12PUAN FORUM
MALTA - Claudia Faniello - Breathlessly - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: GÜNCEL (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: EUROVISION 2017 (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Konu Başlığı: MALTA - Claudia Faniello - Breathlessly (/showthread.php?tid=135)

Sayfalar: 1 2

MALTA - Claudia Faniello - Breathlessly - Barlo - 24-01-2017

MALTA - suioeir - 19-02-2017

Buradan da iş çıkmadı. Slow şarkı furyasına bir yenisi daha eklendi. Depresif bir eurovision geçireceğiz gibi görünüyor bu sene.
Şu an için Fransa ve İtalya'nın önü giderek açılıyor.

Cvp: MALTA - Psk - 19-02-2017

Bayık.

SM-P602 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

RE: MALTA - TTR - 19-02-2017

Kazanan kişi Claudia Faniello yalnız! Kendim kazanmış gibi sevindim Big Grin Kadın kaç kere denediğini kendi bile bilmiyordur, o kadar çok katıldı. Caravaggio vardı, hey gidi. Favoriydi ama kazanamamıştı. Şarkısını çok iyi söylemiş, klasik Eurovision şarkısı olmasına ve hiç duygudurumumla alakalı bi şarkı olmamasına rağmen etkilendim. Diğer balladlar bu kadar etkilememişti.

Cvp: MALTA - halil - 19-02-2017

Şimdiye kadar seçilen şarkılar içinde en sıkıcı olanı sanırım?

RE: MALTA - dryazgan - 19-02-2017

Şarkı çok iyi ama performans çok sıradan. Ancak yarı finali geçebilir bence. Ama mp3 olarak arabada iyi gider...

RE: MALTA - Claudia Faniello - Breathlessly - Barlo - 19-02-2017

Eurovision tarihinin gelmiş geçmiş en büyük kaybedenlerinden biri olan bu kadın ancak bu kadar "kaybeden" bir şarkıyla ulusal finali kazanabilirdi zaten.

MALTA - Claudia Faniello - Breathlessly - suioeir - 19-02-2017

Ira Losco gibi şarkıyı değiştirir umarım. Seçildikten sonra şarkı değiştirmek de hiç anlam veremediğim bir şeydir ama bu şarkının değişmesi şart bence.

RE: MALTA - Claudia Faniello - Breathlessly - aksizi - 20-02-2017

ABV MALTA

Cvp: MALTA - Claudia Faniello - Breathlessly - buraks - 20-02-2017

Abla tip olarak Helena Paparizou'ya çok benziyor. Kiev'e göndermelerinin tek nedenin bu olduğunu düşünüyorum. Başka bir esprisi yok çünkü..

Cvp: MALTA - Claudia Faniello - Breathlessly - utarit01 - 20-02-2017

1 milyon denemeden sonra kazandi. Saka bir yana 20. denemesiymis bu lol. Yalniz o kadar ic bayici ki...

MALTA - Claudia Faniello - Breathlessly - frekans_g - 20-02-2017

20. Denemesinde kazandıysa bu kadın kaç yaşında o kadar da yaşlı durmuyor sanki. [emoji849]

RE: MALTA - Claudia Faniello - Breathlessly - Bulent Ader - 21-02-2017

2001 ve 2006 malta temsilcisi fabrizio faniello'nun kardeşiymiş bu kız.

MALTA - Claudia Faniello - Breathlessly - suioeir - 21-02-2017

(20-02-2017, Saat: 20:28)frekans_g Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 20. Denemesinde kazandıysa bu kadın kaç yaşında o kadar da yaşlı durmuyor sanki. [emoji849]

20. Denemesi değil 11.
2008 ve 2009 yıllarında iki şarkıyla birden katılmış onlar da dahil.

MALTA - Claudia Faniello - Breathlessly - frekans_g - 21-02-2017

(21-02-2017, Saat: 10:29)suioeir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 20. Denemesi değil 11.
2008 ve 2009 yıllarında iki şarkıyla birden katılmış onlar da dahil.

Desene kadın neredeyse CV'sine yazacak eurovisionu profosyonel katılımcı diye [emoji3]

RE: MALTA - Claudia Faniello - Breathlessly - TTR - 22-02-2017

Destekleyeceğim şarkılardan olacak kesinlikle. Bazen seviyorum bu tip şarkıları, bu zamana ait olmasalar da. Duygu var ortada.

RE: MALTA - Claudia Faniello - Breathlessly - Hysteria - 22-02-2017

nefessiz kaldım dinlerken, öyle kötü

RE: MALTA - Claudia Faniello - Breathlessly - gentedimare - 24-02-2017

bu kız 11 şarkı ile katılıp bununla mı kazandı caravaggio fln vardı 2008de bari onunla kazansaydı. Çok sıkıcı , çok kötü...

RE: MALTA - Claudia Faniello - Breathlessly - gentedimare - 17-03-2017

Klipleri fln izlemeye başladım.

Bana göre yılın en iç bayan , tarihi geçmiş slowu bu. Tipik Malta ulusal finalinin her yıl onlarcasını gördüğümüz şarkılarından biri.

Burda kendi dillerinde bi şarkı vardı Kewkba diye onu seçselerdi şansları olabilirdi final için. Ben kesinlikle finali görebileceklerini sanmıyorum.

Cvp: MALTA - Claudia Faniello - Breathlessly - Emre - 06-04-2017

Bu kadin sahneye cikar cikmaz dert yandi. senelerdir ulusal finale katildim kazanamadim birturlu iste sonunda burdayim diyerek basladi. Pesine eski sarkilarindan potpori yapip soyledi. Sarkisi siradan bir ballad akilda kalici olsada beklenen ilgiyi maalesef goremedi. Pek sansi yok gibi gorunuyor

dndlcx.jpg