12PUAN FORUM
PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: GÜNCEL (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: EUROVISION 2017 (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Konu Başlığı: PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois (/showthread.php?tid=136)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Cvp: PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois - pookito - 24-03-2017

Go Salvador! Go Portugal!  Heyo Heyo Heyo  Heartwa57xi.jpg

PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois - Barlo - 24-03-2017

Bu şarkıyı favori gösterenlere 12puan Morukları başlığı açabilirim, bedenen olmasa bile ruhen 170 yaşında falan olmalısınız.

RE: Cvp: PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois - halil - 24-03-2017

(24-03-2017, Saat: 00:26)pookito Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Go Salvador! Go Portugal!  Heyo Heyo Heyo  [emoji813]wa57xi.jpg
Yaaaa bi de Türkçe cevap yazmaz mı! [emoji173]

Cvp: RE: Cvp: PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois - pookito - 24-03-2017

(24-03-2017, Saat: 00:47)halil Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(24-03-2017, Saat: 00:26)pookito Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Go Salvador! Go Portugal!  Heyo Heyo Heyo  [emoji813]wa57xi.jpg
Yaaaa bi de Türkçe cevap yazmaz mı! [emoji173]

Ne tatlı değil mi =) Heart

RE: PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois - gentedimare - 24-03-2017

Bu yılı heyecanla takip etmemin en önemli nedeni bu şarkı. Napıcak çok merak ediyorum. Keşke kazansa

RE: PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois - Bailador - 24-03-2017

Bu seneki tek favorim, birkaç tane daha sevdiğim var ama Portekiz'i geçemezler...

Cvp: RE: PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois - gentedimare - 25-03-2017

(24-03-2017, Saat: 23:21)Bailador Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu seneki tek favorim, birkaç tane daha sevdiğim var ama Portekiz'i geçemezler...

Buna cover yaparsan ço sevinirim Bailador.  Heyo Heyo

Cvp: PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois - Mr. Honky - 27-03-2017

Bu şarkıyı benden başka seven var mı acaba derken....  Heyo Heyo Heyo Heyo Heyo Heyo

RE: PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois - Uluhandro - 27-03-2017

Buna gittikçe aşık falan oluyorum ben.. Sevmeyenler bir daha dinlesinler bence Smile

RE: PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois - utarit01 - 27-03-2017

Bu acaip guzel. Seven bizim gibi cok seviyor. Sevmeyen de hic sevmiyor.

PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois - suioeir - 27-03-2017

(27-03-2017, Saat: 11:55)Uluhandro Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Buna gittikçe aşık falan oluyorum ben.. Sevmeyenler bir daha dinlesinler bence Smile

Israrla dinliyorum belki severim diye ama bu şarkının hiçbir yeri imkan yok etkilemiyor beni.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

RE: PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois - gentedimare - 27-03-2017

Portekiz delegasyon başkanı bu yıl eurovision tarihimizin en iyi sonucunu alacaz demek için basın toplantısı düzenlemiş. Yarışmanın lizbona gelme ihtimalini de yüksek gören başkan 2004 futbol şampiyonasını yaptık bir sürü modern arenalarımız var yarışma için demiş.

Hayatımda bunların böyle bişey için basın toplantısı verdiğini duymadım. Hatta basın toplantısını geç portekiz o kadar siliktir ki genelde şarkıları bile hatırlanmaz.

Bişeyler olacaaak bunlar öyle ortaya atılıp kendini rezil etme pahasına basın toplantısı yapmazlar.

Cvp: RE: PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois - halil - 27-03-2017

(27-03-2017, Saat: 21:16)gentedimare Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Portekiz delegasyon başkanı bu yıl eurovision tarihimizin en iyi sonucunu alacaz demek için basın toplantısı düzenlemiş. Yarışmanın lizbona gelme ihtimalini de yüksek gören başkan 2004 futbol şampiyonasını yaptık bir sürü modern arenalarımız var yarışma için demiş.

Hayatımda bunların böyle bişey için basın toplantısı verdiğini duymadım. Hatta basın toplantısını geç portekiz o kadar siliktir ki genelde şarkıları bile hatırlanmaz.

Bişeyler olacaaak bunlar öyle ortaya atılıp kendini rezil etme pahasına basın toplantısı yapmazlar.
Hmmm yani ya İtalya ya Portekiz kazanır diyorsun? Big Grin

Cvp: PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois - SiruSho - 27-03-2017

Gün geçtikçe yaşlaniyorsun çünkü Uluhan

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

RE: PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois - gentedimare - 27-03-2017

Halilcim İtalyayı geçen yılın Rusyasına Portekizi de Ukraynaya benzetmeyi çok istiyorum.

RE: PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois - taifung - 27-03-2017

Çok ilginç ya, evet ben de birçokları gibi dinlediğim ilk gün şarkının büyüsüne kapılanlardanım. Ama hiç kazanma ihtimalini düşünmemiştim. Olursa valla bomba olur. Muhteşem olur. Portekiz'e giderim ya bundan daha iyi ne olurSmile

PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois - frekans_g - 28-03-2017

Videosunu izlediğimde adamın istemsiz hareketlerine o kadar takılmışım ki bu yılın şarkılarını dinlerken sıra buna gelince "bu da ne süpermiş" tepkisini verditti bana. Benzeri karadağ için de geçerli, ortalama bir şarkıymış esasen çok kötü değil yani. Karadağ için birşey diyemem ama bundan birşeyler bekliyorum. Ancak buram buram 60lar bu...

RE: PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois - Bulent Ader - 28-03-2017

Bu şarkı mutlaka ilgi çekecek, elenmesine asla ihtimal vermiyorum, finalde de en kötü 10-12 olur ama kazanma ihtimalini de çok zayıf görüyorum, neden bilmem, şarkı adamın tuhaf hreketleri ile izleniyor. Şarkının kendisi kötü değil asla ama benim için her daim radyoda çalsa sıkılmadan dinlerim diyeceğim bişey değil, o yüzden kazanamaz diyorum. Çünkü bu yıl öyle bir yıl ki çok güzel şarkı sayısı çok, çok kötüler de bi o kadar. Bir de bilinmezliği yok bunun, zaten görüp göreceğimiz, adamın kiev'de de canlı vereceği performans, acaba batırır mı, sürpriz çıkar mı olayı da yok, işte malzeme ortada, ilgi çekeceği için zirveyi azıcık zorlar gibi ama o kadar. Bunun bi sebebi de, 53 yıllık portekiz ıkınmasının çıkarttığı en muhteşem sonuç, 1996'daki altıncılık, kalbimin rengi yokSmile
Bakalım ilk top 5'ları gelecek mi???

RE: PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois - gentedimare - 28-03-2017

Valla birincilik mucize bence de çok istediğim bi mucize. Mantıklı bakınca ise ilk 5te bi yerlerde olsunlar yeter demek gelio içimden ve kesinlikle ilk 5i hakedio.

RE: PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois - utarit01 - 28-03-2017

Benim cok sevinecegim bir birincilik olur bu, Belcika, Makedonya, Italya'nin yaninda.