12PUAN FORUM
AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: YARIŞMALAR (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Forum: YARIŞMA ARŞİVİ (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=22)
+---- Forum: AVROFESTO' 2017 (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=37)
+---- Konu Başlığı: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET (/showthread.php?tid=183)

RE: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - krunch - 12-12-2017

Yarı finali aşanlardan yarısına puan vermişim, diğer yarısına vermemişim. O kadar güzel şarkılar varken bu listenin yarısının beş para etmeyen şarkılarla doluşması gerçekten can sıkıcı! Lanet olası oylarımızın dağılımını herhalde final gecesi öğrenebileceğiz?

Cvp: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - Önder - 12-12-2017

(12-12-2017, Saat: 22:59)volcano Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hahahaha hiç gülesim yoktu. Eurovision'un tıpkı MSC'ler gibi sittin sene neden amatör kalacağının en önemli göstergesi...

50 milyon kişinin izlediği prodüksiyonu ilk 12'ye sokmayan bu forumu örnek olarak tüm dünyaya REZİL etmeli ya neyse

Hakan teşekkürler emeklerin için. Hadi ikinci yarı finale

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hahahahahahaaaaaaaaaa!!! Aksamim senlendi

AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - Yekaye - 12-12-2017

a8f219640bce465b7776ad4fc1011ff8.jpg

13-Andorra [emoji1028] 54 Olcay Tanberken
14-United kingdom [emoji636] 47 Mert Ertemiz
15-Armenia [emoji1034] 47 Tayfun Öcal
16-Hungary [emoji1126] 46 Uğur Katırcı
17-Belgium [emoji1045] 45 Volkan Abur
18-Moldova [emoji1168] 44 Oğuzhan Durak
19-Spain [emoji633] 41 Murad Karamüftüoğlu
20-Turkey [emoji1250] 40 Ömer Üzüm
21-Sweden [emoji1236] 26 Uluhan Mete
22-Bulgaria [emoji1058] 20 Şafak Doğan
23-Albania [emoji1025] 16 Halil Özçiftçi
24-Luxembourg [emoji1152] 12 Sertaç Aydoğan

Cvp: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - halil - 12-12-2017

Neredeyse her yarışmada sondan 2. olmak kaderim sanırım!  Tai Big Grin

AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - ugur_k - 12-12-2017

Yine mi elendim simdi?

Cvp: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - taifung - 12-12-2017

Benim şarkım Ermenistan'dı ve üstelik kendi seçtiğim ülkeydi.

Çok eski bir Ermeni türküsünün hem de gayet iyi vokallerle ve oldukça modern bir soundla harmanlanmış haliydi. 

Görsellik dahil her şeyiyle esc fanları için biçilmiş bir kaftandı ve tam bir yarışma şarkısıydı.

Ama Ermeni piyasasına hakim(!!) insanlar tarafından "Ay bunun yerine şu vardı" diyerek, Erivan'ın üçüncü sınıf barlarında çalan serdar ortaçyan falan alternatif olarak gösterildi.

Tabi ki orada anlamalıydık forumun genel zevkini!

Bir de şu "Ay bunlar hep etnik hep etnik"

Lan sen Türkçe müzik dinlerken hep etnik dinlediğinin farkında mısın? Manga bile etnik öğe kullandı. Etnik kullanımının dozu vardır.

Sen hem bir önceki yarışmadaki şarkım olan "Nahjuna Bacji" için çok etnik dersin (ki öyleydi)... Hem de bu yarışmadaki şarkım için dersin... Yahu sen bu iki şarkıya aynı yaftayla geliyosan, sorun senin duymak için yaratılmış kulağını yemek yeme amacıyla kullandığını gösterir!!

Şuursuzlar Çekiç Çekiç Çekiç

RE: Cvp: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - Barlo - 12-12-2017

(12-12-2017, Saat: 23:04)halil Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Neredeyse her yarışmada sondan 2. olmak kaderim sanırım!  Tai Big Grin
O apaçi müziğini sen mi yolladın. 12 verecektim az kalsın.

Cvp: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - krunch - 12-12-2017

Çekiç Çekiç Çekiç Çekiç Çekiç Çekiç Çekiç Çekiç Çekiç Çekiç Çekiç Çekiç Çekiç 
İNANMIYORUM!!!!!!!!! LANET OLASI KOCA KIÇINLA ORGANİZATÖR OLARAK KENDİ AĞIRLIĞINI KOYSAYDIN VE ÇÖLDE SU ARAR GİBİ GÜNLERCE ARAYIP BULDUĞUM GÜZELİM ANDORRA ŞARKIMI SINIRDA BIRAKMASAYDIN ÖLÜR MÜYDÜN????????????????? ALLAHIM ANDORRANIN KADERİ HEP AYNI MI OLMAK ZORUNDA??? 
Çekiç Çekiç Çekiç Çekiç Çekiç Çekiç Çekiç Çekiç Çekiç Çekiç Çekiç Çekiç Çekiç Çekiç

Cvp: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - taifung - 12-12-2017

Şu oy listesi bir açıklansın.

Apaçık görülecek ki bana oy vermeyenlerin ortak noktası: Hepsinin tipsiz ve koca götlü olması Çekiç Çekiç Çekiç

Cvp: RE: Cvp: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - halil - 12-12-2017

(12-12-2017, Saat: 23:07)Barlo Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(12-12-2017, Saat: 23:04)halil Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Neredeyse her yarışmada sondan 2. olmak kaderim sanırım!  Tai Big Grin
O apaçi müziğini sen mi yolladın. 12 verecektim az kalsın.

Listenin belki de tek k.ç sallamalık şarkısıydı! Barlarda, orada burada duyunca sahnenin tozunu attırırsınız ama iş msc'de puan vermeye gelince zırnık vermezsiniz! Pabucumun çakma müzik gurmeleri sizi!  Çekiç

RE: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - taifung - 12-12-2017

Şu lanet MSC denen şeyi kazanmak için naapmam lazım ha? Jürilerle mi yatayım? (YKY, seçebiliyomuyuz uluslararası olanlardan)

AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - volcano - 12-12-2017

Stromae Eurovision'da Belçika'yı temsil etse kıyameti koparacak olanlar bu listede 17. sıraya layık gördü. Bir çoğu şarkıyı değerlendirmeyip şarkıcıyı afaroz ettiler direkt. Şeytan diyor ki gönder herifin Instagram hesabına şu sonucu. Eğlence çıksın Smile

RE: Cvp: Cvp: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - Barlo - 12-12-2017

(12-12-2017, Saat: 23:10)halil Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(12-12-2017, Saat: 23:07)Barlo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: O apaçi müziğini sen mi yolladın. 12 verecektim az kalsın.

Listenin belki de tek k.ç sallamalık şarkısıydı! Barlarda, orada burada duyunca sahnenin tozunu attırırsınız ama iş msc'de puan vermeye gelince zırnık vermezsiniz! Pabucumun çakma müzik gurmeleri sizi!  Çekiç
Ben oy verdim ama 12 çıkmadı. [emoji23]

AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - volcano - 12-12-2017

Krunch yeterli tepki göstermedi demek ki finalde Smile

Cvp: RE: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - suioeir - 12-12-2017

(12-12-2017, Saat: 23:11)taifung Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şu lanet MSC denen şeyi kazanmak için naapmam lazım ha? Jürilerle mi yatayım? (YKY, seçebiliyomuyuz uluslararası olanlardan)

Irak jürisine ilişme de ne yaparsan yap!

RE: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - taifung - 12-12-2017

Cidden şu finale çıkan dümdüz uyuntu şarkılar grubuna bakıyorum da, (isviçre izlanda vs) oy verenler 50'li yılların Eurovision jürisi falan sanmış kendisini.

"Ay işte bu muhtemelen kaliteli şarkı, hem ingilizce, hem de bak içinde modern müzik aletleri var, hem de avrupa falan, ay buna vermezsem şimdi benim kesin normal hayatımda ibrahim tatlıses falan dinlediğimi sanırlar nemelazım" sendromu!!!

AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - Yekaye - 12-12-2017

Macaristan a üzüldüm

Cvp: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - Legolas - 12-12-2017

Hakan elenen şarkılar kime ait paylaşır mısın lütfen!!! Çekiç Çekiç Çekiç

Cvp: AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - krunch - 12-12-2017

Eeee neredeyse hepimiz elenmiş, kim bu finale çıkanlar, KİM!???????????!!! Finale kimler çıktıysa, organizatör de dahil olmak üzere, kıçlarının üstüne oturamasınlar bu gece, o kadar diyorum!!!!!!!!!!Arghhhh çok sinirliyim ÇOK!!!!!!!!!!!! Çekiç Çekiç Çekiç Çekiç Çekiç Çekiç Çekiç Çekiç Çekiç Çekiç Çekiç Çekiç Çekiç Çekiç Çekiç Çekiç Çekiç Çekiç Çekiç Çekiç Çekiç Çekiç Çekiç Çekiç Çekiç Çekiç Çekiç

AVROFESTO' - SOHBET&MUHABBET - Barlo - 12-12-2017

Oy verdiğim 7 ülke finale çıkmış. İsveç, Arnavutluk ve Bulgaristan benden puan alıp dibi boylamış.