12PUAN FORUM
RUSYA - Julia Samoylova - Flame Is Burning - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: GÜNCEL (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: EUROVISION 2017 (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Konu Başlığı: RUSYA - Julia Samoylova - Flame Is Burning (/showthread.php?tid=145)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7

RUSYA - Julia Samoylova - Flame Is Burning - Barlo - 28-02-2017

RE: RUSYA - gentedimare - 11-03-2017

Rus delegasyonu pazartesi günkü toplantı için hala yer ayırtmamış ve ukraynalı yetkililer rusyaın bu yıl büyük ihtimalle son dakika yarışmadan çekileceğini düşünüyor.

Yılın ilk üyük olayı gibi...

RE: RUSYA - suioeir - 12-03-2017

Bunların sessizliği çekilme sessizliği mi yoksa fırtına öncesi sessizlik mi? Umarım 2.sidir.

RE: RUSYA - Barlo - 12-03-2017

Yarışıyorlarmış, hatta bir kaç saat içinde şarkıları yayınlanacakmış.

Açıkladılar. Tekerlekli sandalyede şarkı söyleyen bir kız seçildi. Şarkı slow, fena değil. Sanırım yuhalanmamak için böyle bir seçim yapıldı.

RE: RUSYA - TTR - 12-03-2017

Rusya engelli bi kız yolluyor. Şarkıyı beğendim ben, geçen üç dört seneden daha güzel hatta. ama rusya'nın sadece kiev'de yuhalanacak diye bu kızı da seçtiği çok açık. böyle düşününce kız kullanılıyor sadece. mide bulandırıcı.

RE: RUSYA - Barlo - 12-03-2017

Julia Samoilova. Engelli bir sanatçı. Zirve için tehlike arz etmeyen bir şarkı. Ballad.

Cvp: RUSYA - Barlo - 12-03-2017

Cvp: RUSYA - halil - 12-03-2017

Beğendim. Güzel şarkı...

RUSYA - buraks - 12-03-2017

Sarki guzel, dinletiyor kendini ama iddia kokmuyor.

Bilmiyorum yuhalanma korkusu mu, sanmiyorum ama Polina'nin actigi yoldan Sergey'in gosterdigi hedefe yurumedigi cok net acik.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Etkileyen bir şarkı. Şuraya bak Rusya yuhalanacak diye beklerken, bu şarkıya salonda seyirci tarafından eşlik edilecek bence. Zekice bir hamle geldi Rusya'dan. Ama Süleyman'ın dediği de doğru kızı kullanıyorlar.

RE: RUSYA - dryazgan - 12-03-2017

Şarkı güzel de çok vasat. Bundan çok daha iyi slow şarkılar var. Kızın engelli olması ne kadar avantaj sağlar bilemem ama bu şarkı Rusya'ya en fazla final getirebilir.

RUSYA - Barlo - 12-03-2017

Finalde boşuna yer kaplayacaklar. Çekilseler daha iyiydi. Denildiği gibi, kızı kullanıyorlar resmen. Bu yuhlanmaktan daha kötü açıkçası.

RE: RUSYA - taifung - 12-03-2017

Açıkçası şarkı çok güzel. Tam benim sevdiğim tarz. Ama yani oldu mu şimdi yaaSad(

Yani bu kızın durumu. Şarkıyı alıp kızın hayatına fon müziği yap ve otur ağla. Bir yandan üzücü, bir yandan şarkı güzel, bir yandan da Rusya'nın yaptığı çok leş bişey! Kafam karışık.

Cvp: RE: RUSYA - suioeir - 13-03-2017

(12-03-2017, Saat: 23:55)taifung Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Açıkçası şarkı çok güzel. Tam benim sevdiğim tarz. Ama yani oldu mu şimdi yaaSad(

Yani bu kızın durumu. Şarkıyı alıp kızın hayatına fon müziği yap ve otur ağla. Bir yandan üzücü, bir yandan şarkı güzel, bir yandan da Rusya'nın yaptığı çok leş bişey! Kafam karışık.

Ben de çok duygulandım. Eurovision'da slow şarkılar beni çok nadir etkiler. Bu da onlardan biri oldu.

RE: RUSYA - Julia Samoylova - Flame Is Burning - aksizi - 13-03-2017

Arkadaşlar yılın en iyi slov şarkısı. En kötü 2. olur. Kullanmak değil bu ya ben öyle düşünmüyorum.

RE: RUSYA - Julia Samoylova - Flame Is Burning - aksizi - 13-03-2017

Kazansa mutlu olurum. Çok mutlu olurum.

Cvp: RUSYA - Julia Samoylova - Flame Is Burning - Psk - 13-03-2017

Güzel şarkı. Ucuz populizm. Bu numarayı Polonya 2015'te görmemiş miydik? Gerçi bu hanım kızımızın durumu doğuştan belli ki. Belki Portekiz'le bölünür oyları filan. Bilemedim, kararsızım.

RE: RUSYA - Julia Samoylova - Flame Is Burning - gentedimare - 13-03-2017

Güzel şarkı ama fazla beklentiniz olmasın.

RUSYA - Julia Samoylova - Flame Is Burning - frekans_g - 13-03-2017

O kadar çalıştık, süper şovlar hazırladık, evrupa bizi seçmedi, bari minimalist yaklaşalım demiş Ruslar. Şarkıyı sevdim. Bu yılki bir çok baladtan güzel. Ayrıca bu kızın gönderilmesinin amacı ne kadar kötüyse bir ülke sahneye çıkınca yuhalamak o kadar kötü.