12PUAN FORUM
MSC: EUROVISION STARS - SOHBET&MUHABBET - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: YARIŞMALAR (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Forum: YARIŞMA ARŞİVİ (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=22)
+---- Forum: MSC - EUROVISION STARS (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=32)
+---- Konu Başlığı: MSC: EUROVISION STARS - SOHBET&MUHABBET (/showthread.php?tid=166)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

RE: MSC: EUROVISION STARS - SOHBET&MUHABBET - Alperto - 26-08-2017

Bugün uzun yola çıkıyorum. Yolda MSC Final şarkılarının yanısıra bu beş şarkıyı da listemde tutacağım.

Milan Stankovic - Ego
Patricia Kaas Avec Ce Soleil
Sirusho Havatum em
Valentina Monetta Una Giornata Bellissima
Serebro - Mi Mi Mi

Cvp: MSC: EUROVISION STARS - SOHBET&MUHABBET - SiruSho - 26-08-2017

Benim Katicigim'in durumu nedir kac hos laftan anlamayan puan vermedi ?
Su listeye bakiyorum da resmen altyapiya puan vermişler melodiye degil.

Yari finalin puanlari fi alden sonra mi gelecek ya da gelecek.mi ?

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

RE: MSC: EUROVISION STARS - SOHBET&MUHABBET - SiruSho - 26-08-2017

(26-08-2017, Saat: 12:37)Uluhandro Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Milan Stankovic ilk 12'de olmayı hak ediyordu be...
Ben bile puan verdim o sarkiya [emoji23]

Cvp: RE: MSC: EUROVISION STARS - SOHBET&MUHABBET - Legolas - 26-08-2017

(26-08-2017, Saat: 12:37)Uluhandro Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Milan Stankovic ilk 12'de olmayı hak ediyordu be...

Yedek puan vermiştim. Angel

Cvp: MSC: EUROVISION STARS - SOHBET&MUHABBET - aksizi - 26-08-2017

Yine efsane şarkıma yazık etmişsiniz, sıfırsınız. Sanırsın My heart will go on ile katıldık.

Şöyle veda ediyorum sizlere, izlemeyenler için de film önerisi olur. 

RE: MSC: EUROVISION STARS - SOHBET&MUHABBET - aksizi - 26-08-2017

Bu arada çoğunlukla oy verdiğim şarkıların elenmesi de ayrı olay. Bence Uzayda aşk var, demek istiyorum.

Cvp: MSC: EUROVISION STARS - SOHBET&MUHABBET - Lukas - 27-08-2017

(26-08-2017, Saat: 14:50)Alperto Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(26-08-2017, Saat: 13:50)SiruSho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ne demek Sirusho  finalde yok ?

23 kişinin 16'sı Sirusho'ya sıfır vermiş. Ben de Finale yakıştırıyordum ama yapacak bir şey yok.

Ulu Tanrım 16 kişi sıfır vermiş ne demek?? Sirusho'yla finale çıkarım diğer şarkım kesin elenir derken tam tersi oldu. Ben çok. Sirusho'ya kurban olun zevksizler. Birinci oluyum da görün siz.

Cvp: MSC: EUROVISION STARS - SOHBET&MUHABBET - Psk - 27-08-2017

Esena Mono'nun elenmesi nasıl bir akıl tutulmasıdır? Gidip de o dımtıs dımtıs remixli versiyonlardan birini yollasam bayıla bayıla oy verirdi forum ahalisi kesin. Asıl orijinal versiyonundaki duyguyu hissedemeyecek kadar nasır mı tuttu ruhunuzu?

Oy verdiğim onca şarkının elendiğini görmek de enteresan. Sirusho ve Arash mesela. Nasıl olur?

SM-A500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

RE: MSC: EUROVISION STARS - SOHBET&MUHABBET - TitaN - 27-08-2017

Mi mi mi elenmiş Big Grin Hem herkes kıç sallayan şarkı ister, gelince de kimse oy vermez. Neyse adabımı bozmayacağım. En azından diğer şarkım 1.lik potansiyeli taşıyor da o yüzden uzatmayacağım Big Grin Hadi bol şans <3

Cvp: MSC: EUROVISION STARS - SOHBET&MUHABBET - Alperto - 27-08-2017

(27-08-2017, Saat: 00:13)Lukas Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(26-08-2017, Saat: 14:50)Alperto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 23 kişinin 16'sı Sirusho'ya sıfır vermiş. Ben de Finale yakıştırıyordum ama yapacak bir şey yok.

Ulu Tanrım 16 kişi sıfır vermiş ne demek?? Sirusho'yla finale çıkarım diğer şarkım kesin elenir derken tam tersi oldu. Ben çok. Sirusho'ya kurban olun zevksizler. Birinci oluyum da görün siz.

Sen bu Verka Serduchka profil resminle bile Serduchka ya oy vermezken şarkım yaban ellerde mahvoldu ve elendi. Çekiç 

Sirusho adı üstünde isminde Sirusho geçiyor. insanların çoğu oy vermekten otomatikman kaçınmış işte. Oy verirken elleri titrer insanın. 

Diğer şarkına başarılar Smile

RE: MSC: EUROVISION STARS - SOHBET&MUHABBET - SiruSho - 27-08-2017

90ları hiç özlememiş ya o yılları hiç yaşayamamışsınız ya da kenarından bile geçmemişsiniz o kadar belli.
Pes To M'ena Fili o kadar tatlı bir şarkı ki insanı sanki bu şarkının Türkçe'si var diyorsunuz ama yok Hüseyin Beyciğim Big Grin O kadar şarkı bizden işte.

Ne bekliyorsunuz ya mıy mıy olmasını ya da dum tıs olmasını mı ?

PSK ; Esana Mono da olmaz ama . Ben de To Poli Poli ile katılmayı bilirdim. Bana Eurovision starlarının şarkı kazandırması lazımdı. O da Patricia Kaas ve Lena'nın şarkıları oldu

Cvp: MSC: EUROVISION STARS - SOHBET&MUHABBET - SiruSho - 27-08-2017

(27-08-2017, Saat: 17:39)Alperto Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(27-08-2017, Saat: 00:13)Lukas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ulu Tanrım 16 kişi sıfır vermiş ne demek?? Sirusho'yla finale çıkarım diğer şarkım kesin elenir derken tam tersi oldu. Ben çok. Sirusho'ya kurban olun zevksizler. Birinci oluyum da görün siz.

Sen bu Verka Serduchka profil resminle bile Serduchka ya oy vermezken şarkım yaban ellerde mahvoldu ve elendi. Çekiç 

Sirusho adı üstünde isminde Sirusho geçiyor. insanların çoğu oy vermekten otomatikman kaçınmış işte. Oy verirken elleri titrer insanın. 

Diğer şarkına başarılar Smile

Forumun genel tutumu açıklanıyor burada.  Heyo

RE: MSC: EUROVISION STARS - SOHBET&MUHABBET - Uluhandro - 27-08-2017

Güya elenenler olarak bizi taşlayacaklardı ... Biz milleti topa tuttuk bolca Smile

MSC: EUROVISION STARS - SOHBET&MUHABBET - Hysteria - 27-08-2017

(27-08-2017, Saat: 19:50)SiruSho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 90ları hiç özlememiş ya o yılları hiç yaşayamamışsınız ya da kenarından bile geçmemişsiniz o kadar belli.
Pes To M'ena Fili o kadar tatlı bir şarkı ki insanı sanki bu şarkının Türkçe'si var diyorsunuz ama yok Hüseyin Beyciğim Big Grin O kadar şarkı bizden işte.

PSK ; Esana Mono da olmaz ama . Ben de To Poli Poli ile katılmayı bilirdim. Bana Eurovision starlarının şarkı kazandırması lazımdı. O da Patricia Kaas ve Lena'nın şarkıları oldu

Ben ne dedim de bana laf attın la sen yine atarlı bebe[emoji3] bana bulaşmazsa duramıyo [emoji847][emoji57]

(27-08-2017, Saat: 20:58)Hysteria Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(27-08-2017, Saat: 19:50)SiruSho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 90ları  hiç özlememiş ya o yılları hiç yaşayamamışsınız ya da kenarından bile geçmemişsiniz o kadar belli.

PSK ; Esana Mono da olmaz ama . Ben de  To Poli Poli ile katılmayı bilirdim. Bana Eurovision starlarının şarkı kazandırması lazımdı. O da Patricia Kaas ve Lena'nın şarkıları oldu

Sataşma yok ki acılı Adana'm benim. Dedin ya 'sanki Türkçesi vardı ''  diye ama yok neden var gibi geldi çünkü melodisi çok güzel bizden biri gibi ama gel gör ki kimse bağrına basmamış.
Ben ne dedim de bana laf attın la sen yine atarlı bebe[emoji3] bana bulaşmazsa duramıyo [emoji847][emoji57]

RE: MSC: EUROVISION STARS - SOHBET&MUHABBET - Barlo - 27-08-2017

Yazık ettiniz şarkıma, birinci olacak şarkıydı o. Ben de diğer şarkımla birinci olurum.

Lasha tumbai, lasha tumbai. Sad

Cvp: RE: MSC: EUROVISION STARS - SOHBET&MUHABBET - Legolas - 27-08-2017

(27-08-2017, Saat: 19:50)SiruSho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 90ları  hiç özlememiş ya o yılları hiç yaşayamamışsınız ya da kenarından bile geçmemişsiniz o kadar belli.

PSK ; Esana Mono da olmaz ama . Ben de  To Poli Poli ile katılmayı bilirdim. Bana Eurovision starlarının şarkı kazandırması lazımdı. O da Patricia Kaas ve Lena'nın şarkıları oldu

Hatirladim [emoji4]

RE: MSC: EUROVISION STARS - SOHBET&MUHABBET - Uluhandro - 27-08-2017

Ben de 90 lara hakimim diye geçinirim.. Bravo Emrah! Ben unutmuşum bu şarkıyı dinleyince hatırladım Smile

MSC: EUROVISION STARS - SOHBET&MUHABBET - Ömer - 28-08-2017

15 kişi!! Hiç puan vermemiş! Hatırladıkça cinlerim zıplıyor! Smile