12PUAN FORUM
AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: YARIŞMALAR (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Forum: YARIŞMA ARŞİVİ (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=22)
+---- Forum: AVROFESTO' 2017 (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=37)
+---- Konu Başlığı: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET (/showthread.php?tid=183)

RE: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - suioeir - 19-12-2017

Adeta bir adalet tanrıçası gibi herkesin hakkını pay etmişim yine. Kendim ve oylarımla iftihar ediyorum.

RE: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - SiruSho - 19-12-2017

Pay edildiğine ne şüphe (!)

Cvp: RE: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - suioeir - 19-12-2017

(19-12-2017, Saat: 00:49)SiruSho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Pay edildiğine ne şüphe  (!)

Bu çocuğun işi gücü bana muhalefetlik yapmak. Arada bir yemek ye, su iç.

Cvp: RE: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - SiruSho - 19-12-2017

(19-12-2017, Saat: 01:02)suioeir Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(19-12-2017, Saat: 00:49)SiruSho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Pay edildiğine ne şüphe  (!)
 Arada bir yemek ye, su iç.
Onu arada bir yaparsam harika olacak  Big Grin Big Grin Big Grin

RE: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - suioeir - 19-12-2017

Covermaca World’de Bailador Burak’ın yorumuyla Nikos Vertis’in Pes To Mou Ksana şarkısıyla yarışmıştım. Orjinal şarkının kime ait olduğunu hatırlayan olmamıştır diye tahmin ediyorum. Biraz korktum aslında anlaşılır mı diye. Ama bugün birçok kişiden de Yunanistan olduğun çok belliydi diye geri dönüşler aldım. Özellikle Tayfun whatsapp grubunda yarışmanın başından beri sürekli Yunanistan sensin dedi. Hasan da hem Yunanistan hem de Bosna olduğumu bildi o yüzden Hasan’ı ayrıca tebrik etmem gerek.

AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - Hysteria - 19-12-2017

Bosne seçimini tebrik ederim Sulhi. Yarışmanın en orjinalin seçimi bana göre

Norveç istiyorum dedim ve 1 dk ile kaçırdın dediğinde seçeni boğazlamak istemiştim, Barloymuş Çekiç

Şarkılarım hakkında;

Danimarka: Aslında Norveç gidince ikinci tercihim olan Belçika’ya atandım ama biraz araştırınca kusacaktım. Belçikanın müzik zevki leş arkadaşlar! Hadisenin jazz şarkısı ile troll lük yapacakken, aklıma Eivor geldi bianda. Eski msclerde katılcakkrn vazgeçtiğim. Baktım hatun faroeliymiş, üstün coğrafya bilgimle bi çakallık yaptım hemen faroe Danimarka’ya bağlı biliyordum[emoji23] kesinlikle bayılıyorum şarkıma [emoji1317]

Belarus; kuraya kalındığında size yemin ediyorum içimden, belarus malı gelmesin de Lüksemburg bile olur diyordum. Sonra hakandan gelen mail ve ölme isteği. Ne leş şarkılar dinledim bilemezsiniz. Ama içlerinde en orjinali Shuma’ydı ve Tai nin dediği gibi bulgar grubu anımsattığı için seçmek istedim. Dinledikçe seviyorsun şarkıyı uluhan, gerçekten farklı ve deneysel bi şarkıWink ha bu arada belarustan arapça şarkı dinlicektniz son gün değiştim [emoji28] emin olamadım şarkının çıkış yeri belarus mu diye. Didula - Leila yazıp dinlemek istryrn olursa bakabilir [emoji18] ve gerçekten Danimarka ile finale kalacağıma emindim de, belarusla nasıl kaldım finale bende şaşkınım yalan yok [emoji23] sanırım finalde sonunculuk yine bana nasip olcak

Son olarak 12mi en istediğim isimlerden birine vermişim [emoji48] Heyo

Ve ve ve yine son olarak genel yorumlar vs, tahminim bu yarışmayı Finlandiya ile alperto kazanacak

AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - volcano - 19-12-2017

@hsyteria Balarus'a çok haksızlık etmeSmile

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

(19-12-2017, Saat: 08:32)volcano Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @hsyteria Balarus'a çok haksızlık etmeSmile

Sevmesem zaten yollamazdım ama, finale kalabileceğine inanmıyordum cidden. Tahmin ettiğim gibi ya sevildi ya nefret edildi şarkıdan [emoji18]

Kimimiz sevdik kimimiz nefret ettik şarkılardan ama sevenler için büyük kazanımlar var. Benim için de Belarus bunlardan birisi. Her şeyden önce orijinaldi, altyapısı çok sağlamdı.

Finalde de hak ettiğini alır umarım.

Benim birincilik tahminim Hollanda.

RE: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - Yekaye - 19-12-2017

Jüri oyları da tamamlandı ve artık bir birincimiz var Smile

Cvp: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - Ömer - 19-12-2017

(19-12-2017, Saat: 08:32)volcano Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @hsyteria Balarus'a çok haksızlık etmeSmile

Kesinlikle... Çok ateşli bir haftama denk geldi. Güneydoğunun bakir topraklarını keşfederken çok iyi bir fon müziği oldu bana   Cool  Afili bir puan verdim!   Smile

Forumda üç beş arkadaşın yorumlarıyla hayal kırıklığına uğramasın kimse. Sessiz çoğunluğun sesine kulak verilmeli Smile

(19-12-2017, Saat: 09:05)Ömer Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Kesinlikle... Çok ateşli bir haftama denk geldi. Güneydoğunun bakir topraklarını keşfederken çok iyi bir fon müziği oldu bana   Cool  Afili bir puan verdim!   Smile

İslamı da iyi temsil ettin bence Big Grin

12ni kime vermek isterdin deseler; Halil veya X şahsı derdim, sırf bana hiç 12 vermedin diyemesinler diye[emoji48][emoji85]

Halil malum İKİ ŞARKISIYLA DA YARIFİNALDE ELENİP FİNALE KALAMADIĞINDAN ona verememişim [emoji18] ama X şahsını tutturmuşum bu kez. Akşamı bekleyelim görelim[emoji14]

AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - SiruSho - 19-12-2017

Siz sabah kacta kalkiyorsunuzz?

Monika 'nin Po Dangum sarkisiyla bu sarki arasinda cok kararsiz kaldim ?

Sizce iyi ni yapmisin [emoji53][emoji53]

Cvp: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - Hysteria - 19-12-2017

Bu arada naçizane, Eivor'u sevenlere, bi önerim daha var. Başka bir şarkısı daha var ki, ona da aşığım... kulaklığı tak, gözlerini kapat ve kendini viking diyarında hisset...

RE: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - halil - 19-12-2017

(19-12-2017, Saat: 09:29)Hysteria Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 12ni kime vermek isterdin deseler; Halil veya X şahsı derdim, sırf bana hiç 12 vermedin diyemesinler diye[emoji48][emoji85]

Halil malum İKİ ŞARKISIYLA DA YARIFİNALDE ELENİP FİNALE KALAMADIĞINDAN ona verememişim [emoji18] ama X şahsını tutturmuşum bu kez. Akşamı bekleyelim görelim[emoji14]
Eğlen güzelim gününü gün et ben vazgeçmişken eğlen, karaları ben bağlarım sende vakit çok erken.. Smile

Ayrıca hem yarı finalde hem finalde yüksek puan vermişim sana histerik.. Yoksa farkında olmadan bilinçaltımda seni kayırıyor muydum? Kafamda deli sorular... Smile

Cvp: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - Ömer - 19-12-2017

(19-12-2017, Saat: 09:24)volcano Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(19-12-2017, Saat: 09:05)Ömer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kesinlikle... Çok ateşli bir haftama denk geldi. Güneydoğunun bakir topraklarını keşfederken çok iyi bir fon müziği oldu bana   Cool  Afili bir puan verdim!   Smile

İslamı da iyi temsil ettin bence Big Grin

Gideceğim yer ziyadesiyle sıcak olacak sanırım    Cool

Cvp: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - Hysteria - 19-12-2017

(19-12-2017, Saat: 10:25)Ömer Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(19-12-2017, Saat: 09:24)volcano Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İslamı da iyi temsil ettin bence Big Grin

Gideceğim yer ziyadesiyle sıcak olacak sanırım    Cool

normalde dikkat ederim, msclerde müzik zevki bana en yakın isimler kim olur diye. Genelde sen ve Tai diye dikkat ediyordum. siz şarkılarımı beğenirdiniz, ben sizin şarkıları çok beğenirdim hep. bu yarışma ikinizin şarkılara da ısınamadım. İlgünç. hep tutmuyor demek ki bu durum Big Grin

RE: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - Yekaye - 19-12-2017

Henüz final gerçekleşmeden bu başlık forum tarihinin en çok görüntülenen ve en çok mesaj alan başlığı oldu.