12PUAN FORUM
MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: YARIŞMALAR (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Forum: YARIŞMA ARŞİVİ (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=22)
+---- Forum: MSC 6 - DÜNYA TURU (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=36)
+---- Konu Başlığı: MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET (/showthread.php?tid=176)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45

MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - Hysteria - 14-11-2017

(14-11-2017, Saat: 17:41)Alperto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şarkıların açıklanmasının ardından 30 dk geçmesiyle beraber yorumlarımı paylaşacağım. Çoğunuzun şarkısını bilmemnelere benzetip "sevmedim", "beğenmedim" diyeceğim. Vereceğim oylar yarışma sonuçları ile uzaktan yakından alakalı olmayacak. Sizce ben kimim?

Adaşı adaşına laf çakmış [emoji14]

MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - SiruSho - 14-11-2017

Akzuzu o kisa yorumlari yapan [emoji23]

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - Yekaye - 14-11-2017

Umarım alperto kazanır çünkü en çok onu seviyorum [emoji4]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

RE: MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - Uluhandro - 14-11-2017

Bi tane Farsça şarkı yok mu? Yazıklar olsun

Persçe şarkı çıkarsa diskalifiye olacak . Bıktık artık sus .

RE: MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - SiruSho - 14-11-2017

Çıkan dillerin yarısı Avrupa'dan. İspanyolca ya da Portekizce ülkesi başka olabilir çünkü sömürgeci dilleri. Asya ve Afrika dilleri takip ediyor. Kızılderili belli bir ülkeye ait değil sanırım :S

MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - Hysteria - 14-11-2017

İki şarkımı da o kadar seviyorum ki, hangisini hunharca harcayacak ve yf e gömeceksiniz merakla bekliyorum [emoji22][emoji25] heralde bu msc gizli rumuzlar olmasa bu yarışma herkes zevkle 0 basacaktı bana ahshshhsahhsjjdjdjdjsjajajjsjsjsjsjjsjsjsjsjjsjsjs

Cvp: MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - Alperto - 14-11-2017

(14-11-2017, Saat: 19:08)Yekaye Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Umarım alperto kazanır çünkü en çok onu seviyorum [emoji4]

Tüm uyuz şarkılarım sana feda olsun.  Cool Diskalifiye olmaktan kurtuldun. Tebrikler.

(14-11-2017, Saat: 21:35)Alperto Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(14-11-2017, Saat: 19:08)Yekaye Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Umarım alperto kazanır çünkü en çok onu seviyorum [emoji4]

Tüm uyuz şarkılarım sana feda olsun.  Cool Diskalifiye olmaktan kurtuldun. Tebrikler.

Sevgi barış için elele. Bizden size esenlikler dileriz efenim [emoji4]

RE: MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - SiruSho - 14-11-2017

İstanbul'daki MSC WORLD TOUR Basın Toplantısını, yarışan şarkılardan biri Japonca diye Japonya yerel saate göre ayarlayıp, basın toplantısını Müge Anlı'nın programı sanıp salona giren teyzelerden, 3 büyüklerden birinin antrenörünün maç öncesi konuşması zannedip gelen spor gazetesi üyelerinin iddaa kuponuna ortak olmamdan, ve Kemchukyan'ın en kişisel saatinde uykusundan uyandırıp istirahatinden kaldırıp sinirlerinin zıplamasından sorumlu POOKİTO'dur ...

Pookito TRT gibisin . Msc yi öldüremeyeceksin ! Prime time Da da pookito ile icraatın içinden izleyeceğiz herhalde .

RE: MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - pookito - 14-11-2017

Dünya turuna çıkmak kolay değil ama Yekaye =D iyi hazırlanmaya çalışıyorum Smile

Bu arada son dakikalarda bir katılım daha oldu ve toplam 19 yarışmacı olduk

RE: MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - pookito - 14-11-2017

Arkadaşlar;
Final günü için Türkçe ve İngilizce harici söylemiş olduğunuz şarkılar varsa yollayabilir misiniz? Sadece mp3 de olur, video da olur. ister mail adresime yollayın ister whatsapp'dan yollayın var ise. 05344921404 numaram.
Ya da sevdiğiniz forum üyesi veya üyelerine çeşitli dillerde özel bir mesaj göndermek isterseniz de ses kaydı veya video yollayabilirsiniz. Süper olur =) Konunun içeriği size kalmış ama mottomuza =D uygun olursa sevinirim Smile

Sizin de aklınıza farklı fikirler gelirse benimle paylaşırsanız çok sevinirim Smile

Bu arada Kemchukyan Hanımefendi'nin taleplerine yetişmeye çalışıyoruz. Yarın sabah basın toplantısı var. 1.5 metre boyutunda yelpaze bulabildik. İnşallah sorun çıkmaz

RE: MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - pookito - 15-11-2017

Ve son bir sürpriz katılım daha oldu. 20 kişi olduk arkadaşlar. Yarın sabah 1. yarı final şarkılarıyla MSC 6 - Dünya Turu'na başlamış olacağız.
Görüşmek üzere =)

MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - Yekaye - 15-11-2017

Cakarta’da kırmızı halı Canlı yayını başladı .

Cvp: MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - taifung - 15-11-2017

(14-11-2017, Saat: 17:04)SiruSho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kizilderili Dili
Sardinya Dili
Malta Dili
Tatli Dilli
Dudi Dilli
Dudu Dudu Dilleri.

Cidden siradan hayatinizda bu sarkilari dinliyor muydunuz?

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tabi ki kimse dinlemiyordu ve yarışma için seçti.
So?

MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - Yekaye - 15-11-2017

Ve salon hıncahınç dolu . Ön sıralarda sri lankalı ve Endonezyalı değişik fanlar arasında bir avuç Avrupalı fan ve bir Türk bayrağı dikkat çekiyor .

Cvp: MSC 6 - DÜNYA TURU - SOHBET&MUHABBET - pookito - 15-11-2017

Bir efsaneyi ikna etmek gerçekten kolay değil. Sabahın erken saatlerinde basın toplantısı düzenledi Kemchukyan Hanımefendi. Kendisinin bu organizasyondan memnun kalmasını diliyor, değerli yorumlarını merakla bekliyoruz.

Kemchukyan Hanımefendi ile sözleşmeyi imzaladık çok şükür. Kulisinde istediği şeyler ile ne kadar mütevazı olduğunu gösterdi. Kendisine teşekkür ederiz  Smile

Kemchukyan'ın kulisinde istedikleri:

Hindistan  cevizi  sütü
Fındık sütü aromasında ballı tarçınlı dondurma
Afrodizyak yorumlar için Alp Navruz heykeli ve erimiş çikolata
En az 2 saksı kaktüs
Taze sıkılmış  mango ve  kivi suyu
Ayıklanmış nar taneleri için buz parçaları  ve muz ilaveli bicibici
Seda Sayan'ın Erol Köse'ye atarlandığı bölümün full videosu
2 metre boyunda yelpaze ve güç eksilmesin diye diğerinin yerine sallayacak 2 kişi
Makyaj masasi üzerine örgü  karpuz dilimleri
Kavrulmuş tereyağı kokusu spreyi

...