12PUAN FORUM
AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: YARIŞMALAR (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Forum: YARIŞMA ARŞİVİ (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=22)
+---- Forum: AVROFESTO' 2017 (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=37)
+---- Konu Başlığı: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET (/showthread.php?tid=183)

AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - Ozzy - 12-12-2017

Birazdan ikinci yf ülkemi açıklayarak diskalifiye olmak istiyorum. Bu zevksizlikle siz onu da elersiniz lakin. Moldova neyse ama o şarkıyı yedirmem

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

RE: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - Yekaye - 12-12-2017

Gecemiz devam ediyor. Finale çıkan ülkelerin finalde yarışma sıralarının kuralarını çekiyoruz.

Cvp: RE: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - Legolas - 12-12-2017

(12-12-2017, Saat: 23:34)krunch Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aaarghchrhrhhrhdsajsslaşd  geçmiyor, GEÇMİYOR sinirim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bütün masayı devirdim, bardaklar duvara çarpıp kırıldı, kolumla kapıyı yumrukladım,  şimdi de sıra yastıkta....Yastığın üzerine siyah keçeli kalemle kocaman YKY yazdım ve ne yapacağımı çok iyi biliyorum....

Hahahahahaha. Yerlerdeyim. Big Grin

Bu arada organizatör YKY'nin finale çıkmasına ne diyorsun Olcay.

AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - Önder - 12-12-2017

(12-12-2017, Saat: 23:34)krunch Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aaarghchrhrhhrhdsajsslaşd geçmiyor, GEÇMİYOR sinirim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bütün masayı devirdim, bardaklar duvara çarpıp kırıldı, kolumla kapıyı yumrukladım, şimdi de sıra yastıkta....Yastığın üzerine siyah keçeli kalemle kocaman YKY yazdım ve ne yapacağımı çok iyi biliyorum....

Once mideni ve gozlerini aldir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cvp: RE: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - krunch - 12-12-2017

(12-12-2017, Saat: 23:37)Yekaye Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gecemiz devam ediyor. 

Tabii, zevk gecen, değil mi? Çekiç Çekiç Çekiç Çekiç Çekiç Çekiç Çekiç Çekiç Çekiç

Cvp: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - halil - 12-12-2017

(12-12-2017, Saat: 23:36)Ozzy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Birazdan ikinci yf ülkemi açıklayarak diskalifiye olmak istiyorum. Bu zevksizlikle siz onu da elersiniz lakin. Moldova neyse ama o şarkıyı yedirmem

Hşşttt şampiyon sakin ol!  Big Grin

Cvp: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - krunch - 12-12-2017

(12-12-2017, Saat: 23:38)Önder Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(12-12-2017, Saat: 23:34)kru nch Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aaarghchrhrhhrhdsajsslaşd  geçmiyor, GEÇMİYOR sinirim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bütün masayı devirdim, bardaklar duvara çarpıp kırıldı, kolumla kapıyı yumrukladım,  şimdi de sıra yastıkta....Yastığın üzerine siyah keçeli kalemle kocaman YKY yazdım ve ne yapacağımı çok iyi biliyorum....

Once mideni ve gozlerini aldir.

Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - Yekaye - 12-12-2017

Olcay sen 12. Ülke ile aynı puanı aldın ancak o ülke daha çok ülkeden puan aldığı için üstte yer aldı. Ve son oyla 12 den 13 e düştün [emoji3]

RE: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - SiruSho - 12-12-2017

Kalp krizi geçirtmeyin adama be ! Ağzımızın tadı bozulmasın Olcay Bey

RE: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - Yekaye - 12-12-2017

Belarus -Finalde yarışma sırası 6

RE: Cvp: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - Ozzy - 12-12-2017

(12-12-2017, Saat: 23:06)taifung Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim şarkım Ermenistan'dı ve üstelik kendi seçtiğim ülkeydi.

Çok eski bir Ermeni türküsünün hem de gayet iyi vokallerle ve oldukça modern bir soundla harmanlanmış haliydi. 

Görsellik dahil her şeyiyle esc fanları için biçilmiş bir kaftandı ve tam bir yarışma şarkısıydı.

Ama Ermeni piyasasına hakim(!!) insanlar tarafından "Ay bunun yerine şu vardı" diyerek, Erivan'ın üçüncü sınıf barlarında çalan serdar ortaçyan falan alternatif olarak gösterildi.

Tabi ki orada anlamalıydık forumun genel zevkini!

Bir de şu "Ay bunlar hep etnik hep etnik"

Lan sen Türkçe müzik dinlerken hep etnik dinlediğinin farkında mısın? Manga bile etnik öğe kullandı. Etnik kullanımının dozu vardır.

Sen hem bir önceki yarışmadaki şarkım olan "Nahjuna Bacji" için çok etnik dersin (ki öyleydi)... Hem de bu yarışmadaki şarkım için dersin... Yahu sen bu iki şarkıya aynı yaftayla geliyosan, sorun senin duymak için yaratılmış kulağını yemek yeme amacıyla kullandığını gösterir!!

Şuursuzlar Çekiç Çekiç Çekiç
Iki yarışmadır ermenistanı piç etmen nedir tayfun peki Big Grin

Cvp: RE: Cvp: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - taifung - 12-12-2017

(12-12-2017, Saat: 23:43)Ozzy Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(12-12-2017, Saat: 23:06)taifung Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim şarkım Ermenistan'dı ve üstelik kendi seçtiğim ülkeydi.

Çok eski bir Ermeni türküsünün hem de gayet iyi vokallerle ve oldukça modern bir soundla harmanlanmış haliydi. 

Görsellik dahil her şeyiyle esc fanları için biçilmiş bir kaftandı ve tam bir yarışma şarkısıydı.

Ama Ermeni piyasasına hakim(!!) insanlar tarafından "Ay bunun yerine şu vardı" diyerek, Erivan'ın üçüncü sınıf barlarında çalan serdar ortaçyan falan alternatif olarak gösterildi.

Tabi ki orada anlamalıydık forumun genel zevkini!

Bir de şu "Ay bunlar hep etnik hep etnik"

Lan sen Türkçe müzik dinlerken hep etnik dinlediğinin farkında mısın? Manga bile etnik öğe kullandı. Etnik kullanımının dozu vardır.

Sen hem bir önceki yarışmadaki şarkım olan "Nahjuna Bacji" için çok etnik dersin (ki öyleydi)... Hem de bu yarışmadaki şarkım için dersin... Yahu sen bu iki şarkıya aynı yaftayla geliyosan, sorun senin duymak için yaratılmış kulağını yemek yeme amacıyla kullandığını gösterir!!

Şuursuzlar Çekiç Çekiç Çekiç
Iki yarışmadır ermenistanı piç etmen nedir tayfun peki Big Grin

Çünkü forumun ermeni nickli üyeleri, Yonca Mevcimik falan dinliyor! Eh böyle foruma böyle tarak tabi ki Ermeni şarkılarından bi bok anlamıyo millet de!!!

Benim her 2 şarkım da her şeyiyle Ermenistan'ı yansıtan, biri full etnik bir oyun havası diğeri de gayet vurucu bir türkünün modern yorumuydu. Ve tabi ki millet gitti İzlanda'yı falan seçti. Çünkü hepsi kutup ayısı olarak doğdu!!! Tai Tai

Ben muayyen Tayfun menopoz ; kaçııııın

Ayol Sareri Hovin Mernem yollayan sensin Ozzy sana 12 verirken buna nasıl puan vereyim içim kaldırmaz bünyem sarsılır

Avrofesto Final Yarışma Sıraları
1-
2- Norway [emoji1189]
3-
4- Latvia [emoji1145]
5-
6- Belarus [emoji1044]
7- Iceland [emoji1127]
8- Switzerland [emoji1237]
9- Georgia [emoji1109]
10-
11- Lithuania [emoji1151]
12-
13-
14-
15-
16- Finland [emoji1103]
17- Czech Republic [emoji1086]
18-
19-
20- Greece [emoji1112]
21-
22- Russia [emoji635]
23-
24- Netherlands [emoji1179]

RE: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - Uluhandro - 12-12-2017

İsveç gibi bir ülkeyi elettiğim için en büyük tebrik bana Smile Kuradan gelen iğrenç ülkemle finalde canınıza okuyacağım..

(OKUYAMADI)

Semi Final 2 MP3

https://we.tl/stFTgbVHZU

RE: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - Okan Varol - 12-12-2017

AVROFESTO2017SF2-RECAP

https://vimeo.com/246849983

AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - Yekaye - 13-12-2017

https://vimeo.com/246849983

Recap by Okan

RE: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - krunch - 13-12-2017

SIRALAMA KURASINA İTİRAZ EDİYORUM!!!

FİNAL ŞARKILARININ TAMAMI BELLİ OLMADAN KURA MI OLURMUŞ? BU TAM ANLAMIYLA HAKSIZLIK ....