12PUAN FORUM
PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: GÜNCEL (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: EUROVISION 2017 (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Konu Başlığı: PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois (/showthread.php?tid=136)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

RE: PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois - Barlo - 10-05-2017

Çocuk çok sempatik ama şarkıyı hala sevmiyorum. Zaten ilk yarıyı seçmesiyle birlikte olanca şansını da kaybetti bu.

RE: PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois - TTR - 10-05-2017

süperdi. Recaplerdeki kardeşiyle olan tiplerine bayıldım. Senenin en kadife seslisi. Birinci olmasını istediğim Şarkı kesinlikle budur. İtalya ile arasındaki durum geçen sene Jamala ile Sergey arasındaki durum gibi. Keşke sonu da aynı olsa

PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois - Sinan - 10-05-2017

İlk yariyi secmesi iyi oldu. Favorilerin bir cogu ilk yarida belirleniyor, ondan sonra gelenler hep önceden beğenilenle kıyaslanılıyor. Bir tutuculuk meselesi basliyor yani. Birinci olmasini beklerim, ikinci yarifinal sarkilarini bilmiyorum. Italya'yı gordugum kadariyla abartiyorlar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

RE: PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois - Okan Varol - 10-05-2017

Çok isterim birinci olmasını. Eurovision biraz tarz değiştirmeli bence. Şorolo şorolo şarkılar ve görsel şovlarla son yıllarda kayış kopmaya başladı. Tertemiz yorumlar ve şarkılar arada kaynıyor gidiyor. İtalya da 2. olsun, kıyamet kopmaz..

RE: PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois - utarit01 - 10-05-2017

Bunu dun herke sessiszce sanki bir toren izler gibi seyretti. O deli fanlar bile performansi bozacak en ufak hareket yapmadilar.

Su gibi.. Basin toplantisina ustinde SOS Refugees yazili bir swetshirtle cikti ve multeciler icin tum Avrupayi acilen cozum bulmaya onlara sahip cikmaya cagirdi. Cok eglenceli ve deli bir tip bu aslinda.

Kazansa herhalde en sevinecek adam benim.

Cvp: PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois - buraks - 10-05-2017

Yani çok özür dilerim ama bu çocuğun finale çıkmış olması çok büyük haksızlık. 

Ben hala bunun şu sağlık bıdı bıdılarının ekmeğini yediğini düşünüyorum. Eğer birinci de olursa Eldar&Nigar'dan bile daha gereksiz bir winner olarak tarihe geçer.

RE: Cvp: PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois - halil - 10-05-2017

(10-05-2017, Saat: 09:26)noiavagi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yani çok özür dilerim ama bu çocuğun finale çıkmış olması çok büyük haksızlık. 

Ben hala bunun şu sağlık bıdı bıdılarının ekmeğini yediğini düşünüyorum. Eğer birinci de olursa Eldar&Nigar'dan bile daha gereksiz bir winner olarak tarihe geçer.
Eh en azından özür dilemişsin! [POUTING FACE]

RE: PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois - Hysteria - 10-05-2017

Dün gecenin açık ara en iyisiydi bana göre. Tüylerim diken diken oldu yemin ediyorum. O kadar kusursuzdu ki...

Hislerim bunun kazanacağı yönünde diyodum, hala aynısını diyorum! Lisbon 2018!

RE: PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois - Uluhandro - 10-05-2017

Hari Mata Hari'den beri bu denli beni etkileyen şarkı çıkmamıştı.. Onu da dinlerken ekran karşısında yığıldığımı hatırlıyorum.. Dün de aynısı oldu.. Ben bu sene Danimarka'yı destekliyorum ama Portekiz kazanırsa da çok mutlu olacağım

Cvp: PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois - SiruSho - 10-05-2017

Grande Amore etkilemedi mi ? Bu sarkiyi di lerken 70lere gidyorum ama haz almiyorum ki

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

RE: PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois - aksizi - 10-05-2017

İtalya falan fıs, bu şarkı bu performans kazanmalı.

PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois - Sinan - 10-05-2017

(10-05-2017, Saat: 10:09)halil Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(10-05-2017, Saat: 09:26)noiavagi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yani çok özür dilerim ama bu çocuğun finale çıkmış olması çok büyük haksızlık. 

Eh en azından özür dilemişsin! [emoji35]

[emoji23]

Mikemmel bir sarki. Ben bayildim. Yanimdaki arkadasimla beraber commenter olmadan izledik. Bidi bidilarini duymadan da cok begendik. Beni cok duygulandirdi. İnsallah birincilik bekliyorum. Şık olur

Cvp: PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois - SiruSho - 10-05-2017

Madem boyle sarkilar yolluyordunuz 2015te Yola Dinis'i nasil harcadiniz ya ? Fado muzigi barindiran cok sahane bir sarkiydi dinlerken hala ve hala gozyaslarimi tutamam [FACE WITH COLD SWEAT]

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

RE: PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois - aksizi - 10-05-2017

Salvador'un tatlılığından niye kimse bahsetmiyor. O tipitip halleri falan en sempatik yarışmacı bence ya.

PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois - Sinan - 11-05-2017

(10-05-2017, Saat: 22:45)aksizi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Salvador'un tatlılığından niye kimse bahsetmiyor. O tipitip halleri falan en sempatik yarışmacı bence ya.

Biz ona sarkisiz winner diyoruz zaten. Portekiz'i katman olarak algıda diger Avrupa'dan ayirdi su an.

RE: PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois - Nima - 13-05-2017

2010'dan beri ilk defa Portekiz'i finale tasidi. Bu kadari bile basli basina bir basari.

Cvp: PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois - Mr. Honky - 13-05-2017

bu şarkıyı dinlerken hem içim huzura eriyor, mutlu oluyorum, hem de içim burkuluyor..  çok çok güzel.. italya mı, bu mu bir türlü karar veremedim..  Angel Angel Angel

RE: PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois - krunch - 13-05-2017

Delirmiş olmalısınız. Guzel bir performans, sıradışı bir katılım ama gerçekten hepsi bu. 3. Olacağına tek bir şüphem bile yok

RE: PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois - gentedimare - 13-05-2017

Ağladım yaaa muazzam birsey bu

RE: PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois - Nima - 13-05-2017

Cok gergindi. Rahat soyleyemedi by sefer.