12PUAN FORUM
PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: GÜNCEL (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: EUROVISION 2017 (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Konu Başlığı: PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois (/showthread.php?tid=136)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois - Barlo - 24-01-2017

RE: PORTEKİZ - dkulaksizoglu - 10-02-2017

Fado ile katilmak... Komsun yok... Portekizce... sanirim bu ucu neden basarili olamadiklarini acikliyor.

PORTEKİZ - frekans_g - 11-02-2017

Portekizin başarılı olup olmadığını hiç umursamıyorum yeter ki katılsınlar. Pop müziğin ucuz versiyonlarını dinleyeceğimize okyanustan gelen iki tını daha eğlenceli ve farklı oluyor. Hayırdır, dedikodular mı gelmeye başladı o taraftan?[emoji4]

Cvp: PORTEKİZ - Bailador - 12-02-2017

(11-02-2017, Saat: 07:24)frekans_g Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Portekizin başarılı olup olmadığını hiç umursamıyorum yeter ki katılsınlar. Pop müziğin ucuz versiyonlarını dinleyeceğimize okyanustan gelen iki tını daha eğlenceli ve farklı oluyor.[emoji4]

Ben de aynen böyle düşünüyorum. Zaten öyle ya da böyle şampiyonluk çok zor Portekiz için, en azından kulaklarımızın pası silinsin.

PORTEKİZ - suioeir - 06-03-2017

Seçilen çocukta bir rahatsızlık mı var? Eğer öyleyse kızamayacağım ama değilse çok fena ağzımı bozacağım.

PORTEKİZ - frekans_g - 06-03-2017

(06-03-2017, Saat: 04:06)suioeir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Seçilen çocukta bir rahatsızlık mı var? Eğer öyleyse kızamayacağım ama değilse çok fena ağzımı bozacağım.

Var diyeceğim de hareketleri melodiyle pek bir uyumlu. Nedense şarkı söylemediğinde hareketler artıyor başladığında kesiliyor. Parkinson gibi.

Portekizden bile ballad geldiyse bu yıl bitmez. Hazırlayın uyku tulumlarını.

RE: PORTEKİZ - gentedimare - 06-03-2017

Harikaaa bir şarkı. O kadar hoşuma gitti ki anlatamam. Bu yıl ilk defa ohhh be dedirtti.

RE: PORTEKİZ - halil - 06-03-2017

(06-03-2017, Saat: 04:06)suioeir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Seçilen çocukta bir rahatsızlık mı var? Eğer öyleyse kızamayacağım ama değilse çok fena ağzımı bozacağım.
Evet bunu farketmemek mümkün değil! Söylemeye dilim varmıyor ama otistik, zihinsel engelli gibi bir hali var sahnede? Sad
Onun dışında son yılların en güzel Portekiz şarkısı bu! Romantik bir film müziği gibi! Smile

RE: PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois - Hysteria - 06-03-2017

Bu şarkı ne böyle, öldüm... Çok naif çok kaliteli Heyo

Çocukta var bişe bence de :/

Cvp: PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois - utarit01 - 06-03-2017

Bi Portekiz sarkisi icin bunu soylemeyeli  cok uzun zaman oldu. Ama sarkiya da performansa da bayildim. Cocugun bir  sekilde nerve sorunu var sanirim. Ama harika bir ses ve yorum..

RE: PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois - taifung - 06-03-2017

Şarkı muhteşem ama çocuk hasta sanırım. Bu seneye damgasını vurabilir bu durum. Çocuğun durumu yüzüden oy yağabilir. Birileri de bunu istismar olarak yorumlayacaktır. Hoşgeldin yeni tartışma konusuç

PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois - Barlo - 06-03-2017

Hasta değil, sadece "garip" davranıyor ve oldukça başarılı. Geçen hafta fıtık ameliyatı olmuş hala narkoz etkisi altındaysa onu bilemem tabi.

RE: PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois - TTR - 06-03-2017

Ben de bayıldım. Süper

RE: PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois - gentedimare - 06-03-2017

Harikaa herkes sevmiş. peki finale çıkar mı???

RE: PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois - gentedimare - 06-03-2017

Ya bu benim bir numaram oldu, sanırım yaşlandığımın kanıtı...

RE: PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois - dkulaksizoglu - 06-03-2017

Burda kimse sarkilari begenmiyodu zaten kotunun iyisini sectiler finale kalirlarsa ne iyi...

Cvp: PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois - ugur_k - 06-03-2017

Cok kötü bu ya, 50'lerden kalma bayık Esc şarkilarina benziyor. Portkekiz işte Smile

Cvp: RE: PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois - halil - 06-03-2017

(06-03-2017, Saat: 11:56)taifung Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şarkı muhteşem ama çocuk hasta sanırım. Bu seneye damgasını vurabilir bu durum. Çocuğun durumu yüzüden oy yağabilir. Birileri de bunu istismar olarak yorumlayacaktır. Hoşgeldin yeni tartışma konusuç

1-2 yıl önce Finlandiya down sendromlu üyelerden oluşan bir grup göndermişti. Mesajını okuyunca o geldi aklıma. Bu arada çocuk psikoloji okuyormuş üniversitede? Dodgy

Cvp: PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois - Psk - 07-03-2017

Bu nasıl bir ceket? Şarkıysa 1930'lardan kalma. Ama sömürü oylarını alabilir.

Cvp: PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois - buraks - 07-03-2017

Çocuk gerçekten hasta sanırım. Çünkü nereden denk geldim bilmiyorum, bir yerde röportajını izledim. Yanında bir kadın oturuyordu ve sürekli elleriyle çocuğa omuzlarından destek oluyor gibi. Menajeri falan olabilir sanırım. Ya çocuğun boş konuşmasını istemiyordu ya da konuşurken düzgün durabilmesi için destek oluyordu. Anlamadım.