12PUAN FORUM
MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: YARIŞMALAR (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Forum: YARIŞMA ARŞİVİ (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=22)
+---- Forum: MSC 6 - DÜNYA TURU (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=36)
+---- Konu Başlığı: MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET (/showthread.php?tid=176)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45

MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - SiruSho - 23-11-2017

Sayfanin 500. Mesaji Huseyin in tebriklerr

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: RE: MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - Ömer - 23-11-2017

(23-11-2017, Saat: 15:05)Barlo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tekrar ediyorum. Yediğin "haltı" durmadan dile getirip kendini haklı çıkarmaya çalışıyorsun. Devam edeceksen sana özel bir başlık açalım orada yakınabilirsin. Ama lütfen aynı konuyu sürekli sürekli dile getirip organizasyonu farklı noktalara çekmeye çalışma. Sıktı artık.

Halt demeyelim de uygunsuz iş ya da hareket diyelim. Halt deyince konu gerçekten can sıkıcı hale geliyor...

(23-11-2017, Saat: 15:15)Hysteria Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sonra jüri denen şeyle tanıştım, yarışmayan ama oylamada bizle aynı hakka sahip tanımadığım kişiler Smile
Orda Emrah geldi. 4.sıradaki Barlasa 10 ya da 12 verirken (tam hatırlamıyorum puanı ama yüksekti) bana da 0ı bastı :'(
.......Hey gidi hey......
Yani diyeceğim, DURUN! Siz kardeşsiniz yapmayın Tongue Tongue Çekiç

(Son 15 gündür forumda aklıma ne gelirse açık açık yazmaya başlamam, inanılmaz haz veriyor yahu nedense)

Emraah az halt yememişsin Heyo

Dök anam içini rahatlarsın Heyo

MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - Barlo - 23-11-2017

(23-11-2017, Saat: 15:19)Ömer Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(23-11-2017, Saat: 15:05)Barlo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tekrar ediyorum. Yediğin "haltı" durmadan dile getirip kendini haklı çıkarmaya çalışıyorsun. Devam edeceksen sana özel bir başlık açalım orada yakınabilirsin. Ama lütfen aynı konuyu sürekli sürekli dile getirip organizasyonu farklı noktalara çekmeye çalışma. Sıktı artık.

Halt demeyelim de uygunsuz iş ya da hareket diyelim. Halt deyince konu gerçekten can sıkıcı hale geliyor...

Kelimelerimi seçmeyi düşünmeyecek kadar sıkıldım artık sürekli aynı konunun gündeme getirilme çabasından. Bu organizasyonu Mert ilk defa yapıyor ve konu hiç alakası olmayan şeylere geliyor sürekli.

İkiniz için de konuşuyorum. Diskalifiye oldun mu oldun, niye olduğun belli mi belli. Haklı bir gerekçeyle mi diskalifiye oldun, seni bilemem ama ben bir eleştiri almadım bu konuda.

Eee, durum böyleyse hali hazırda devam eden başka bir yarışmada bunu dile getirmenin ne faydası var?

Kimle konuştuğunu bilmiyorum, organizatörle konuştum olaydan sonra demişsin mesela sen. Varsa bir problem gider konuşursun ilgili kim varsa. Ben mi sayayım şimdi isimleri de. Tonlarca insan var şu forumda derdini anlatabileceğin. Yeter ki başlıkları rahat bırakın. Bırakın da keyfine varalım şu bölümün.

MSC World Tour bir aile yarismasi adalet timsali Hz..Omer.adaletli bir yarışmadır. Lutfen kirli gecmisinizi bu baslikta konusup sabrımızı tasirmayiniz. Gorusuruz baaay [emoji1][emoji1][emoji1]

Cvp: MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - Ömer - 23-11-2017

(23-11-2017, Saat: 15:29)Barlo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kelimelerimi seçmeyi düşünmeyecek kadar sıkıldım artık sürekli aynı konunun gündeme getirilme çabasından. Bu organizasyonu Mert ilk defa yapıyor ve konu hiç alakası olmayan şeylere geliyor sürekli.

İkiniz için de konuşuyorum. Diskalifiye oldun mu oldun, niye olduğun belli mi belli. Haklı bir gerekçeyle mi diskalifiye oldun, seni bilemem ama ben bir eleştiri almadım bu konuda.

Eee, durum böyleyse hali hazırda devam eden başka bir yarışmada bunu dile getirmenin ne faydası var?

Kimle konuştuğunu bilmiyorum, organizatörle konuştum olaydan sonra demişsin mesela sen. Varsa bir problem gider konuşursun ilgili kim varsa. Ben mi sayayım şimdi isimleri de. Tonlarca insan var şu forumda derdini anlatabileceğin. Yeter ki başlıkları rahat bırakın. Bırakın da keyfine varalım şu bölümün.

Ben kimsenin senin kadar ciddiye aldığını düşünmüyorum Barlas. Biz de dahil  Smile  Olan olaydan sonra üyeler çok çok ufak tefek söylenmiştir ne olacak? Açıkçası sonrasında konuşulanlar işin eğlencesi oldu. Kimse yabancı değil "halt" dediğin şeye. En başından beri kullandığın kelimeler çok keskin değil mi? Ve can acıtıyor ki tepki beklememek saçma...

Diskalifiye olmamızda bize eleştiriyi getiren kimdi ki diskalifiye olduk merak ediyorum? Smile 

Böyle ufak tefek şey için ortalığı ayağa kaldırıp Uluhan ile konuşmadım. Güldük, eğlendik bu kadar yeter deyip, diğer yarışmanın organizatörü Mert'i arayıp yemin üstüne yemin verdim kimsenin şarkısını bilmediğim üzere ki, bu psikolojimin nedeni sensin Barlas! Bana borçlusun!

RE: MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - Barlo - 23-11-2017

Sizi eleştirdikleri için diskalifiye oldunuz demedim. Bana herhangi bir eleştiri gelmedi bu konuda dedim. Kimseye de bir şey borçlu değilim ayrıca Ömer.

Son olarak kullandığım kelime her ne kadar size aşırı gelse de ben anlatmak istediğim şeyi yeterli düzeyde ve dozunda karşıladığını düşünüyorum.

Cvp: MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - suioeir - 23-11-2017

Bu yüz kızartıcı suçla nasıl yaşıyorsun Legolas? Yerinde olsam intihar ederdim.
Lütfen dış dünyayla ilgini kesip herkes gibi şu yarışmaları hayatının merkezine koyar mısın biraz Çekiç
Bu kadar da lakayıtlık olmaz ama Big Grin

Ilk 3e girdigim tek sarkiya kim neden 0 puan verdi [emoji1]

Cvp: MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - Barlo - 23-11-2017

Finalde bu resmi mi kullansam, kararsız kaldım gönderdiğim ile bunun arasında.

rJayDM.jpg

(23-11-2017, Saat: 16:07)SiruSho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ilk 3e girdigim tek sarkiya kim neden 0 puan verdi  [emoji1]  

Ben vermişimdir muhtemelen, sana pek puan çıkmıyor benden. Bir kere 10 mu ne çıktı o kadar.  Big Grin

Cvp: MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - Hysteria - 23-11-2017

Eğer 2 değil 3 şarkı yollayabilsek, diğer seçeneğim bu olacaktı bu konseptte. Ama yalan yok, dili dolayısıyla bu şarkı diğer seçtiğim 2 şarkının ardında kaldı, acaba dedim bi...merak ediyorum yorumlarınızı Big Grin

(23-11-2017, Saat: 16:31)Hysteria Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eğer 2 değil 3 şarkı yollayabilsek, diğer seçeneğim bu olacaktı bu konseptte. Ama yalan yok, dili dolayısıyla bu şarkı diğer seçtiğim 2 şarkının ardında kaldı, acaba dedim bi...merak ediyorum yorumlarınızı Big Grin

Birinci olacak şarkıyı çöpe atmışsın yazık! Ben 12 puanımı verirdim... Vuruldum Cool

Bu şarkı benim alternatiflerim arasındaydı ama tarzım değildi ne yazık ki. Birinci olabilecek kadar talep görebilecek bir şarkıydı.

RE: MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - Legolas - 23-11-2017

O halti zamaninda sen de yedin Barlas efendi. Sadece ben yapmisim gibi tirnak icinde belirtiyorsun ya guluyorum gercekten. Bence de sıktı artik kapat istersen bu konuyu. Her yerde didakte tavirlarin ile antipatiklesiyorsun iyice.

Cvp: MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - Legolas - 23-11-2017

(23-11-2017, Saat: 15:58)suioeir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu yüz kızartıcı suçla nasıl yaşıyorsun Legolas? Yerinde olsam intihar ederdim.
Lütfen dış dünyayla ilgini kesip herkes gibi şu yarışmaları hayatının merkezine koyar mısın biraz Çekiç
Bu kadar da lakayıtlık olmaz ama Big Grin

Hahahaha. Degil mi ama. Big Grin

(23-11-2017, Saat: 16:41)Barlo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu şarkı benim alternatiflerim arasındaydı ama tarzım değildi ne yazık ki. Birinci olabilecek kadar talep görebilecek bir şarkıydı.

İçi geçmiş ama güzel  Smile

Emrah sende dinle bu şarkı çok güzel "Siküyo"  Heyo

Cvp: MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - Legolas - 23-11-2017

(23-11-2017, Saat: 16:07)SiruSho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ilk 3e girdigim tek sarkiya kim neden 0 puan verdi  [emoji1]  

Aha. Smile Varan 1. Big Grin

Ve bu 0 puani vetenler hep ayni , Barlo Alperto Suioeir, Uluhandro, volcano gibi "ag hadi ucundan veretim" diyenleri de unutmuyorum. Bu larin lisyesine baktigimda da bk seyler gorulmuyor degil.

Ben de yaptim anacim bunu. Maksat anlasilmadan yapmak [emoji2]

MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - Ömer - 23-11-2017

(23-11-2017, Saat: 17:17)SiruSho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de yaptim anacim bunu. Maksat anlasilmadan yapmak

Biz o kadar profesyonel değiliz Smile Smile Smile

Cvp: MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - suioeir - 23-11-2017

(23-11-2017, Saat: 17:17)SiruSho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ve bu 0 puani vetenler hep ayni , Barlo Alperto Suioeir, Uluhandro, volcano gibi "ag hadi ucundan veretim"  diyenleri de unutmuyorum. Bu larin lisyesine baktigimda da bk seyler gorulmuyor degil.

Ben de yaptim anacim bunu. Maksat anlasilmadan yapmak  [emoji2]

Birinci olduğum covera müzik kanallarında top 3’e girer diyip 4 puan mı ne verdin. Aynı şekilde son covermaca’da hasan mı sulhi mi yazıp yine puanın 4’tü. Açtırma benim ağzımı Çekiç