12PUAN FORUM
MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: YARIŞMALAR (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Forum: YARIŞMA ARŞİVİ (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=22)
+---- Forum: MSC 6 - DÜNYA TURU (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=36)
+---- Konu Başlığı: MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET (/showthread.php?tid=176)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45

MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - Yekaye - 23-11-2017

Bana niye kimse puan vermiyor acaba .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cvp: MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - Ömer - 23-11-2017

(23-11-2017, Saat: 17:54)Yekaye Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bana niye kimse puan vermiyor acaba .

Bugünün acısı çıktı  Smile Sen geç kaldın  Cool

MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - Yekaye - 23-11-2017

Ben Emre’nin yerinde olsam herkesi diskalifiye eder birinci olurdum [emoji3]

Cvp: RE: MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - Legolas - 23-11-2017

(23-11-2017, Saat: 15:15)Hysteria Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aklıma ne geldi, Covermacanın birisi, sanırım all times 14... yarışmacıların oylamaları bitti, 3.sıradayım falan nasıl mutlu mesudum ilk kez derece yapmışım "Yangın Var" ile Big Grin
Sonra jüri denen şeyle tanıştım, yarışmayan ama oylamada bizle aynı hakka sahip tanımadığım kişiler Smile
Orda Emrah geldi. 4.sıradaki Barlasa 10 ya da 12 verirken (tam hatırlamıyorum puanı ama yüksekti) bana da 0ı bastı :'(
12 falan istemezdim de, 0lık da değildi o coverım. o oyla, son anda 4.lüğe düşmüştüm derece yaptım diye sevinirken kendimi kötü hissetmiştim falan. oysa ne farkı varsa yani Wink
.......Hey gidi hey......
Yani diyeceğim, DURUN! Siz kardeşsiniz yapmayın Tongue Tongue Çekiç

(Son 15 gündür forumda aklıma ne gelirse açık açık yazmaya başlamam, inanılmaz haz veriyor yahu nedense)

Evet o olaydan sonra senden hep sifir aldim. Yalnizlar Sahili'ne 2 aldim sadece. Big Grin

MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - Hysteria - 23-11-2017

(23-11-2017, Saat: 18:41)Legolas Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(23-11-2017, Saat: 15:15)Hysteria Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aklıma ne geldi, Covermacanın birisi, sanırım all times 14... yarışmacıların oylamaları bitti, 3.sıradayım falan nasıl mutlu mesudum ilk kez derece yapmışım "Yangın Var" ile Big Grin
Sonra jüri denen şeyle tanıştım, yarışmayan ama oylamada bizle aynı hakka sahip tanımadığım kişiler Smile
Orda Emrah geldi. 4.sıradaki Barlasa 10 ya da 12 verirken (tam hatırlamıyorum puanı ama yüksekti) bana da 0ı bastı :'(
12 falan istemezdim de, 0lık da değildi o coverım. o oyla, son anda 4.lüğe düşmüştüm derece yaptım diye sevinirken kendimi kötü hissetmiştim falan. oysa ne farkı varsa yani Wink
.......Hey gidi hey......
Yani diyeceğim, DURUN! Siz kardeşsiniz yapmayın Tongue Tongue Çekiç

(Son 15 gündür forumda aklıma ne gelirse açık açık yazmaya başlamam, inanılmaz haz veriyor yahu nedense)

Evet o olaydan sonra senden hep sifir aldim. Yalnizlar Sahili'ne 2 aldim sadece. Big Grin

Demeni mi bekliyordum?
O olaydan sonra 2 kere yarıştın zaten benm de dahil olduğum covermacada hatırladığım ? Birinde yf de elendin, diğeri de yalnızlar sahiliydi zaten[emoji3]sanki sonraki 7 8 yarışmaya da katıldın da 0 verdim hep [emoji2] ki poli genova coverına şimdi olsa yine 0 veririm valla. Sevmediğimi 100kere falan belirtmiştim[emoji8] hatta emrah diye biri bence yok, barlasın fake hesabı falan mı ki bana 0 ona 12 verip son anda beni böyle geçti falan demiştim alpertoyaSmile o da emrah gerçekten var ordulu biri demişti hahah geçmişi deştikçe anılar anlatasam geliyo bak [emoji23] bikeresinde de escape ben organizatörken puan vermezsen seni vururum demişti, puan vermediğim bi coverıydı, engellemişti falan WhatsAppdan. Eğlenceli forum aslında cidden [emoji23] sahi escape i geri mi alsak, iyice zıvanadan çıkalım [emoji48]

RE: MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - Legolas - 23-11-2017

Yunanistan 2017 "Anlayamazsin" coverima da sifiri bastin. Smile

Emrah KOCAYIGIT diye birisi 16 Nisan 2005'den beri hep var forumda. Smile

MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - Hysteria - 23-11-2017

Ben geldiğim dönem yoktun hiç forumda ama nedense jüri üyesi olarak sadece oy verip yine yok oluyordun [emoji847] neyse [emoji2]
Yf elenenler belli olsa da az msc ile ilgili çemkirsek [emoji14][emoji2]

MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - Ozzy - 23-11-2017

Walpurgisnacht'ı gönderen arkadaşa kitap gönderme teklifim hala geçerlidir. Finalden sonra adresi göndermesini bekliyorum pls Heyo Heyo

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

RE: MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - Uluhandro - 23-11-2017

40 şarkının içinde sonucunu en merak ettiğim şarkı şıgga şıgga bilezik

RE: MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - TTR - 23-11-2017

01 - SVAHİLİ - Kantilena - Gahan (Malta Dili) : Allah şifa versin kim seçtiyse.

02 - ÇUANA - Boom Pam - Tamid Levad (İbranice): Tahammül edemediğim bir şarkısın.

03 - HEHE - Fairuz - Nassam Alayna (Arapça): Canlısını göndererek iyi yapmışsın. Güzel.

04 - ZULU - Haifa Wehbe - Wawa (Arapça): Hawa Hawa'nın tırnağı olamazsın.

05 - GONDA - Tunzale - Sen tanımadığım doğmammısan (Azerice): Dogman değilim ama sen nesin onu anlamadım. Aranjen güzel biraz sadece.

06 - CHOPİ - L'ham de Foc - El Que Vull (Katalanca): Eurovision'a gitsen eksi puan rekoru kıracak kadar kötüsün.

07 - YAO - Faun - Walpurgisnacht (Almanca): Tren şarkısı mısın kelt şarkısı mısın nesin sen ne? Yalnız Eurovision'da ilk 10'a girerdi.

08 - LUGURU - Sacred Spirit - Yeha Noha (Kızılderili Dili): Allah sana şifa artı huzur versin. Bunu dinlemeye ihtiyaç duyuyorsan.

09 - OVAMBO - Yö - Rakkaus On Lumivalkoinen (Fince): İzlanda 2007'nin yandan yemişisin. Bu vasat listede zirveye oynaman normal.

10 - KATANGA - Orphaned Land - Norra El Norra (İbranice): Bu şarkıyı 2003 Ağustos'undan beri biliyorum. Kim seçtiyse Blue Jean okuyarak geçirilmiş bir ergenliği var. Anladın sen onu seçen arkadaş Smile

11 - BENA - Jenni Vartiainen - Missä Muruseni On (Fince): Yok evladım açmadın beni.

12 - SUKUMA - Ólöf Arnalds - Ég Umvef Hjarta Mitt (İzlandaca): Björk çakması sesli kadın. Yok bu da açmadı beni.

13 - TONGA - Danni Carlos - Coisas que eu sei (Portekizce): Çok sözlü olmasına rağmen hipnotize ediyor. Sertab erener'in eurovision öncesi kliplerine benziyor

14 - MONGO - Agnes Monica - Matahariku (Endonezce): ah endonezyalılar. bunlar da az çektirmiyorlar. batı papua'daki azınlığı resmen tanımıyorlar tamamen sindirme. bu kadın da tayvanlıya benziyor. görüldüğü gibi şarkıyı beğenmediğim için başka konular açtım. araştırın da biraz bilginiz artsın Big Grin

15 - SONGECE - Mecano - Hijo de la Luna (İspanyolca): bu listede olduğu için yüksek puan alacaksın.

16 - GOGO - Palya Bea - La Llorona (İspanyolca): çok acı çektiğini düşünmemizi isteyip bunu gönderdinse allahtan acılarının geçmesini diliyorum. umarım öyle değildir.

17 - LALABİSA - Julio Iglesias - Caruso (İtalyanca): büyük bi keşif için teşekkürler

18 - SHONA - Radio - Masqaraboz (Özbekçe): yorum bile yapamadım. kötü değil iyi de değil.

19 - PEDİ - Jayh - Mooie Dag (Felemenkçe): Hollanda'da bile bu dilde müzik dinlenmiyor. Ne kadar melodiye hakaret eden bir dil. Allahtan kısa sürüyor. MElodiyi beğendim. Klip de ağır Hollanda nostaljisi yaptırdı şimdi. Özellikle tren ve tren çıkışı döner alması. ben kalp klip. İşte böyle anlarda orada yaşamaya devam etse miydim diyorum. Her şeye rağmen güzeldin hollandaaa. iyilikler seninle olsun soğuk insanların soğuk ülkesi. Kayırıcam bunu sanırım. Zayıf anımda yakaladı.

20 - MAKUA - Manau - En attendant les temps (Fransızca): malesef rap sevmiyorum genelde. bu da istisna olamadı.

Cvp: MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - SiruSho - 23-11-2017

(23-11-2017, Saat: 17:34)suioeir Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(23-11-2017, Saat: 17:17)SiruSho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ve bu 0 puani vetenler hep ayni , Barlo Alperto Suioeir, Uluhandro, volcano gibi "ag hadi ucundan veretim"  diyenleri de unutmuyorum. Bu larin lisyesine baktigimda da bk seyler gorulmuyor degil.

Ben de yaptim anacim bunu. Maksat anlasilmadan yapmak  [emoji2]

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Birinci olduğum covera müzik kanallarında top 3’e girer diyip 4 puan mı ne verdin. Aynı şekilde son covermaca’da hasan mı sulhi mi yazıp yine puanın 4’tü. Açtırma benim ağzımı Çekiç

Bu bir taktik ve gene es geçmemişim di mi? Yorumlarda şarkımı çok beğenip puan vermeyenler vardı . Ama yorum yapmadan diğer yorumlara bakarak puan vermek başlı başına açık oturum yapılması gereken bir konu  Big Grin

RE: MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - suioeir - 23-11-2017

Ya bir rahatlayın ama artık başka derdiniz yok mu Allah aşkına? Covermaca zaten bitti bende, bu Msc’ye de katılmamışım. Hala Suioeir Suioeir Suioeir. Benim kadar taş düşsün başınıza. Ne büyük sıkıntınız var benle ya. Herkese hakkını helal ediyorum siz de bana edin. Artık bitsin gitsin şu saçma ilişkimiz.

RE: MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - Ömer - 23-11-2017

TTR de şarkı kötülemeye gelmiş...

RE: MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - SiruSho - 23-11-2017

Suioeir çok zor bence de Sulhüt işte en güzeli

Cvp: RE: MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - SiruSho - 23-11-2017

(23-11-2017, Saat: 23:29)Ömer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: TTR de şarkı kötülemeye gelmiş...

Bu hangi Ömer yaa Huh

MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - Yekaye - 24-11-2017

(23-11-2017, Saat: 23:16)suioeir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ya bir rahatlayın ama artık başka derdiniz yok mu Allah aşkına? Covermaca zaten bitti bende, bu Msc’ye de katılmamışım. Hala Suioeir Suioeir Suioeir. Benim kadar taş düşsün başınıza. Ne büyük sıkıntınız var benle ya. Herkese hakkını helal ediyorum siz de bana edin. Artık bitsin gitsin şu saçma ilişkimiz.

Helal olsun sulhicim [emoji3]

Cvp: RE: MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - Ömer - 24-11-2017

(23-11-2017, Saat: 23:31)SiruSho Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(23-11-2017, Saat: 23:29)Ömer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: TTR de şarkı kötülemeye gelmiş...

Bu hangi Ömer yaa Huh

Lantis santis lumbertas lumbelikos un Lantis'i....

Bu arada Jadranka ablanı izle feyz al... Kemçukyandan orjinal işler bekliyoruz  Cool

RE: MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - SiruSho - 24-11-2017

Midem Bulandi ya. Kemchukyan tip olarak degil ince espiri anlayisiyla guldurmeyi amaclayan bir karakter LÜTFENNN

MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - pookito - 24-11-2017

Son 3 kişi kaldı arkadaşlarSmile

Cvp: MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - Uluhandro - 24-11-2017

(24-11-2017, Saat: 10:22)pookito Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Son 3 kişi kaldı arkadaşlarSmile

İçimden bir ses şu an şarkılarım 8. ama bu 3 kişiden sonra 13. olarak final dışı kalacağım diyor..  Tai Tai Tai