12PUAN FORUM
MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: YARIŞMALAR (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Forum: YARIŞMA ARŞİVİ (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=22)
+---- Forum: MSC 6 - DÜNYA TURU (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=36)
+---- Konu Başlığı: MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET (/showthread.php?tid=176)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45

RE: MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - pookito - 23-11-2017

Bugün sabahtan yine bir doping verdim ben mail yoluyla. En geç yarın bitecek diye umut ediyorum.
1. yf ve 2. yf için benimle beraber toplam 15 yarışmacı oylarını göndermiş durumda.

Fotoğraflar için de ayrıca didiniyorum. Arkadaşlar, final akşamı oyları sunarken sadece küçücük bir görsel hazırlayacağım diye =D

Sahi Volkan ben yarışma takvimini güncellemiştim. Final oylamamız 2 gün sürecek.

Bu arada arkadaşlar bana gönderilen her bir oy tamamen bende saklıdır. Tüm kalbimle ve titizlikle bu organizasyonu üstlendim. O sebeple içiniz tamamen rahat olabilir.

Cvp: RE: MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - Hysteria - 23-11-2017

(23-11-2017, Saat: 10:31)pookito Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu arada arkadaşlar bana gönderilen her bir oy tamamen bende saklıdır. Tüm kalbimle ve titizlikle bu organizasyonu üstlendim. O sebeple içiniz tamamen rahat olabilir.

içimiz rahat zaten pooki  Öpücük Heyo

Teşekkürler Hysteria =) Heart

RE: MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - suioeir - 23-11-2017

Verilen bir süre varsa oy gönderecek olan kişiler o sürenin son dakikasına kadar oy verme hakkına sahip değil mi? Nedir bu sürekli oy göndermeyenlerin üstüne oynuyorsunuz. Yapmamaları gereken bir şey yapılmıyor sonuçta. Herkes kendine tanınmış olan süre zarfını istediği şekilde kullanır. Beklemek istemiyorsanız süreyi kısa tutun olsun bitsin.

RE: MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - Uluhandro - 23-11-2017

Bence birinci beğenmediğiniz 2. yf'den çıkacak.. Kehanetim bu yönde..

MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - Barlo - 23-11-2017

Yarışmacıların çoğunluğunun isteğiyle organizasyonu ve takvimi istediğin gibi düzenleyebilirsin tabi ki Pookito. Tamamen sana kalmış bir şey. [emoji106]

RE: MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - halil - 23-11-2017

(23-11-2017, Saat: 11:15)Uluhandro Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bence birinci beğenmediğiniz 2. yf'den çıkacak.. Kehanetim bu yönde..
Hmmm beni şimdiden tebrik edebilirsin o zaman... Smile

Not: Sevgili Mert bir aksilik olmazsa bu akşam göndereceğim oylarımı... Wink

Cvp: MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - Hysteria - 23-11-2017

(22-11-2017, Saat: 23:33)SiruSho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu şarkıyı 4-5 senedir dinliyorum bir arkadaş dinletti senin tarzın diye. Bunu düşündüm ama vazgeçtim. 90lı yıllarda meşhurdur diye vazgeçtim...

içimden gele gele gönül rahatlığıyla 0 verirdim sanırım ben  Big Grin
her ne seçtiysen bundan iyidir bence siroşko bey

Cvp: RE: MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - pookito - 23-11-2017

(23-11-2017, Saat: 12:00)halil Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(23-11-2017, Saat: 11:15)Uluhandro Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bence birinci beğenmediğiniz 2. yf'den çıkacak.. Kehanetim bu yönde..
Hmmm beni şimdiden tebrik edebilirsin o zaman...  Smile

Not: Sevgili Mert bir aksilik olmazsa bu akşam göndereceğim oylarımı... Wink

Tamamdır sevgili Halil Smile

MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - SiruSho - 23-11-2017

Tecrubeli isimlerden nasil diskalifiye olunur ogrenebilir miyim? [emoji28]

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - Hysteria - 23-11-2017

(23-11-2017, Saat: 13:08)SiruSho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tecrubeli isimlerden nasil diskalifiye olunur ogrenebilir miyim?  [emoji28]

bana şarkının ismini whatsappdan yazarsan, zevkle ekran görüntüsü alıp burada ispiyonlarım. isim yazma konusunda biliyosun rahatım gayet  Öpücük pooki de diskalifiye eder artık  Big Grin

MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - pookito - 23-11-2017

Neler oluyor burda [emoji33]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cvp: MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - Legolas - 23-11-2017

(23-11-2017, Saat: 13:08)SiruSho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tecrubeli isimlerden nasil diskalifiye olunur ogrenebilir miyim?  [emoji28]

Oyle 1 kerede olamazsin disq. En az 7 yarisma yapman lazim aynisini. Big Grin Biraz emek gostermelisin.  Wink

MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - Barlo - 23-11-2017

Utanmazlığınız hayret verici cidden. Artık kırk yarışma boyunca yediğiniz haltı haklı çıkarmak için çabalar durursunuz. Ders alacağınızı pek sanmıyorum gerçi.

Cvp: MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - Legolas - 23-11-2017

(23-11-2017, Saat: 14:36)Barlo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Utanmazlığınız hayret verici cidden. Artık kırk yarışma boyunca yediğiniz haltı haklı çıkarmak için çabalar durursunuz. Ders alacağınızı pek sanmıyorum gerçi.

Utanilacak bir sey yapmadim cok sukur. Alnim acik karsinizdayim. Insanlari yargilarken acaba buradan bana ne gelir diye bir ölç, tart ve oyle yaz istersen. Kendini sütten çıkmış ak kaşık mı sanıyorsun? Konuşmuyorsam bir sey bilmedigimden degildir bu.

Hem sana bu üslûpla yazma hakkını kim veriyor? Kimsin sen pardon? Bas kesen mi?

Yazdiklarinla kendini küçültme istersen. Gercekten komedi show izler oldum.

RE: MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - Hysteria - 23-11-2017

MSC-6 sohbet başlığındayız unutmayalım Tongue

acaba 1.yf deki şarkım mı kazanacak, 2. yf deki şarkım mı Heyo

Cvp: MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - Ömer - 23-11-2017

Pek tavsiye etmem açıkçası...

Önce ismimizi gördüm. Kırmızı ve büyüktü... Sonra Alperto ve Uluhan geldi aklıma, yüzüm kızardı. Psikolojin altüst oluyor. Herkesin seni al-verci olarak gördüğünü düşünüyorsun. Derecelerin alınıyor. Ne kadar tövbe etsende sonra ki yarışmada ya aynı kişiye 12 Puan verirsem ne olur diye düşünmeye başlıyorsun. Yarışmanın organizatörüne arayıp derdini anlatıyorsun vs.  vs. Zor yani... Otur oturduğun yerde bitin mi kanlandı?

Ya da yap be güler eğleniriz  Heyo

RE: MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - Barlo - 23-11-2017

Yazdıklarıyla kimin kendini küçülttüğü belli Emrah. Kimsin sen diye soruyorsan da gayet iyi bildiğin gibi ismim Barlas. Hatta tam adım Harun Barlas Gürsoy. Kimseden nasıl yazacağım ile ilgili bir hak talep etmediğim gibi bir şey yazmadan önce de kimseye danışmıyorum.

Tekrar ediyorum. Yediğin "haltı" durmadan dile getirip kendini haklı çıkarmaya çalışıyorsun. Devam edeceksen sana özel bir başlık açalım orada yakınabilirsin. Ama lütfen aynı konuyu sürekli sürekli dile getirip organizasyonu farklı noktalara çekmeye çalışma. Sıktı artık.

Çok şükür sütten çıkmış ak kaşık olduğumu iddia etmiyorum. Kendimin ne olduğunu bildiğim ve başkaları da benim ne olduğumu bildikleri için sıkıntı çıkmıyor bende.

RE: MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - Hysteria - 23-11-2017

Aklıma ne geldi, Covermacanın birisi, sanırım all times 14... yarışmacıların oylamaları bitti, 3.sıradayım falan nasıl mutlu mesudum ilk kez derece yapmışım "Yangın Var" ile Big Grin
Sonra jüri denen şeyle tanıştım, yarışmayan ama oylamada bizle aynı hakka sahip tanımadığım kişiler Smile
Orda Emrah geldi. 4.sıradaki Barlasa 10 ya da 12 verirken (tam hatırlamıyorum puanı ama yüksekti) bana da 0ı bastı :'(
12 falan istemezdim de, 0lık da değildi o coverım. o oyla, son anda 4.lüğe düşmüştüm derece yaptım diye sevinirken kendimi kötü hissetmiştim falan. oysa ne farkı varsa yani Wink
.......Hey gidi hey......
Yani diyeceğim, DURUN! Siz kardeşsiniz yapmayın Tongue Tongue Çekiç

(Son 15 gündür forumda aklıma ne gelirse açık açık yazmaya başlamam, inanılmaz haz veriyor yahu nedense)