12PUAN FORUM
AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: YARIŞMALAR (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Forum: YARIŞMA ARŞİVİ (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=22)
+---- Forum: AVROFESTO' 2017 (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=37)
+---- Konu Başlığı: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET (/showthread.php?tid=183)

Cvp: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - halil - 12-12-2017

(10-12-2017, Saat: 21:55)Okan Varol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 8- ALBANIA: Benim kroluk eşiğim İsrail'in şopar gruplarından öteye geçemiyor. Sanki bu şarkıyı seçen de biraz bu rüküşlükle eğlenmek istemiş ve listeye renk katmayı tercih etmiş belli ki... Bakalım finale kalacak mı?

(12-12-2017, Saat: 23:17)Hysteria Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu arada demedim mi çakma hint şarkısı ya emrah ya halildir diye[emoji16] bide inkar ettin Halil. Bu nasıl bir üst düzey zevksizlik Allahım o şarkıyı nasıl seçip yolladın anlatır mısın pls[emoji847][emoji23][emoji23][emoji23]

Beni bir tek Okan anladı malesef! Kendisine teşekkür ediyorum! Ayrıca sen Hüseyin! İki gözüm üzerinde! Bir dedektif gibi iz süreceğim! Bakalım  hangi b.ktan şarkıyla nasıl finale çıkmışsın!  Tai Big Grin

Cvp: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - taifung - 12-12-2017

KİM BİR ÜYEYİ ARAYIP "SENİN ŞARKI NE? 10 VERİRSEN 10 VERİRİM" DEDİ RED YEDİ!!!

AMA BUGÜN FİNALDEEEE!!

KİMBİLİR O TELEFON DİPLOMASİSİ NERELERE KADAR UZANDI??

ACİL OYLAR AÇIKLANSIN!!!!

Çekiç Çekiç

RE: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - Okan Varol - 12-12-2017

Ben finalde atanmışlarla-seçilmişler oranını merak ediyorum. Bakalım ne çıkacak?

Cvp: RE: AVROFEST' - SOHBET&MUHABBET - Ömer - 12-12-2017

(10-12-2017, Saat: 21:55)Okan Varol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 5- TURKEY: Listede yıldız gibi parlıyor. Eğer 'Delinin Yıldızı' ile gelseydi benden tam puan alırdı. Seçeni tebrik ederim.

Okan çok teşekkürler! Bu yarışmada Türkiye seçilebilen bir ülkeydi ve birazda şarkı araştırma gayretine girmek istemediğimden ülkemi seçtim. Gönderilecek şarkılar -bir önce ki msc nin etkisi belki bilmiyorum- çok iyi olur diye düşündüm ve herkesin tanıdığı iyi bir grubun yeni çıkmış, fazla duyulmayan bir şarkısını gönderdim. Ve şundan eminim şarkıma yok vasat yok sıradan diye bok atanların hepsi şarkıya ba-yıl-dı! 

Çok çok çok teşekkürler samimiyetin için....  Öpücük Öpücük Öpücük Öpücük Öpücük Öpücük Öpücük

AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - Ozzy - 12-12-2017

Moldovadan gelebilecek en iyi şarkıyı yolladim zalımlar. Insafiniz dağlar ardında kalmış. Elitistligi müzik zevki belleyip kendi içinizde kaybolmuşsunuz!!!

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: RE: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - SiruSho - 12-12-2017

(12-12-2017, Saat: 23:15)Okan Varol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yzkQQ0.jpg

Kalbimizde   Huh      

Big Grin

Cvp: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - Okan Varol - 12-12-2017

(12-12-2017, Saat: 23:25)halil Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(10-12-2017, Saat: 21:55)Okan Varol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 8- ALBANIA: Benim kroluk eşiğim İsrail'in şopar gruplarından öteye geçemiyor. Sanki bu şarkıyı seçen de biraz bu rüküşlükle eğlenmek istemiş ve listeye renk katmayı tercih etmiş belli ki... Bakalım finale kalacak mı?

(12-12-2017, Saat: 23:17)Hysteria Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu arada demedim mi çakma hint şarkısı ya emrah ya halildir diye[emoji16] bide inkar ettin Halil. Bu nasıl bir üst düzey zevksizlik Allahım o şarkıyı nasıl seçip yolladın anlatır mısın pls[emoji847][emoji23][emoji23][emoji23]

Beni bir tek Okan anladı malesef! Kendisine teşekkür ediyorum! Ayrıca sen Hüseyin! İki gözüm üzerinde! Bir dedektif gibi iz süreceğim! Bakalım  hangi b.ktan şarkıyla nasıl finale çıkmışsın!  Tai Big Grin

Halilciğim sana çok saygı duyuyorum...  Smile Smile Smile

(12-12-2017, Saat: 23:19)Barlo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gili giliye vahşi kart verilsin.

Bu saatten sonra YKY elinde altın tepsiyle gelip önümde diz çökse bile kabul etmem! Kalp kırıldı bir kere!  Çekiç Kus

RE: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - Legolas - 12-12-2017

Elenen şarkılardan sadece Ermenistan ve Andorra'ya puan çıkmış benden.

Diğer puan verdiğim 8 şarkı finale çıkmıış.

Ermenistan'a 5
Andorra'ya 3 vermiştim.

AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - Hysteria - 12-12-2017

(12-12-2017, Saat: 23:25)taifung Adlı Kullanıcıdan Alıntı: KİM BİR ÜYEYİ ARAYIP "SENİN ŞARKI NE? 10 VERİRSEN 10 VERİRİM" DEDİ RED YEDİ!!!

AMA BUGÜN FİNALDEEEE!!

Çekiç Çekiç

Oyları açıklarsa şarkılarımız ifşa olur

Ama bu kadar bilgin varsa bence sen bişeler açıklamalısın Tai Heyo

Popcornum hazır bekliyorm[emoji16][emoji48]

(12-12-2017, Saat: 23:26)Ozzy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Moldovadan gelebilecek en iyi şarkıyı yolladim zalımlar. Insafiniz dağlar ardında kalmış. Elitistligi  müzik zevki belleyip kendi içinizde kaybolmuşsunuz!!!

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Evet hepsi de öyle!!! Müzik studyolarında ikamet ediyorlar sanki!!

(12-12-2017, Saat: 23:27)Hysteria Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(12-12-2017, Saat: 23:25)taifung Adlı Kullanıcıdan Alıntı: KİM BİR ÜYEYİ ARAYIP "SENİN ŞARKI NE? 10 VERİRSEN 10 VERİRİM" DEDİ RED YEDİ!!!

AMA BUGÜN FİNALDEEEE!!

Çekiç Çekiç

Oyları açıklarsa şarkılarımız ifşa olur

Ama bu kadar bilgin varsa bence sen bişeler açıklamalısın Tai Heyo

Popcornum hazır bekliyorm[emoji16][emoji48]

Benim de hazır bulunduğum masada bir şırfıntı üyenin onu bunu aradığını öğrendim!!

Aranan kişilerden biri de masadaydı ve red yanıtını verdiğini de açıkladı Tai Tai

RE: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - SiruSho - 12-12-2017

Finaldeki arkadaşlarla zafer çığlıklarıyla zafer selfie'si çektiriyoruz bayraklarımızla sahnede poz verin beybiler

(12-12-2017, Saat: 23:27)Okan Varol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Halilciğim sana çok saygı duyuyorum...  Smile Smile Smile

Bilmukabele... Angel

Moldova benden de 7 puan almıştı elenenlerden en çok ona şaşırdım ben şahsen bu arada.

Cvp: RE: AVROFEST' - SOHBET&MUHABBET - Okan Varol - 12-12-2017

(12-12-2017, Saat: 23:26)Ömer Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(10-12-2017, Saat: 21:55)Okan Varol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 5- TURKEY: Listede yıldız gibi parlıyor. Eğer 'Delinin Yıldızı' ile gelseydi benden tam puan alırdı. Seçeni tebrik ederim.

Çok çok çok teşekkürler samimiyetin için....  Öpücük Öpücük Öpücük Öpücük Öpücük Öpücük Öpücük

Ben Vega'nın son albümü çıktığı hafta Ekşi Sözlük'te saatlerce rekor düzeyde girilen entry'leri okurken de çok etkilenmiştim. Herkesin sevebileceği bir grup değil, ama bu tür yarışmalarda sonunculukları da tattığım için düşük puanlı seçimlerin kalitesinden ya da değerinden kuşku duymuyorum.

Her şarkı kendi içinde değerli, sonuçlara şaşırıyor olmamız da normal... Tekrar tebrikler..

RE: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - SiruSho - 12-12-2017

Moldova'yı araştırsam daha iyi şarkı bulur finale çıkarım

Ömer bence ülke seçimin seni yf de eledi şarkı değil. Şahsen ben bu yarışmada Türkiye seçen birinden beklenmedik bi isim görmek istiyordum. Vega değil[emoji51] sanırım çoğunluk da aynısını düşünmüş... yoksa vega kötü elendi o yüzden durumu falan bence kimsenin düşüncesinde değildir

RE: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - krunch - 12-12-2017

Aaarghchrhrhhrhdsajsslaşd geçmiyor, GEÇMİYOR sinirim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bütün masayı devirdim, bardaklar duvara çarpıp kırıldı, kolumla kapıyı yumrukladım, şimdi de sıra yastıkta....Yastığın üzerine siyah keçeli kalemle kocaman YKY yazdım ve ne yapacağımı çok iyi biliyorum....

Sayın organizatör 2. Yf şarkılarını bu gece yayınlıyor musunuz acaba?