12PUAN FORUM
MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: YARIŞMALAR (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Forum: YARIŞMA ARŞİVİ (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=22)
+---- Forum: MSC 6 - DÜNYA TURU (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=36)
+---- Konu Başlığı: MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET (/showthread.php?tid=176)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45

Cvp: RE: MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - pookito - 16-11-2017

(16-11-2017, Saat: 00:55)aksizi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(16-11-2017, Saat: 00:22)pookito Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ah! katılım yeterli sayıya ulaşınca ve sabırsızlanmaya başlanılınca erkene çektim aksizi. Ben hatırlatmalarda bulundum ama foruma girmedin demek ki iki gün boyunca

VAH 2. yarı finalden tek şarkıyla katılayım bari Sad

Aksizi bu sefer karışıklık olacak. puanlamalarda özellikle  Sad üzüldüm açıkçası. Katılmanı isterdim.
Katılmayı düşündüğün şarkıyı bana özelden iletsen ve final gecesi onu sürpriz olarak yayınlasam nasıl olur.

RE: MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - Uluhandro - 16-11-2017

1. yf part 2

11 - BENA - Jenni Vartiainen - Missä Muruseni On (Fince)
Diğer Fince şarkı kadar beğendiğimi söyleyemem. Jenni daha evvel de MSC’lerin birinde yarışmıştı hatta ben organize etmiştim yarışmayı. Fince insanı hiç yormayan bir dil dinlerken ama benden puan alır mı bilemem.. Sınırda sanırım..

12 - SUKUMA - Ólöf Arnalds - Ég Umvef Hjarta Mitt (İzlandaca)
Nasıl sakin.. nasıl naif.. Hani İzlanda çayırlarına uzanmışım kuzey ışıklarını izliyorum gibi..
Gönderene sevgiler.. Benden puan alır bu şarkı..

13 - TONGA - Danni Carlos - Coisas que eu sei (Portekizce)
Dinlediğim 13 şarkı içinde en vasat bulduğum katılımın bu olduğunu söyleyebilirim.. Fazla yoruma gerek yok benden puan çıkmaz..

14 - MONGO - Agnes Monica - Matahariku (Endonezce)
Hayatımda ilk kez Endonezce bir şarkı dinledim fonetik olarak rahatsız edeceğini düşünmüştüm ama hiç öyle olmadı.. Şarkıyı da sevdim dili de sevdim.. Benden puan çıkar bu şarkıya

15 - SONGECE - Mecano - Hijo de la Luna (İspanyolca)
Bu şarkı beni tuhaf bir şekilde dinlerken rahatsız etti.. 3 sefer dinledim 3’ünde de aynı hissi yaşadım.. Sanki geçmişte yaşadığım kötü bir hadiseyi hatırlatır gibi..

16 - GOGO - Palya Bea - La Llorona (İspanyolca)
Bir önceki İspanyolca şarkı ile kıyaslarsam daha çok sevdiğimi söyleyebilirim.. Ama bu kadar beğendiğim şarkının arasında puan alabilir mi benden? Zor görünüyor açıkçası…

17 - LALABİSA - Julio Iglesias - Caruso (İtalyanca)
Julio Iglesias’ın bilinirliği düşük bir şarkısı olsaydı benden puan çıkardı ama buna hayır

18 - SHONA - Radio - Masqaraboz (Özbekçe)
Özbekçe denince ben etnik bir şey beklemiştim çok şaşırdım.. Şarkıya benden muhtemelen puan gelecek, arada duyulan tanıdık kelimeler falan hoşuma gitti…

19 - PEDİ - Jayh - Mooie Dag (Felemenkçe)
Dinlediğim 19 şarkı arasında en vasatı.. Puan gelmeyeceği için üzgünüm..

20 - MAKUA - Manau - En attendant les temps (Fransızca)
Daha kötüsü de varmış…

İlk 10 şarkıyı çok daha başarılı buldum ve genel görüşün aksine paket bana pek hitap etmedi.. Oy verecek 10 şarkı çıkarmakta zorlanacağım.. Herkese bol şans…

Cvp: MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - pookito - 16-11-2017

1. yarı finalde beni en çok etkileyen şarkının İngilizce versiyonu da varmış. İnanılmaz leziz bir aroma var vokalde. O tadı hakkıyla veriyor ve kalbime, ruhuma akıyor. Ama kendi dilinde, İzlandaca olarak çok daha leziz bence.

İngilizce versiyonu:

MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - SiruSho - 16-11-2017

Norra El Norra ile Boom Pam harika bi sey yaaa.
Ardindan Almanca ve Fince geliyor

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - volcano - 17-11-2017

"En kötü değerlendirme yapan şahıs" oylaması yapalım, birinci olanı diskalifiye edelim. Ne dersin pookito? YKY?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

RE: MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - TTR - 17-11-2017

çok demokratik bir düşünce sevgili volkan Smile

Cvp: MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - suioeir - 17-11-2017

Dünya turuna benim de bir katkım olsun. Yarışmaya katılmadım ama şu an Rio’dan bildiriyorum. Bu şarkıdan gına geldi artık. Barlarda 3 şarkıda bir bunu çalıyorlar. Katılsaydım bunla katılırdım herhalde.
Bum bum tam tan

MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - volcano - 17-11-2017

(17-11-2017, Saat: 00:54)TTR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: çok demokratik bir düşünce sevgili volkan Smile

Teşekkürler,Smile %50+1. Hepsi bu

MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - pookito - 17-11-2017

Devrim niteliğinde bir fikir volkan [emoji3]
Bu Dünya Turu yepyeni fikirlerin ve önerilerin doğması açısından uğurlu geldi

RE: MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - Uluhandro - 17-11-2017

Maltaca
İbranicelerin ikisi
Arapça (Fairuz)
Katalanca
Almanca
Fince (Erkek)
İzlandaca
Endonezce
İspanyolca (Palya)
Özbekçe

Puanlarımı bu 11 şarkıya birini üzülerek elemek zorunda kalarak dağıtacağım...

MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - Hysteria - 17-11-2017

2.yf şarkıları da sabah saatlerinde açıklansın Heyo

3/5 erken uyanan takılırız yorumlarda [emoji14]

RE: MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - Yekaye - 17-11-2017

Ulujandro puan rengini makul ölçüleri aşan oranda belli etmekten soruşturma sürecine alındın . Referandum ile diskalifiye edilmeni kamu adına mütalaa ederim .

Cvp: RE: MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - Uluhandro - 17-11-2017

(17-11-2017, Saat: 14:56)Yekaye Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ulujandro puan rengini makul ölçüleri aşan oranda belli etmekten soruşturma sürecine alındın . Referandum ile diskalifiye edilmeni kamu adına mütalaa ederim .

Heyo  Adaletin önünde boynum kıldan incedir..

Cvp: MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - pookito - 17-11-2017

Yekaye final gecesi seni temsilen şunu kullansak cuk oturur sanki ne dersin =D

rw1cw2.jpg

Bu arada duyurumu buraya da tekrar yazayım bu güzel vesile ile Smile

Arkadaşlar; final günü, vermiş olduğunuz puanları sunarken görsel açıdan düşündüğüm bir şeyler var.

Sizi temsil etmesini istediğiniz herhangi bir fotoğrafınızı bana yollar mısınız? Whatsapp'dan veya mail adresimden. 
Eğer yollamazsanız forumdaki profil fotoğrafınızı kullanırım diye düşünüyorum.

Telefon numaram: 05344921404
Mail adresim: mertertemiz@gmail.com

(isterseniz oylarınızı mailime yollarken de ekleyebilirsiniz fotoğrafınızı. bu arada 1. yf için toplam 5 yarışmacadan oylar geldi.)

Cvp: RE: MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - Barlo - 17-11-2017

(17-11-2017, Saat: 14:56)Yekaye Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ulujandro puan rengini makul ölçüleri aşan oranda belli etmekten soruşturma sürecine alındın . Referandum ile diskalifiye edilmeni kamu adına mütalaa ederim .

Ne referandumu, diktatörlük işliyor forumun bu bölümünde. Çekiç

RE: MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - Legolas - 17-11-2017

Fairuz'un temiz kaydini aradim youtube'dan bulamadim. Bu versiyonunu sevmedim. Bir sans daha vermek istiyorum. Yoksa basacagim sifiri.

Cvp: RE: MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - Uluhandro - 17-11-2017

(17-11-2017, Saat: 16:58)Legolas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fairuz'un temiz kaydini aradim youtube'dan bulamadim. Bu versiyonunu sevmedim. Bir sans daha vermek istiyorum. Yoksa basacagim sifiri.

https://youtu.be/yr6dTtZ00So

RE: MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - Uluhandro - 17-11-2017

Fayrouz burdaki 19 solistin toplamını cebinden çıkarır aslında.. Bu yarışmada belki çok rağbet görmeyecek ama bir de gerçekler var Smile

Cvp: MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - suioeir - 17-11-2017

(17-11-2017, Saat: 15:46)pookito Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yekaye final gecesi seni temsilen şunu kullansak cuk oturur sanki ne dersin =D

rw1cw2.jpg

Bu arada duyurumu buraya da tekrar yazayım bu güzel vesile ile Smile

Arkadaşlar; final günü, vermiş olduğunuz puanları sunarken görsel açıdan düşündüğüm bir şeyler var.

Sizi temsil etmesini istediğiniz herhangi bir fotoğrafınızı bana yollar mısınız? Whatsapp'dan veya mail adresimden. 
Eğer yollamazsanız forumdaki profil fotoğrafınızı kullanırım diye düşünüyorum.

Telefon numaram: 05344921404
Mail adresim: mertertemiz@gmail.com

(isterseniz oylarınızı mailime yollarken de ekleyebilirsiniz fotoğrafınızı. bu arada 1. yf için toplam 5 yarışmacadan oylar geldi.)

Bir ara videolu oy göndermiştik. Onu yapın da güleyim birazcık Smile Smile

Cvp: RE: MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - Legolas - 17-11-2017

(17-11-2017, Saat: 17:50)Uluhandro Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(17-11-2017, Saat: 16:58)Legolas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fairuz'un temiz kaydini aradim youtube'dan bulamadim. Bu versiyonunu sevmedim. Bir sans daha vermek istiyorum. Yoksa basacagim sifiri.

https://youtu.be/yr6dTtZ00So

Tesekkur ederim Uluhan. Temiz kaydi daha fenaymis. Undecided