12PUAN FORUM
MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: YARIŞMALAR (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Forum: YARIŞMA ARŞİVİ (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=22)
+---- Forum: MSC 6 - DÜNYA TURU (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=36)
+---- Konu Başlığı: MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET (/showthread.php?tid=176)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45

MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - Barlo - 10-11-2017

Cömbölöte özel olarak Ajdarhaca serbest olsun yarışmada.

Cvp: MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - cembulut - 10-11-2017

(10-11-2017, Saat: 20:26)Barlo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cömbölöte özel olarak Ajdarhaca serbest olsun yarışmada.

Önder

MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - Barlo - 10-11-2017

O zaman Hüseyin ilk yarı finalde Cömbölöt’e, ikinci yarı finalde Ozmo’ya finalde de bana 12 versin ve bu iş huzur içinde çözülsün. Son teklifim.

RE: MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - SiruSho - 10-11-2017

Msc'lerde daha önc; Rumence Gürcüce ile yarışan biri olarak tabi ki zorlanmayacağım.

RE: MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - Uluhandro - 11-11-2017

Sayın Organizatörüm.. Urban Trad-Sanomi gibi uydurma dil yollayabiliyor muyuz acaba? Yani totomuzdan şarkı uydurup bestelesek ve katılsak olur mu?

Cvp: RE: MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - suioeir - 11-11-2017

(10-11-2017, Saat: 11:21)taifung Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(10-11-2017, Saat: 10:17)suioeir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Msc’nin beni eğlendiren tek yanı birkaç güzel şarkı keşfetmek. Bunu yarışmaya katılnadan da yapabilirim. O yüzden katılmanın pek bir önemi yok.

Ya lanet olasıca katılmıycam diye sürekli mesaj atılır mı Smile Çekiç

Katılmıycam ama Shy 

Bu arada küsmüş müyüm falan öyle bir şeyler okudum da neyinize küseyim ben sizin be  Big Grin

Cvp: RE: MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - pookito - 11-11-2017

(11-11-2017, Saat: 00:08)Uluhandro Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sayın Organizatörüm.. Urban Trad-Sanomi gibi uydurma dil yollayabiliyor muyuz acaba?  Yani totomuzdan şarkı uydurup bestelesek ve katılsak olur mu?

Smile

Tabii ki Uluhan. İngilizce ve Türkçe olmasın yeter ki. Totomuzdan uydurma dil bile olur. 
Bizi neyin etkileyeceğini bilemeyiz. Belki de en çok puanı o toplar, belli mi olur  Smile

Cvp: MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - pookito - 11-11-2017

Arkadaşlar; şu anda toplam 7 kişiyiz şarkıları belli olan ve 8 farklı dilden şarkılar var. Ben şimdiden dünya turuna çıktım  Smile

MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - Yekaye - 11-11-2017

Aksuzunın önerisi çok mantıklı ya. Uzay çağındayız hala o uyduruk MP3 ler. Fizy ve spotify olsun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bir persçe şarkı daha duyarsam diskalifiye edeceğim !

Bu arada yarışmanın birincisine tacını ben takacağım son yarışmanın birincisi olarak . Alle porte del sole [emoji634]

(10-11-2017, Saat: 11:21)taifung Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(10-11-2017, Saat: 10:17)suioeir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Msc’nin beni eğlendiren tek yanı birkaç güzel şarkı keşfetmek. Bunu yarışmaya katılnadan da yapabilirim. O yüzden katılmanın pek bir önemi yok.

Ya lanet olasıca katılmıycam diye sürekli mesaj atılır mı Smile Çekiç

Ama ne [emoji19] cilve yapıyor zar

MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - Hysteria - 11-11-2017

Spotify da kullanmıyor fizy de kullanmıyorum belki? Neresi mantıklı yahu?
Herkeste akıllı telefon da olmayabilir örnek veriyorum...
Ayrıca link verelim organizatör halletsin mantığı , üşendim indirmeye o indirsin mi demek? Sadece 2 şarkı indirip mail atacaksınız bunda ne var? Organizatör o kadar iş içinde bide onla mı uğraşacak, öyle olsa ayrıca eminim birileri çıkıp ama o benm söylediğimle aynı değiiiiil diyecektir. En basit ve en kolay yol şuanki. Zaten 1 gün içinde youtube listesi, spotify listesi vs her şey paylaşılıyor aramızda

(11-11-2017, Saat: 10:40)Yekaye Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aksuzunın önerisi çok mantıklı ya. Uzay çağındayız hala o uyduruk MP3 ler. Fizy ve spotify olsun

Sevgili Yekaye,
Ben de Apple Music kullanıcısıyım. Ama Apple Music kullanmayanlar da var. Fizy ve Spotify için de durum bu şekilde. 
Herkesin şarkılara ulaşabileceği bir seçenek olursa daha doğru olur. Ve düzenlenen yarışmalarda bu hep böyleydi. 

Ayrıca kurallar içerisinde belirtmiş olduğum üzere dikkat etmenizi rica edeceğim bir durum var:
Spotify, Apple Music vs. ile playlist paylaşımı yapacaksak eğer tüm yarışan şarkıların da o playlist içerisinde olması gerekiyor. Çünkü daha önceden paylaşılan playlistlerde eksik şarkılar oluyordu. Tüm şarkılar ne yazık ki Spotify ve Apple Music'de de bulunamayabiliyor.

Cvp: MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - suioeir - 11-11-2017

(11-11-2017, Saat: 10:44)Yekaye Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(10-11-2017, Saat: 11:21)taifung Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ya lanet olasıca katılmıycam diye sürekli mesaj atılır mı Smile Çekiç

Ama ne [emoji19] cilve yapıyor zar

Cilve yapacağım en son yer bu forumdur herhalde Smile

(11-11-2017, Saat: 11:41)pookito Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(11-11-2017, Saat: 10:40)Yekaye Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aksuzunın önerisi çok mantıklı ya. Uzay çağındayız hala o uyduruk MP3 ler. Fizy ve spotify olsun

Sevgili Yekaye,
Ben de Apple Music kullanıcısıyım. Ama Apple Music kullanmayanlar da var. Fizy ve Spotify için de durum bu şekilde. 
Herkesin şarkılara ulaşabileceği bir seçenek olursa daha doğru olur. Ve düzenlenen yarışmalarda bu hep böyleydi. 

Ayrıca kurallar içerisinde belirtmiş olduğum üzere dikkat etmenizi rica edeceğim bir durum var:
Spotify, Apple Music vs. ile playlist paylaşımı yapacaksak eğer tüm yarışan şarkıların da o playlist içerisinde olması gerekiyor. Çünkü daha önceden paylaşılan playlistlerde eksik şarkılar oluyordu. Tüm şarkılar ne yazık ki Spotify ve Apple Music'de de bulunamayabiliyor.

YouTube yasağı geliyor mu?

Youtube'da tüm şarkıların videolarını bulamazsam hayalin gerçekleşebilir Yekaye  Smile

Bu arada Youtube playlistinde şarkılarınızın hangi video ile yarışmasını istiyorsanız o linki de gönderebilirsiniz. Şarkı seçimi ve kurallar başlığı altında belirtmiştim. Tekrar belirteyim =)

Puanlama başlamadan geçen yarışmanın birincisi sahne alacak mı?

Geçen yarışmanın birincilerini diyorsun Yekaye. Evet, güzel şarkılardı. Cefalar ve Yara  Smile

YouTube olsun .