayacağını onun yerine Arnavutluk oyun havalarından oluşan bir müzik programını yayınlayacağını bildirdi...

RE: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - Uluhandro - 19-12-2017

Bu arada dikkatimi çekti.. Yarı final sistemi geldikten sonra yarışılan Msc'lerde finale kaldığın herhangi bir şarkın var mı Halil? Smile

RE: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - halil - 19-12-2017

(19-12-2017, Saat: 13:05)Uluhandro Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu arada dikkatimi çekti.. Yarı final sistemi geldikten sonra yarışılan Msc'lerde finale kaldığın herhangi bir şarkın var mı Halil? Smile
Sence? YF sistemi gelmeden ilk 10 a filan da girmedim hani sen sormadan cevap vereyim...

AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - Yekaye - 19-12-2017

(19-12-2017, Saat: 13:05)halil Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Portekiz televizyonu esc 2018'in evsahibi yayıncı kuruluşu olması sebebiyle bu akşam ki finali istemeyerekte olsa yayınlayacağını bildirdi. Arnavutluk televizyonu ise bu akşam finali yayınlamayacağını onun yerine Arnavutluk oyun havalarından oluşan bir müzik programını yayınlayacağını bildirdi...

Siz Arnavutlar oynamaktan başka şey bilmez misiniz kuzum

(19-12-2017, Saat: 13:08)halil Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(19-12-2017, Saat: 13:05)Uluhandro Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu arada dikkatimi çekti.. Yarı final sistemi geldikten sonra yarışılan Msc'lerde finale kaldığın herhangi bir şarkın var mı Halil? Smile
Sence? YF sistemi gelmeden ilk 10 a filan da girmedim hani sen sormadan cevap vereyim...

90'larda yolladığın Soner Arıca çok iyiydi...

AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - Barlo - 19-12-2017

Norveç ve Avustralya televizyonları yarışmayı yayınlayacak, bilmediğimiz tek şey hangimizin birinci hangimizin ikinci olacağı.

Olası bir komplo durumunda ise önlemimizi aldık, fişi çekeceğiz.