12PUAN FORUM
COVERMACA ALL TIMES 2017 & RIVAL'S CHOICE - SOHBET & MUHABBET - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: YARIŞMALAR (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Forum: YARIŞMA ARŞİVİ (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=22)
+---- Forum: COVERMACA ALL TIMES 2017 & RIVAL'S CHOICE (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=39)
+---- Konu Başlığı: COVERMACA ALL TIMES 2017 & RIVAL'S CHOICE - SOHBET & MUHABBET (/showthread.php?tid=169)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

COVERMACA ALL TIMES 2017 & RIVAL'S CHOICE - SOHBET & MUHABBET - volcano - 08-01-2018

Aaaa çok şaşırdım, çok sevindim... çok teşekkürler milletSmile))

Bu dereceyi Gökçen ve Alper'e ithaf ediyorum çünkü olmasaydılar bu derece olamazdı gerçekten .

Ve kaydı teslim ettiği ilk gün bana "şampiyonumuz belli" demişti Alper. Onlar da inanmıştı. Hatta miniğin bile bir kaydını duydum Smile)) Çok teşekkür ederim emeklerinize...

Daha önce de dediğim gibi derecedense farklı birşeyler hissettirebilmek çok önemli benim için. 12 yılın özeti eğrisiyle doğrusuyla buSmile

Kupamı ver Barlo Smile)))

Diğer dereceleri alan arkadaşları da tebrik ederim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

RE: COVERMACA ALL TIMES 2017 & RIVAL'S CHOICE - SOHBET & MUHABBET - Alperto - 08-01-2018

Şarkıyı Volkan okumam için teklif ettiğinde seve seve kabul ettim. Arabada dinlerken eşime nakaratta Back vokal olsana dedim. Biraz dinledikten sonra hayır dedi. Bu benim sesime daha çok gider ben okuyayım sen Back vokal ol dedi. Tamam dedim. Sözler zaten kusursuz ve cuk oturuyordu. Sonuçta içimize sinen bir çalışma oldu. Tebrikler Volkan.

COVERMACA ALL TIMES 2017 & RIVAL'S CHOICE - SOHBET & MUHABBET - volcano - 08-01-2018

(07-01-2018, Saat: 23:56)Uluhandro Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Volkan adeta bir Göztepe.. Yıllar sonra gelen şampiyonluğunu kutluyor Smile
Darısı Altay ve Karşıyaka'ya olsun Smile

[emoji23][emoji122]

Cvp: COVERMACA ALL TIMES 2017 & RIVAL'S CHOICE - SOHBET & MUHABBET - Barlo - 08-01-2018

(08-01-2018, Saat: 00:00)volcano Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kupamı ver Barlo Smile)))

PE546586.jpg

Köşesine kenarına bir tane OGAE kalbi koysaydın iyiydi Smile teşekkürler Big Grin

Cvp: COVERMACA ALL TIMES 2017 & RIVAL'S CHOICE - SOHBET & MUHABBET - Barlo - 08-01-2018

(08-01-2018, Saat: 00:08)volcano Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Köşesine kenarına bir tane OGAE kalbi koysaydın iyiydi Smile teşekkürler Big Grin

IKEA'da 5.99 TL, daha ne istiyorsun.  Big Grin

RE: COVERMACA ALL TIMES 2017 & RIVAL'S CHOICE - SOHBET & MUHABBET - SiruSho - 08-01-2018

Covermaca geçmişim bir arkadaşın söylediği cümlede saklı ; 'sen Sirusho'sun'' Smile

İlk 3ümde olan Volcano'yu ttr'Yİ ve covermaca folklorum olan Köksal'ı tebrik ederim...

10 şarkıdan 3 kazanım harika

RE: COVERMACA ALL TIMES 2017 & RIVAL'S CHOICE - SOHBET & MUHABBET - Barlo - 08-01-2018

Sirusho'yu zorla yarışmaya sokup sesimle sonuncu yaptım. Big Grin Heyo

RE: COVERMACA ALL TIMES 2017 & RIVAL'S CHOICE - SOHBET & MUHABBET - pookito - 08-01-2018

Tekrar tebrikler Volkan ve TTR Süleyman'ın şarkısı da lezizdi. Yarışma 2. sine de tebrikler =)
Rival's Choice 1. si Kazu'ya ve "not" şarkısıyla benim de beğenimi fazlasıyla kazanan (mikli şarkısını pek sevmemiş olsam da=D) Tayfun'a da tebriklerimi iletir, Barlo'yu da final gecesi için kutlarım.

Hoşçakalın, sağlıcakla kalın. =D Hepinize mutlu sonlu, mutlu geceler dilerim.

Bu sefer yarışma curcunaları cidden sonlandı.

Cvp: COVERMACA ALL TIMES 2017 & RIVAL'S CHOICE - SOHBET & MUHABBET - suioeir - 08-01-2018

Tebrikler Volkan! Benim ilk 3’ümde değildin ama yarışmacı arkadaşlar beğendiğine göre hak etmişsin demektir.  Top 3 yapan Uluhan ve Süleyman zaten favorimdi onlara da tebrikler Heyo

Cvp: RE: COVERMACA ALL TIMES 2017 & RIVAL'S CHOICE - SOHBET & MUHABBET - SiruSho - 08-01-2018

(08-01-2018, Saat: 00:19)Barlo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sirusho'yu zorla yarışmaya sokup sesimle sonuncu yaptım. Big Grin  Heyo

Ben 12.lik bekliyodum be  Big Grin
10.luk sürpriz geldi Heyo Heyo

COVERMACA ALL TIMES 2017 & RIVAL'S CHOICE - SOHBET & MUHABBET - Hysteria - 08-01-2018

(07-01-2018, Saat: 23:52)halil Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Her iki yarışmanın birincisinin de İzmir'den çıkması üzerine tüm gözler Hüseyin'in yapacağı açıklamaya çevrildi...  Big Grin Heyo Heyo Heyo

Al işte... Ne alaka yahu.
Kazanan Volkana 12, ikinci olan Süleymana 10 vermemi bi incelemeni önerirdim.
8 puanımı alan Tai ise şaşırttı, bence daha iyi yerde olmalıydı

COVERMACA ALL TIMES 2017 & RIVAL'S CHOICE - SOHBET & MUHABBET - Hysteria - 08-01-2018

Bi süre yarışma yapmayalım kusacağız artık [emoji23] Esc sonrası cov18 ile döneriz sahalara. Gerçekten volkanın hak ettiğini almasına çok sevindim [emoji1317]

Çok teşekkürler hepinize Smile

RE: COVERMACA ALL TIMES 2017 & RIVAL'S CHOICE - SOHBET & MUHABBET - TTR - 08-01-2018

tebrikler volkan, favorim değildin ama sonunda sen de birinci oldun demek ki Smile

haketmiyor ile hakettiği dereceyi alan kazuya da tebrikler :=)

beni ikinci yapan arkadaşlara da teşekkür ederim Smile yaptığım şarkı beni tatmin etti Smile