12PUAN FORUM
ERMENİSTAN - Artsvik - Fly With Me - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: GÜNCEL (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: EUROVISION 2017 (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Konu Başlığı: ERMENİSTAN - Artsvik - Fly With Me (/showthread.php?tid=148)

Sayfalar: 1 2 3 4 5

ERMENİSTAN - Artsvik - Fly With Me - Barlo - 28-02-2017

Cvp: ERMENİSTAN - Artsvik - Ozzy - 03-03-2017

Bunlar ne zaman açıklıyor şarkıyı bilen ?

Cvp: ERMENİSTAN - Artsvik - buraks - 09-03-2017

18 Mart'ta açıklanacakmış ve şarkının adı "Fly with me" olacakmış.

“My song tells a story of a girl, who is the metaphorical symbol of love. She embodies the colors, the stories and the voices that make us who we are. “Fly with me” encourages everyone to come with me on this girl’s journey of championing the diverse and beautiful human nature. I think nowadays it is especially important to embrace our heritage and our traditions.

We, the people – our colors, our stories and our voices make up this world. We must never forget that this girl’s light and love is one for all of us.”

RE: ERMENİSTAN - Artsvik - aksizi - 10-03-2017

Bunlar mı aldı acaba bu yıl sıraları geldi geçiyordu zaten. İyi bir balladla iş biter.

RE: ERMENİSTAN - Artsvik - suioeir - 13-03-2017

Koskoca eurovision camiası bunların şarkı açıklamasını mı bekleyecek şimdi? Bu sebepten 1-0 yenikler gözümde. Umarım tarihi erkene alırlar.

Cvp: ERMENİSTAN - Artsvik - Psk - 13-03-2017

Etnik bir şey gelsin lütfen. Etnik fakiri senede kazanıp sıralarını savsınlar artık.

ERMENİSTAN - Artsvik - suioeir - 13-03-2017

(13-03-2017, Saat: 01:37)Psk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Etnik bir şey gelsin lütfen. Etnik fakiri senede kazanıp sıralarını savsınlar artık.

Ay hayır lütfen Kiev'den sonra iyi bir şehir istiyorum artık.

Cvp: ERMENİSTAN - Artsvik - buraks - 13-03-2017

Ben bu sene aşırı umutluyum bunlardan. 

Ağır bir ballad bekliyorum. Yer gök inletecek cinsten..

RE: ERMENİSTAN - Artsvik - Hysteria - 14-03-2017

geçen sene bulgaristan yapmıştı bu kezoluğu, affettirecek kadar iyi geldi ama Big Grin
Bunlardan ne çıkacak bakalm çok geciktirince ne geçiyosa ellerine Çekiç

Cvp: RE: ERMENİSTAN - Artsvik - buraks - 14-03-2017

(14-03-2017, Saat: 13:54)Hysteria Adlı Kullanıcıdan Alıntı: geçen sene bulgaristan yapmıştı bu kezoluğu, affettirecek kadar iyi geldi ama Big Grin
Bunlardan ne çıkacak bakalm çok geciktirince ne geçiyosa ellerine Çekiç

Almaya gelcekler bunlar, bekle. Cool

RE: ERMENİSTAN - Artsvik - aksizi - 14-03-2017

Ne bekliyorlar gerçekten merak ediyorum? Soykırımın yıldönümünü falan olamaz yani değil mi? 24 Nisan?

Cvp: ERMENİSTAN - Artsvik - Ozzy - 16-03-2017

böyle manasız bi teaser yayınlamışlar. umutluyum bu kızçeden.

RE: ERMENİSTAN - Artsvik - Ömer - 16-03-2017

Onca bekletme, teaser measer.... tırt bir şey çıkmasa bari!

ERMENİSTAN - Artsvik - buraks - 16-03-2017

Sarki guzel gibi. Acikcasi boyle ninni tadinda gidecegini sanmiyorim. Kizin sesi cok guclu. O yuzden guzel bir seyler bekliyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

RE: ERMENİSTAN - Artsvik - taifung - 16-03-2017

Şarkının tam kopup halaya bağlayacağı yerde kesmişler işte çok bariz. Arkada dansçılar hazır bekliyor. Qele qele tarzı bir şey çıkacağını tahmin ediyorum. Çok bayılanı vardı o şarkının ama ben duyduğum gördüğüm anda kusmalarıma engel olamıyorum.

RE: ERMENİSTAN - Artsvik - utarit01 - 17-03-2017

Bu boyle bekletip, bekletip abuk sabuk bir seyle gelirse sinir olacagim. Teaser da oyle aman aman bir sey yok. Bakalim ne cikacak.

RE: ERMENİSTAN - Artsvik - Uluhandro - 17-03-2017

Bunların da bu kezbanlıkları... gıcık ettiler iyice

RE: ERMENİSTAN - Artsvik - Okan Varol - 18-03-2017

Ne zannediyorlar bunlar kendilerini?

Ne oldu şimdi? Bütün Avrupa meraktan cinnet geçirir hale mi geldi? Bütün yayıncı kuruluşları bir telaş mı aldı? Katılımcıların tamamı paniğe mi kapıldı, ne oldu? Yeryüzünün bütün müzik otoriteleri toplandı da şarkının konseptini masaya mı yatırdılar? Ortalık analizden geçilmiyor da biz mi kaytısız kaldık?

Şu dönemde teaser hazırlamanın varoşluktan başka bir şey olmadığını kimse söylemiyor mu bunlara?

ERMENİSTAN - Artsvik - suioeir - 18-03-2017

Haha koptum yorumuna Okan Varol Smile Çok haklısın.

Cvp: ERMENİSTAN - Artsvik - halil - 18-03-2017

Ve Ermenistan şarkısı da yayınlandı! Böylece tüm ülkelerin şarkıları belli oldu! Yoksa Erivan 2018'mi? Smile Dodgy