12PUAN FORUM
AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: YARIŞMALAR (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Forum: YARIŞMA ARŞİVİ (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=22)
+---- Forum: AVROFESTO' 2017 (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=37)
+---- Konu Başlığı: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET (/showthread.php?tid=183)

RE: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - suioeir - 13-12-2017

İsveç, Andorra ve Moldova adına çok üzgünüm puan verdim ama çıkamadılar. Beni şok eden 3 ülke yerine bunlar çıkmalıydı.
2. Yarı finale şöyle bir göz ucuyla baktım sanki seçim yapmak daha zor olacak bu yarı finalde. Çok muhteşem şarkılar değil ama birbirine çok yakın kalitede çoğu.

RE: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - Uluhandro - 13-12-2017

AVUSTURYA
FAS
İTALYA
MAKEDONYA
SLOVENYA
UKRAYNA
AVUSTRALYA
DANİMARKA
POLONYA
İSRAİL
PORTEKİZ
BOSNA HERSEK
AZERBAYCAN
MALTA

BİR ADIM ÖNE ÇIKTILAR....

AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - Ozzy - 13-12-2017

Bu yfdeki şarkımı çok seviyorum. Şu yarışma hicbir şey katmasa bile kendi şarkımı bana kattığı için özeldir benim için

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

RE: Cvp: Cvp: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - halil - 13-12-2017

(13-12-2017, Saat: 10:47)Uluhandro Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(13-12-2017, Saat: 10:05)halil Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Övse de övmese de her türlü eleniyoruz... Smile

Halil şarkına yaptığım yorumdan sonra ne düşündün?  Angel
Şaşırmadım desem? Bu arada 2. Yf favorilerinden bir tanesi de benim şarkım. Yoksa bu bir işaret mi? Bu defa aldım... Smile

Oylarımı yolladım.. Hak eden kazansın Smile

Ukrayna'yı gönderen arkadaş her kimse çok yaşasın emi! Nasıl güzel bir seçimdir.. Uzun zamandır bir şarkı beni böylesine etkilememişti..

AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - Yekaye - 13-12-2017

Professional jury from Bulgaria
Joanna Drageva
Bulgaria 2008
DJ Take me away

dd784be35ea3790b3782dd09fbd4d291.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cvp: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - Uluhandro - 13-12-2017

(13-12-2017, Saat: 12:46)Yekaye Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Heyo Professional jury from Bulgaria
Joanna Drageva
Bulgaria 2008
DJ Take me away

Alltimes 2016 da şarkısını Altın Madalya ismiyle coverladığımı iletir misin? Heyo Heyo

(13-12-2017, Saat: 12:53)Uluhandro Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(13-12-2017, Saat: 12:46)Yekaye Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Heyo Professional jury from Bulgaria
Joanna Drageva
Bulgaria 2008
DJ Take me away

Alltimes 2016 da şarkısını Altın Madalya ismiyle coverladığımı iletir misin? Heyo Heyo

Bana e posta at kendisine ileteyim belki seslendirir

AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - volcano - 13-12-2017

Bunda da sonuncu olacağız inşallah .

RE: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - krunch - 13-12-2017

Arkadaşlar daha linkler geceyarısı yükleniyor ve sadece 8-9 saat sonra oy kullanıyorsunuz. Bu hangi vicdana sığar Allahaşkına, bari üzerinden 1 tam gün geçseydi yahu!!!!!!

RE: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - krunch - 13-12-2017

LİNKLER DAHA SOĞUMADI BİLE. ANLAMIYORUM Kİ!!!!!!!!!!!

Zamane

AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - SiruSho - 13-12-2017

Alperto 'yu laf sokmaya davet ediyorum !!!!!!

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - Alperto - 13-12-2017

(13-12-2017, Saat: 13:09)SiruSho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Alperto 'yu laf sokmaya davet ediyorum !!!!!!

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

O kadar güveniyorsun yani kendine.

AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - volcano - 13-12-2017

Ne yiğit şarkılar doğru dürüst dinlenmeden elendi gitti bu diyarlarda

Yiğitlerin harman olduğu forumlar

Cvp: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - Hysteria - 13-12-2017

Hysteria yorumluyor;

01-ALMANYA;
Ben bunu çok beğenemedim açıkçası. Yani 10 şarkı belirleyemezsem puan alabilir benden kılpayı sanırım, o kadar.

02-AVUSTURYA;
Slow şarkılara nasıl da yakışmıyor bu almanca laneti. Anama bacıma sövüyor sanki, ama altta naif bir melodi. Rock şarkılarda nasıl ki efsane geliyorsa kulağa, slowda da batıyor işte. Bana özel mi bu his bilemeyeceğim, ama bu sebepler dolayısıyla da etkisi oldu, sevemedim. Ama üsttekine nazaran çok daha güzel bence. Hatun tip olarak direk christina applegate i anımsattı bu arada, gereksiz bilgiler kuşağımda bugün bu var Big Grin

03-SLOVAKYA;
Çakma Lorde… şu ana kadarki 3 şarkı arasında yine de en beğendiğim. Slovakya olunca ülke, naparsın. Anlıyorum seni seçen arkadaş. Puan çıkabilir benden buna

04-FAS;
Uluhan pesa yerine bunu yollamıştım son anda değiştim demiş. Değişmese kazu alırmış yarışmayı. Bilmiyorum zevk meselesi tabiki ama açıp bir daha dinler miyim, zor sanırım. Ruhum daraldı bitmedi şarkı. En son halilin 70000 dakikalık hint şarkısında yaşamıştım bu sendromu

05-ROMANYA;
Tam ezginin günlüğü tadında başladı bu, beni çekti içine direk. Sonra solisti duyunca, o girdiğim yerden hızla uzaklaştım, sorry not sorry.

06-SIRBİSTAN;
Sonunda güzel güçlü bir parça Wink Seçeni tebrik ediyor, finalde başarılar diliyorum.

07-KIBRIS;
Bunu sırbistandan da çok sevdim. Şuana kadarki favorim ama daha 7deyim Big Grin aradaki söver gibi durup güldüğü kısımı çıkar şarkıdan, başka hiç bişe istemem

08-İTALYA;
Melodisi çok pembe dizi tadında, ama solistler isyankar modda. Bilmiyorum arada kaldım ama italya yani. Neler neler çıkardı burdan, winner bi şarkı beklerdim

09-MAKEDONYA;
1 dk girişini beklediğim sabırla klibe dayandığım şarkı bu muydu? next pls…

10-İRLANDA;
bu yf e neden ölüp bitti herkes. Bende mi sorun var. Tam bir çakma amy winehouse altyapısı. İrlandadan bi kelt grup bi etnik bomba beklerdim. Uluhan veya ozzy seçse, uçururdu bu ülkeyi. Bu ise olmamış bana hitap etmiyor. Ring ringidingiding ? hint ezgisi gibi Tongue HALİL????????? 

11-SLOVENYA;
Bu yf de temsilcisini bildiğim tek ülke diyodum ki, benim bildiğim Siddhartha imiş Big Grin
Daha iyi şarkıları var yazıcaktım iyi ki bi kontrol etmişim hahaha sorry. Yani Slovenya olunca, güzel bi seçim olmuş. Benden oy alacak bu

12-UKRAYNA;
Teşekkürler öncelikle. Oynak sarışın bi hatunla katılmadığın için. Zira ukraynada erkek sanatçı kıtlığı var diye düşünüyordum geçen seneki temsilcilerine dek. Farklı ve özgün bir şarkı, beğendim valla

13-ESTONYA;
ben bunu da beğendim. Bayıldım mı, hayır. Ama gayet akıyor gidiyor. Puan vereceğim ne yapıp edip

14-AVUSTRALYA;
İçimden bir his buna Sulhi diyor. Tam onun tarzında gibi. Beğendim ama bayılmadım buna da.

15-HIRVATİSTAN;
Kuradan şu tarz bir ülke çekmek için neler vermezdim bi bilseniz. O kadar iyi isimler çıkardı ki buradan. Allahtan seçen de heba etmemiş ve gayet elle tutulur güzel bi şey seçmiş. Finale kalman gerekiyor bence

16-DANİMARKA;
Mistik şarkının ilahı diyip geçiyorum. Hakikaten çok beğendim bunu, umarım yfde elenmek gibi bi hataya kurban gitmezsin. Bunu seçen isim Volkan olabilir gibi hissediyorum.

17-POLONYA;
Nefret ettim. Bayıldım. Sonra bir daha nefret edip bayıldım. Beni dengesizlik sınırında gezdiren bu şarkının sahibini merakla bekliyorum.

18-İSRAİL;
İlk yf de izlanda. Burda İsrail. Neden İngilizce ya!!!! Şu ülkeden baba bi şarkı gelmeliydi.

19-PORTEKİZ;
Gayet beğendim bunu da, ilk 10umda olacak bu yf de.

20-KARADAĞ;
ESCde yarışan bir ismi görmek istemezdim. Üzdü. Şarkı da zaten içine çekmemişti, puan yoh benden

21-BOSNA HERSEK;
Youtube linkinde Türkçe altyazı seçeneği olması kalp ben. Sözlerin saçmalığı… aslında tam benlik bi seçim bu sözler falan, bunu benim şarkım sanan çıkabilirdi oysaki… şarkı ehhhhh yani, sözler hoş, ama puan verir miyim vermez miyim, göreceğiz...

22-AZERBAYCAN;
Ben bu ablamı çok sevdim ya. Teyzenin tatlışlığı şarkının önüne geçiyor ama Big Grin şarkı ortalama, flora on numero!

23-FRANSA;
Bişeyi cidden merak ediyorum. Neden mscde yarışan Fransızca şarkılar hep rap ile başlıyor? Bu lanet oalsı ülkede her şarkının girişi rap olmak zorunda diye bir yasa mı var. Nefret ediyorum bundan ya. Şarkı gayet güzel ama soğuyorum ya. Cidden soğuyorum. Nefretimi kustum, bye

24-MALTA;
Al bitane daha. Neden eurovisionda gördüğümüz bir isimle geliyonuz ya :’( üstelik bu iki kere katılan bi isim :p puan yok baboli! Big Grin

RE: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - Alperto - 13-12-2017

Şarkımı değiştirebilir miyim sayın organizatör?

RE: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - Alperto - 13-12-2017

Horraaa hooo sana Sirusho.