12PUAN FORUM
COVERMACA 2017 - SOHBET&MUHABBET - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: YARIŞMALAR (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Forum: YARIŞMA ARŞİVİ (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=22)
+---- Forum: COVERMACA 2017 (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=31)
+---- Konu Başlığı: COVERMACA 2017 - SOHBET&MUHABBET (/showthread.php?tid=158)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

COVERMACA 2017 - SOHBET&MUHABBET - suioeir - 18-07-2017

(18-07-2017, Saat: 15:41)Hysteria Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Peki bu kim acep?

Kim bu arkamdaki yakışıklı
Ya bu solumdaki bıyıklı...

Sözler maşallah Degaje Ayça Big Grin

Aynısını ben yazacaktım Ayça covermacaya mı katıldı diye [emoji23]

RE: COVERMACA 2017 - SOHBET&MUHABBET - TTR - 18-07-2017

Böyledir hayat, bir savaş bir de aşk var
Pusu kurup bekleyen daha çok telaş var...

bu tayfun kokuyor.

Bu gece yayınlanır mı şarkılar yatıcam da ben [emoji42][emoji42]

Cvp: COVERMACA 2017 - SOHBET&MUHABBET - Legolas - 18-07-2017

(18-07-2017, Saat: 17:15)Barlo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şarkı sözleri yarışma sırasına göre yayınlandı bu arada. Oradan yola çıkarak kendi sıranızı öğrenebilirsiniz.

Pisliksin. Tai 
1st half yapmış beni  Tai

RE: COVERMACA 2017 - SOHBET&MUHABBET - SiruSho - 18-07-2017

'Her yağmur yağdıktan sonra
Her toprak kokusunda...'
Taifung yaşanmışlığı var bunda

'Kim bu arkamdaki yakışıklı
Ya bu solumdaki bıyıklı...'
Ahaha Pookito tam senlik bu Smile

'Aklım almıyor insan o kadar da güzel olamaz
Taktım hey ona benden daha başkası yar olama'
Alperto mu bu ?

'Böyledir hayat, bir savaş bir de aşk var
Pusu kurup bekleyen daha çok telaş var.'..
Bu kafiyeli sözler kesinlikle Bailador ama aşk dediyse Olcay da olabilir

'Ne gözyaşı ne hüzün, hiç misafir olmasın
Evine uğramasın...'
Uluhandro kokuyor bu Legolas da olabilir

'Acıma bana
Hadi tuz bas yarama..'

Bu Cembülöt

'Ne cevherler var
Sana mı kaldım...'

Hysteria olur bu

COVERMACA 2017 - SOHBET&MUHABBET - Barlo - 18-07-2017

Yarışmacılar ve ülkeleri açıklandı.

RE: COVERMACA 2017 - SOHBET&MUHABBET - Alperto - 18-07-2017

Aaa yarışmanın sürpriz katılımı HSN oldu Smile Merakla bekliyorum.

Welcome back HSN [emoji8]

Hasan'ı daha ben bile dinlemedim. [emoji3]Ama cidden çok çabaladı katılmak için. [emoji3]

RE: COVERMACA 2017 - SOHBET&MUHABBET - SiruSho - 18-07-2017

Şimdi @halil 'den google drive listesi gelir

Şarkıları gece yarısı dinleyebileceksiniz bu arada. Biraz daha beklemenizi rica ediyorum.

RE: COVERMACA 2017 - SOHBET&MUHABBET - suioeir - 19-07-2017

Vote 4 No 4 ?

Cvp: COVERMACA 2017 - SOHBET&MUHABBET - halil - 19-07-2017

Covermaca 2017 şarkıları dahil olmak üzere geçmişten günümüze covermaca şarkılarını dinlemek ve/veya indirmek için tıkla!....  Angel

RE: COVERMACA 2017 - SOHBET&MUHABBET - SiruSho - 19-07-2017

1. Maden ; Sözleri beğendim ama sözler eksik kalmış gibi sanki. Laf olsun torba dolsun diye yazılmamış sözler bir akış var uyumlu bir şekilde.

3. Anlayamazsın ; Bir iki yarışma öncesindeki coverlarla kıyaslamak istiyorum. Diğerlerine göre daha iyi gibi geldi . Bol şans.

4. Üzülmeye Değer Mi ? ; Orijinalini hiç dinlemediğim için sıfırdan bir şarkı olarak yorumlayacağım avantaj mı dezavantaj mı bilmiyorum. Bir veda şarkısı. En sevdiğim yönü sözlerin peşpeşe kusursuz bir şekilde akışı. Bol şans.

5. Aaayh Kahroldum ; Ay halil =) O lokum şarkıyı cezeryeye çevirmişsin 'ay mahfoldum' bu gibi sözler unutulmayacak emin ol. Mutlaka akılda kalıcı bnir şeyler olması gerekiyor şarkılarda oradan alıp götürür. Bol şans.

6.Metrobüs Günlükleri ; Tüylerim diken diken oldu Olcay bu ! Başka bir şarkıyı katletseydin keşke. Ben metrobüste hiç ayakta kalmadım bu arada Smile Tebessüm uyandırmak da başarı mıdır EVET ! Bol şans.

7.Bulutlar ; Uluhandro'nun sesi daha pop-arabeske nasıl diyeyim nağmeli şarkılarda daha güzel çıkıyor sanki bana mı öyle geliyor? Burada da nakarata bayıldım mesela. Tek dezavantaj şarkı onda da nakarattan yakalamışsın zaten gene Wink Bol şans.

8.Uyan ; Alperto şarkı söylerken sesin değişiyor. Bunu sevmiyorum. Güzel bir rock şarkısı olmuş valla. 'Uyan' ve 'dayan' senkronu hoş olmuş. Rock katılımlar yarışmaya renk katıyor. 'Bilmece' ile kıyaslanır mı bilemiyoraaa Smile

9.Milat ; Ah benim kadife sesli solistim Smile 'o sıkı sarmaları emanet mi' As bayrakları as as as. Bu şarkıyı ver Johnny Logan'a İrlanda'yı ilk 5e soksun Smile Bol şans.

10.İnsan ; Bayrağı Berik' e mi emanet ettin Cembülöt ? Deneysel bir çalışma. İlhran İrem'in Yurtta Barış Cihanda Barış şarkısı misali. Tekerleme kısmı çok hoşuma gitti.Buradan 5 bişeyler koparır. Bol şans.

11. Her Şey Bitti Mi ? ; Sıradışı bir pookito coverı hmmm. O kadar içten 'gel bana' diyor ki 2 ekmek bir yoğurt alıp gidesiniz geliyor. Şarkının ritmine yakışan sözler bir tık yukarı taşıyabilirdi. Bol şans.

12.Hoşgeldin ; Ay herkes kendi söylemiş bi ben aracı bulmuşum rezalet. Noi İzlanda dünya kupasından sonra iyi bir imaj bıraktın. Vasatın üzerinde katılım oranını yükselten şarkılardan biri. Kaydın ekosunun olması tek dezavantaj. Ama bu güz olmaz asla Smile Bol şans.

13. O.M ; Joke işini de ritim işini de iyi kıvırıyor Barlo. İçi boş cümlelerden uzak mesajı olan sözler. Ama subliminal mesajlar var. Yehova şahitleri destekliyor bu şarkıyı . ilk 3 yüksek ihtimal Smile Bol şans.

14. İsyan ; Taifung & Uluhandro işbirliği. İsyan duvara çarpıp duvardan duvara çarpması gerekSmile İyi coverlarından (hangisi kötü ki) en iyi coverın değil ama ''heeeey heeey' kısmı en kötü yeri malesef :S Bol şans.

15.Saklandım Anılara ; Öhh. Birinci olmayı beklemiş! 'bir annenin sevgisi gibi' Sanırım en iyi düet katılım şimdiye kadarki. Bu da başka bir taktik ya da zeka mi diyeyim ; şarkının en duygusal haline enstrümantal versiyona cover yazmak. stüdyo versiyonu bu kadar olur muydu bilmiyorum. Bol şans .

Cvp: COVERMACA 2017 - SOHBET&MUHABBET - aksizi - 19-07-2017

Yarışmayı Sulhi'nin kazanması lazım. Bu adam bu konuda cidden çok iyi bunu kabul ediniz.

RE: COVERMACA 2017 - SOHBET&MUHABBET - aksizi - 19-07-2017

Bir diğer parlayan yıldızlar takımı Pookito olmuş. Pek sevdim.

RE: COVERMACA 2017 - SOHBET&MUHABBET - aksizi - 19-07-2017

Estonya da kazanabilir yani, NET.

Cvp: COVERMACA 2017 - SOHBET&MUHABBET - buraks - 19-07-2017

Şarkıların hepsini dinledim, bitti. Bir iki tanesi ayrıca sivrilen şarkılar oldu benim için ama genelini çok başarılı buldum. Herkesin eline, emeğine sağlık.

Katıldığım her covermacada şarkım için konu bulmakta zorlanırdım. Bu sefer konum hazırdı. Bu sene şarkımı hayatımda olan özel biri için yazmak istedim ama bu sefer de yazacak doğru sözleri bulamadım. Pek duygularımı şarkıya dökemedim. Ama olsun. Onun adıyla böyle güzel bir şey yaptığım için çok mutluyum.  Çıkan işten de memnunum Cry 

Umarım siz de beğenirsiniz.

Herkese bol şanslar dilerim!  Rolleyes

RE: COVERMACA 2017 - SOHBET&MUHABBET - Uluhandro - 19-07-2017

Vaay stüdyolara gidilmiş Smile

Cvp: COVERMACA 2017 - SOHBET&MUHABBET - halil - 19-07-2017

Thunderblock nickli arkadaş Olcay'mı?  Huh