12PUAN FORUM
İSRAİL - IMRI - I Feel Alive - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: GÜNCEL (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: EUROVISION 2017 (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Konu Başlığı: İSRAİL - IMRI - I Feel Alive (/showthread.php?tid=139)

Sayfalar: 1 2 3

RE: İSRAİL - IMRI - I Feel Alive - utarit01 - 12-04-2017

Amsterdam performansi Tel Aviv'den daha iyiydi. Ama vocal hala shaky ve icine alamiyor kalabaligi bu sarki. Uptempo olmasina ragmen , yakalayamiyor enerjiyi.

RE: İSRAİL - IMRI - I Feel Alive - Bailador - 03-05-2017

Bu çocuk dans edemiyor olmasının acısını çok fena çekecek yaa. Yakışıklılığı bile örtemeyecek bu durumu, o derece rezil.

İSRAİL - IMRI - I Feel Alive - suioeir - 06-05-2017

Provası genel olarak bakıldığında gayet iyi üstelik canlı sesi beklediğimden de iyi Imri'nin. Eleştireceğim tek yer etnik müziğin girdiği kısımda çok kötü bir koreografi yapılması. Yani şarkının en güzel yerini rezil etmişler.

Cvp: İSRAİL - IMRI - I Feel Alive - buraks - 08-05-2017

Çocukda anlam veremediğim bi iticilik var. Bayağı sevmiyorum bu çocuğu. Finale çıkarsa da kaşına gözüne çıkcak diye düşünüyorum.

RE: İSRAİL - IMRI - I Feel Alive - utarit01 - 09-05-2017

E bu yuksek notalarda resmen catliyor. Ben performansi da ic bayici buldum. Bu tempo da bir sarki nasil ic bayacak hale getirilir ki ?

RE: İSRAİL - IMRI - I Feel Alive - Barlo - 10-05-2017

IBA kapanmış dün akşam. Sadece Eurovision yayınını yapmak için 20 kişi kalmış kanalda. 15 Mayıs itibariyle farklı bir kanal yayına başlayacakmış fakat yeni kanalda haber yayını yapılamayacakmış. Bu nedenle EBU'ya da üye olamayacaklar. Seneye İsrail'in yarışması şimdilik mümkün görünmüyor.

İSRAİL - IMRI - I Feel Alive - Mr. Honky - 10-05-2017

(10-05-2017, Saat: 12:11)Barlo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: IBA kapanmış dün akşam. Sadece Eurovision yayınını yapmak için 20 kişi kalmış kanalda. 15 Mayıs itibariyle farklı bir kanal yayına başlayacakmış fakat yeni kanalda haber yayını yapılamayacakmış. Bu nedenle EBU'ya da üye olamayacaklar. Seneye İsrail'in yarışması şimdilik mümkün görünmüyor.

Bu işte çok ilginç bir durum oldu. Rusya da dönmeyecek gibi geliyor bana. Yoksa yarışma bitiyor mu[emoji33][emoji33][emoji33]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cvp: İSRAİL - IMRI - I Feel Alive - SiruSho - 11-05-2017

Hic cekici degil itici. Daha oryantal bi sarki olabilirmiş. Finale yakisan bir Israil darkisi degil. 2013 gibi ilk10ds hic tahmin etmedigimiz ulkeler olabilir.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: İSRAİL - IMRI - I Feel Alive - buraks - 12-05-2017

Imri'yi o kadar başarılı bulmuyorum. Hatta bana biraz ovarrated geliyor ama dün akşam çok iyiydi. Bunu kabul etmemiz lazım. 

Özellikle Litvanya ve Estonya'nın üzerine çıkınca derin bir nefes aldırdı. İzletti. Performans olarak da pre-partylerdeki detonelerinden kurtulmuştu daha iyi söylüyordu. 

Hakkıyla çıkan bir isimdi benim için.

Cvp: İSRAİL - IMRI - I Feel Alive - Psk - 14-05-2017

Sahne inanılmaz güzeldi bunlarda. Sıradan bir şarkıyı bu sahne sunumu kaliteli hale getirdi. Getirmeye çalıştı en azından. Sonuç ortada ne de olsa.

SM-P602 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

RE: İSRAİL - IMRI - I Feel Alive - cembulut - 14-05-2017

İsrailli herifin kısa konuşması duygulandırdı. Bizim yaşadığımız acıyı şimdi de israilli fancılar yaşayacak.

İSRAİL - IMRI - I Feel Alive - Sinan - 14-05-2017

Yok gibi bir entry, o fizikle bunu başarmak başarı işi bence. Ki o da görecelidir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cvp: İSRAİL - IMRI - I Feel Alive - buraks - 15-05-2017

Bence hak ettiği değeri aldı. Zaten tiple, sempati ile yürüdü. Şarkıda öyle aman aman bir şey yoktu bence.

RE: İSRAİL - IMRI - I Feel Alive - Emrako - 16-05-2017

Harcadılar bu çocuğu. Yeri bu değildi ve böyle bir sonuç almasına üzüldüm.

RE: İSRAİL - IMRI - I Feel Alive - Okan Varol - 27-05-2017

İsrail'de başka şopar yok mu acaba?

000_OA3VG.md.jpg

israel-eurovision.md.jpg

RE: İSRAİL - IMRI - I Feel Alive - Önder - 28-05-2017

Nasil oh olmus buna ya. En sevindigim sonuclardan biri. Anirmis zaten sahnede. Rusya 2011 gibi gereksiz kompleksinde bogulup cop tenekesinin dibini boyladi. Hade nash!