12PUAN FORUM
YARI FİNAL TAHMİNLERİ - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: GÜNCEL (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: EUROVISION 2017 (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Konu Başlığı: YARI FİNAL TAHMİNLERİ (/showthread.php?tid=154)

Sayfalar: 1 2 3

RE: YARI FİNAL TAHMİNLERİ - Hysteria - 10-05-2017

10da 8 benim de.

Finlandiya ve Letonya demişim. Kıbrıs ve Polonya çıktı

RE: YARI FİNAL TAHMİNLERİ - taifung - 10-05-2017

Ben buradaki tahminlerde 8, dün akşam yarışma bittikten sonra whatsapp gruplarında yaptığım tahminlerde 7 tutturdum.

Öncelikle, sahne ve ambians güzeldi ancak hayatımda ilk kez Fransa 4 kanalından islediğim için ve sunan iki
kişi de asla susmadığı için sunucular vs ne dedi ne yaptı hiç anlayamadık. İspanyollar gibiydi fransız commendatörler, tam bir kabus.

Performanslar genel anlamıyla sönük ve ruhsuz göründü bana. Herkes tek başınaydı neredeyse. O 6 kişilik performans sahneleri mazide kalmış gibiydi. Mesela bu durum en çok da Karadağ'da sırıttı. O manasız adamın tek başına böyle bir şarkıda ordan oraya koşması, öyle kocaman sahnede acayip anlamsız kaldı. Zaten çıkamaz demiştim tutturmuş oldum.

Çok sevdiğim Polonya'ya malesef çıkamaz diyordum olumlu anlamda surpriz oldu aşırı sevindim. Bu arada şarkının özellikle ikincş yarısını neredeyse tamamen farklı yorumladı kadın.

Belçika aşırı sönük ve heyecandan dizleri titreyerek yorumladı. Küçük kıza çok büyük geldi sahne. Onun heyecanını bastıracak kimse de yoktu sahnede. Tek başına olması tuz biber ekti. Ama şarkı o kadar güzel ve özel ki, sanırım televoteçular olmasa da, jüriler bir şans daha tanımak istediler. Ben jüriler de ağırlıklı olarak fanlardan oluştuğu için ve onların da bu şarkıların kliplerini vs önceden izledikleri için acıyarak bu kızı korumaya aldıklarını düşünüyorım. Bence Belçika'yı jüri kurtardı, 9 ya da 10.sıradan çıkmış olabilir. Ha ben çok aşırı aevindim o ayrıSmile

Kiev'dekiler bize hep Moldova'ya dikkat edin diyordu. Dikkkat da ettim ama gene sevmedim. Bence olanca sönük ve tek kişilik performansın arasında, herkese sempatik ve eğlenceli gözüktükleri için aradan sıyrıldılar. Bir başka sene olsa, mesela 2009'da bu şarkıyla yarı final sonuncusu olurlardı. Çektikleri kura ve bulundukları yarı final onlara yaradı.

Gecenin beni yanıltan ve aslında yine de tahmin ettiğim sonucu Letonya oldu. Çok seviyordum ve çok istiyordum ancak bir sahme şarkısı olmadığı da belliydi. Asla cd'deki etkiyi sahnede bırakamıyor. Belçika da öyleydi aslında ama şans Letonya'dan yana olmadı malesef. En çok da bu sonuç üzdü beni.

Azerbaycan, Ermenistan, berbat ve takilt olmalarına rağmen Yunanistan ve Kıbrıs'ın zaten çıkacağı beliydi. En güzel performanslardan biri zaten Azerbaycan'ındı. Olumlu manada şaşırtıcıydı.

İsveç malumdu ve çok iyi bir açılış oldu sayesinde. Finlandiya'ya yazık oldu açıkçası. Bayık gecenin kurbanı oldu.

Portekizli çocuk, yaşadığı herşeyden bağımsız olarak, o kadar güzel yorumluyor ki şarkıyı, ve şarkı da o kadar güzel eskilere götürüyor ki, cidden İtalya'yı alt ederse şaşırmam bı gidişleSmile Geceyi birinci kapattığını düşünüyorum.

Cvp: YARI FİNAL TAHMİNLERİ - SiruSho - 10-05-2017

Juriler fanlardan mi olusuyor ? O zaman Italya 1. Ne sacma her seyi fanlara birakmalari. Zaten 2 ay oncesinden tum sarkilari bilip final aksami izlerken zaten ne puan vereceklerini biliyrlar

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: YARI FİNAL TAHMİNLERİ - Ozzy - 10-05-2017

10 da 9 yapmışım. Ben şok

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: YARI FİNAL TAHMİNLERİ - SiruSho - 11-05-2017

2. Yari finalin juri şovu nasildi. Kisacasi Anja nasildi ?

RE: YARI FİNAL TAHMİNLERİ - utarit01 - 11-05-2017

Iyi asilmis sarkiya. O kesin Q gibi zaten. Hic endiselenme...

RE: YARI FİNAL TAHMİNLERİ - Barlo - 11-05-2017

2. Yarı final için de şunları tahmin edeyim.

Makedonya
Macaristan
Danimarka
Belarus
Bulgaristan
Estonya
İsrail
Romanya
Avusturya
Hollanda

RE: YARI FİNAL TAHMİNLERİ - Barlo - 11-05-2017

Ha bir de tabi ki San MariNO Sad

RE: YARI FİNAL TAHMİNLERİ - TTR - 11-05-2017

Makedonya
Romanya
Danimarka
Avusturya
Estonya
Macaristan
İrlanda
İsviçre
Bulgaristan
Belarus

Çıkmasını istediklerim.

RE: YARI FİNAL TAHMİNLERİ - Bulent Ader - 11-05-2017

Makedonya
Estonya
Macaristan
Danimarka
İrlanda
Belarus
Bulgaristan
Norveç
Hollanda
Romanya

Cvp: YARI FİNAL TAHMİNLERİ - alperao - 11-05-2017

Makedonya
Macaristan
Danimarka
Bulgaristan
Estonya
Israil
Belarus
Romanya
İrlanda
Norveç

E6853 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: YARI FİNAL TAHMİNLERİ - Nima - 11-05-2017

Sirbistan
Litvanya 
Danimarka
Bulgaristan 
Estonya 
Israil 
Belarus 
Romanya
İrlanda
Isvicre

Cvp: YARI FİNAL TAHMİNLERİ - SiruSho - 11-05-2017

Ahahaha litvanya dedi biri 😎[WINKING FACE]😎[WINKING FACE][SMILING FACE WITH HEART-SHAPED EYES][WINKING FACE][SMILING FACE WITH OPEN MOUTH AND SMILING EYES][WINKING FACE][SMILING FACE WITH OPEN MOUTH][WINKING FACE][SMILING FACE WITH OPEN MOUTH]

Cvp: YARI FİNAL TAHMİNLERİ - bandigara - 11-05-2017

San Marino
Estonya
Bulgaristan
Danimarka
Makedonya
Pomanya
İsviçre
İrlanda
İsrail
Macaristan

RE: YARI FİNAL TAHMİNLERİ - Nima - 12-05-2017

%50 (5/10) dogru bildim   Sick

Cvp: RE: YARI FİNAL TAHMİNLERİ - bandigara - 12-05-2017

(12-05-2017, Saat: 00:12)Nima Adlı Kullanıcıdan Alıntı: %50 (5/10) dogru bildim   Sick

Aynen bende 10/5 tahmin etmişim. Rezalet

RE: YARI FİNAL TAHMİNLERİ - gentedimare - 12-05-2017

10da 8 yapmışım Estonya ve Makedonya demiştim hollanda ve hirvatistan(!) Çıktı. Estonya yerine Hollandalı anlıyorum da Makedonya nasıl çıkamaz!!! Hırvatistan nasıl çıkar

RE: YARI FİNAL TAHMİNLERİ - Barlo - 12-05-2017

8 bilmişim ben de, bilmez olaydım.

YARI FİNAL TAHMİNLERİ - alperao - 12-05-2017

716030aa9db3ec0fd6455810c182c0ed.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

RE: YARI FİNAL TAHMİNLERİ - utarit01 - 12-05-2017

8/10 Avusturya da ve Norvecte tokezledim.mMakedonya ve Estonya cikarmisim