12PUAN FORUM
PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: GÜNCEL (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: EUROVISION 2017 (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Konu Başlığı: PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois (/showthread.php?tid=136)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

RE: PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois - dryazgan - 07-03-2017

Yine bir ESC Portekiz faciası. Şarkı Portekiz müziği için güzel olabilir ama dünya ve ESC ortamında işi yok. Bu çocuk sanırım Portekiz'in Halil Sezaisi Smile

Cvp: RE: PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois - gentedimare - 07-03-2017

(07-03-2017, Saat: 11:44)dryazgan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yine bir ESC Portekiz faciası. Şarkı Portekiz müziği için güzel olabilir ama dünya ve ESC ortamında işi yok. Bu çocuk sanırım Portekiz'in Halil Sezaisi Smile

bu şarkıyı çok seveceğini düşünmüştüm senin.

Cvp: RE: PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois - dryazgan - 07-03-2017

(07-03-2017, Saat: 16:11)gentedimare Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(07-03-2017, Saat: 11:44)dryazgan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yine bir ESC Portekiz faciası. Şarkı Portekiz müziği için güzel olabilir ama dünya ve ESC ortamında işi yok. Bu çocuk sanırım Portekiz'in Halil Sezaisi Smile

bu şarkıyı çok seveceğini düşünmüştüm senin.

Yo aslnda sevdim. Ben genelde fado dinlerim.  Son yıllarda 2008 şarkısını da sevmiştim Portekizin.Ama kazanma adına hiç bir çabaları olmadan yine format dışı şarkı yolladılar onu kastetmiştim.

Cvp: PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois - halil - 07-03-2017

İki gündür aklıma geldikçe youtube'dan ulusal final performansını izliyorum. Stüdyoda ki seyircilerin deli gibi alkışlamaları dikkatimi çekiyor her defasında... Angel

Cvp: PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois - gentedimare - 07-03-2017

(07-03-2017, Saat: 17:39)halil Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İki gündür aklıma geldikçe youtube'dan ulusal final performansını izliyorum. Stüdyoda ki seyircilerin deli gibi alkışlamaları dikkatimi çekiyor her defasında... Angel

bende ya bayıldım şarkıya , çocuğun sesine fln... her gün dinliyorum 2 3 kere...

Cvp: PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois - Barlo - 07-03-2017

Kazandıktan sonra kız kardeşiyle düet yapmış.

RE: PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois - Okan Varol - 07-03-2017

60'lı yılların film müziklerini andırıyor. Çok başarılı. Eurovision'un bu türden tınılara ihtiyacı var.

PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois - suioeir - 07-03-2017

(07-03-2017, Saat: 21:51)Okan Varol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 60'lı yılların film müziklerini andırıyor. Çok başarılı. Eurovision'un bu türden tınılara ihtiyacı var.

Ama bu sene hiç ihtiyacımız yoktu Smile

Cvp: PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois - pookito - 12-03-2017

Anlayamıyorum bu adam neler neler diyor; ama o naif yorumuyla bir şeyler hissettirmeyi başarıyor bende. Hal ve hareketleriyle tamamıyla kendisini yansıtıyor sahnede. Bunu da hissettiriyor.

Bir de kafamda kısa bir hikaye yazdım. Ölmeden önce son dileğini yerine getirmesi için seçilmiş sanki ve görevini yerine getiriyor  Cry Cry

Cvp: PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois - halil - 12-03-2017

(12-03-2017, Saat: 22:41)pookito Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Anlayamıyorum bu adam neler neler diyor; ama o naif yorumuyla bir şeyler hissettirmeyi başarıyor bende. Hal ve hareketleriyle tamamıyla kendisini yansıtıyor sahnede. Bunu da hissettiriyor.

Bir de kafamda kısa bir hikaye yazdım. Ölmeden önce son dileğini yerine getirmesi için seçilmiş sanki ve görevini yerine getiriyor  Cry Cry

Sevgili Mert Angel
Belki bu video az da olsa sana sözler hakkında bir fikir verir? İyi dinlemeler... Shy

Cvp: PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois - pookito - 13-03-2017

(12-03-2017, Saat: 23:56)halil Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(12-03-2017, Saat: 22:41)pookito Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Anlayamıyorum bu adam neler neler diyor; ama o naif yorumuyla bir şeyler hissettirmeyi başarıyor bende. Hal ve hareketleriyle tamamıyla kendisini yansıtıyor sahnede. Bunu da hissettiriyor.

Sevgili Mert Angel
Belki bu video az da olsa sana sözler hakkında bir fikir verir? İyi dinlemeler... Shy

Sevgili Halil=) çok teşekkür ederim paylaştığın için Öpücük
ne tatlı, ne temiz bir şarkıymış gerçekten. o naif yorumuna, o içten duruşuna cuk oturmuş sözler =)
kalbimde ayrı bir yeri oldu, sonucu ne olursa olsun. Çünkü şu ana kadar açıklanan tüm şarkılar içerisinde kalbime en çok dokunanı bu şarkı oldu

RE: PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois - Bulent Ader - 14-03-2017

Adamın hareketleri nedense bana hasta veya engelliden çok tamamen konseptin bi parçası gibi geldi. Şarkı edith piaf havasında. Tiyatro ya da ona benzer bi gösteri havasında. Ama şarkının kendisi çok etkileyici. Genel anlamda beğendim.

Cvp: PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois - Psk - 14-03-2017

Allah Allan, bu kadar demode bir şarkı neden övülüp duruyor? Bayık bu ya. 70 yıl geç kalmış bir şey bu. Yarı finali geçmesi mucize olur.

PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois - suioeir - 14-03-2017

(14-03-2017, Saat: 00:53)Psk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Allah Allan, bu kadar demode bir şarkı neden övülüp duruyor? Bayık bu ya. 70 yıl geç kalmış bir şey bu. Yarı finali geçmesi mucize olur.

Psk ruh ikizim gibisin. Yunanistan için ne düşünüyorsun, tatlım?

RE: PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois - Barlo - 14-03-2017

Ben bayılıyorum bu şarkıya, ama sıkıntıdan.

Cvp: PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois - pookito - 14-03-2017

Ne kadar sinir bozucusunuz ya SadSad

Cvp: PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois - Barlo - 14-03-2017

(14-03-2017, Saat: 01:10)pookito Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ne kadar sinir bozucusunuz ya SadSad

Valentina Monetta'yı dinle ve kendine gel pokiçito. Disko ışıkları seni kutsasın.

Cvp: PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois - pookito - 14-03-2017

(14-03-2017, Saat: 01:12)Barlo Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(14-03-2017, Saat: 01:10)pookito Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ne kadar sinir bozucusunuz ya SadSad

Valentina Monetta'yı dinle ve kendine gel pokiçito. Disko ışıkları seni kutsasın.

Disco ışıklarıyla yalnız başıma dans etmeyi tercih ederim  Çekiç Bkz: Makedonya  Cool Heart
Ama Valentina Monetta da fena olmamış. Finale kalır maybe =D

Kalbim Portekizle  Heyo Umarım finale kalır. Yarı final akşamı Portekiz'i duymak istiyorum!  Cry

RE: PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois - gentedimare - 14-03-2017

Ermenistan belli olmadı ama bu 42 şarkı içinde benim için ESC 2017 favorim Portekiz. Umarım finali görür ilk yarı final çok güçlü.

Cvp: RE: PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois - halil - 14-03-2017

(14-03-2017, Saat: 18:39)gentedimare Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ermenistan belli olmadı ama bu 42 şarkı içinde benim için ESC 2017 favorim Portekiz. Umarım finali görür ilk yarı final çok güçlü.

Keşke kazansa...   Sad