12PUAN FORUM
BİRLEŞİK KRALLIK - Lucie Jones - Never Give Up On You - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: GÜNCEL (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: EUROVISION 2017 (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Konu Başlığı: BİRLEŞİK KRALLIK - Lucie Jones - Never Give Up On You (/showthread.php?tid=130)

Sayfalar: 1 2 3

BİRLEŞİK KRALLIK - Lucie Jones - Never Give Up On You - Barlo - 24-01-2017

Cvp: BİRLEŞİK KRALLIK - Barlo - 24-01-2017

Ulusal finali iptal edip bunu göndermeliler.

Cvp: BİRLEŞİK KRALLIK - buraks - 27-01-2017

Vee büyük gün geldi çattı! Genel olarak blogda yorumlamıştım ama ufaktan buraya da yorum bırakayım istedim. 

Öncelikle bu senenin geçen seneden daha iyi olduğunu düşünüyorum. Yarışmacılar ve şarkılar üzerine daha çok çalışıldığı aşikar. Evet, 6 şarkı da oldukça benzerler. Fakat kabul etmemiz gerek ki bu türk BK'ın sevdiği bir tür. Önceki şarkılarına, adaylarına bakacak olursak bunu açıkca göreceğiz.

Kabul, Lucie ve Danyl benim için bir adım öndeydi. İkisini de ayrı ayrı sevdiğimi söylemem lazım. Lucie'nin şarkısı her ne kadar güzel olsa da aradan sivrilmiyor. Ama Danyl için bunu düşünmüyorum. Danyl'in şarkısı gerçekten bir Eurovision şarkısı benim için ve sahnede Tonight Again etkisi yaratacağını düşünüyorum.

Ama asıl kara at Salena Mastroianni burada. Eğer iyi bir stating ile gelirse aradan sıyrılacağını düşünüyorum. Şarkısı modern, güzel bir şarkı. Tamam çok yüksek dereceler getirmez belki ama Jack&Joe sempatisini yakalar diyorum.

Bu durumda favorilerimi belirttiğime göre bu akşam Lucie, Danyl ve Salena üçlüsünden birinin kazanacağını düşünüyorum.

RE: BİRLEŞİK KRALLIK - Barlo - 27-01-2017

Olivia, Salena, Holly, Danyl, Nate ve Lucie şeklinde benim sıralamam. Olivia kesinlikle kazanmalı, başka şansları yok. Salena'ya da bir nebze şans verebilirim. Özellikle favori gösterilen Emmelie de Forest şarkısı bu altılının en kötüsü.

RE: BİRLEŞİK KRALLIK - Barlo - 28-01-2017

En berbat şarkıyı seçtiler, tebrikler!!!

BİRLEŞİK KRALLIK - Lucie Jones - Never Give Up On You - frekans_g - 28-01-2017

İyi kötü dinletiyor da... bunlar bir referandum da eurovision için mi yapsalar!

BİRLEŞİK KRALLIK - Lucie Jones - Never Give Up On You - Hysteria - 29-01-2017

Son 5 finalde , net

Cvp: BİRLEŞİK KRALLIK - Lucie Jones - Never Give Up On You - buraks - 30-01-2017

Öncelikle şunu söylemeliyim ki içten içe Lucie hep bir adım öndeydi ve çok mutlu oldum!

Bana göre gecenin en iyi performansı Lucie'ye ait. Evet çok sadeydi güzel bir şovla mutlaka desteklenmesi gerekiyor ama şarkının ve Lucie'nin sesinin naifliği kesinlikle hak etti. Oh çok mutluyum. Lucie'den Jade Ewen tarzı bir sahne bekliyorum.

Danyl ve Salena'nın performansları tam Eurovision'luk performanslardı. Sanırım Lucie kazanmasa Danyl kazansın isterdim. 

Holly, sesi ve güzelliğiyle çok iyi bir iş çıkardı bence. Beklediğimden daha iyiydi.

Nate de iyiydi ama yeterli değildi. Tam bir x factor performansıydı bana göre.

Olivia sesi ve şarkısıyla iyiydi. Hatta daha önceki performanslarının çok üstünde bir performans sergiledi. Ama küçüklüğü o kadar belliydi ki sahnede. Tam bir JESC kızıydı. Olmadığı için çok mutluyum. 

Lucie direk jürileri hedef alacaktır. Eminim bu şekilde önceki bir kaç seneden daha iyi puan alacaktır. Tüm şarkılar belli olmadan bir şey söylemek erken olsa da 15-20 arası bir şey bekliyorum.

Oh, çok mutluyum!

RE: BİRLEŞİK KRALLIK - Lucie Jones - Never Give Up On You - gentedimare - 31-01-2017

kötü baya kötü hatta

Cvp: BİRLEŞİK KRALLIK - Lucie Jones - Never Give Up On You - Psk - 06-02-2017

Katılmasa da olur bu İngilizler.

SM-P602 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

RE: BİRLEŞİK KRALLIK - Lucie Jones - Never Give Up On You - Bulent Ader - 14-03-2017

Bu şarkıyı da sevdim, kız çok temiz ve dolu dolu söylüyor. Her an tempo girecek diye bekledim ama sakin ilerledi ve bitti. Bu yıl bunlar sonlarda kalmayacaklar bence.

RE: BİRLEŞİK KRALLIK - Lucie Jones - Never Give Up On You - utarit01 - 14-03-2017

Yalniz bu yeni duzenleme ile bayagi olmus. Ben ciddi begenmeye basladim...

RE: BİRLEŞİK KRALLIK - Lucie Jones - Never Give Up On You - gentedimare - 17-03-2017

Yeni düzenlemesi çok çok çok iyi olmuş bunu belirtmem gerekiyor.

O saçma amatör yeni yetme beste gitmiş sanki yerine bambaşka birşey gelmiş gibi. Yeni düzenlemenin daha iyi olduğu gerçeği yarışmada B.Krallığı üstlere taşımayacak bunu da belirtmeliyim.

Genel olarak bu kadar çok slowun arasında o duyguyu ve coşkuyu verebilmek kolay değil. Ben hala tüm bu yeniliğine rağmen 18.-20. bandında bi yerde olacağını düşünüyorum B.Krallığın.

Nedeni ise şarkının kimliği. Birşey ne ise ancak olanı düzeltirsin , şarkı baştan klişe. Eski tarz , dokunaklı olmaya çalışan fakat eğreti duran bi yanı var. Evet modern bi dokunuş olmuş vs vs... Yetmez.

Molly bile yapamadı bişeyler ki sound olarak bundan çok daha iyiydi.

Kısacası Jade - My Time hala yanına yaklaşılamayan asillikte duruyor arşivlerde.

Cvp: BİRLEŞİK KRALLIK - Lucie Jones - Never Give Up On You - Psk - 31-03-2017

Ben bunu da seviyorum artık. Önceleri sıradan ve gereksiz geliyordu, ama diğerleri arasında parlayan bir yanı var.

Cvp: BİRLEŞİK KRALLIK - Lucie Jones - Never Give Up On You - buraks - 03-04-2017

Dün akşam gümbür gümbür okumuş yine. Haters gonna hate! Yılın en iyi vokallerinden biri Lucy  Heart

RE: BİRLEŞİK KRALLIK - Lucie Jones - Never Give Up On You - utarit01 - 03-04-2017

Bu ilk secildiginden beri benim cok sevdigim bir katilim. Herkesi ters koseye yatirma ihtimali var ..

Cvp: BİRLEŞİK KRALLIK - Lucie Jones - Never Give Up On You - Psk - 04-04-2017

Valla başarılı bu. Değerini bilin.

Cvp: BİRLEŞİK KRALLIK - Lucie Jones - Never Give Up On You - buraks - 06-04-2017

Eğer bir ESC birincisi destekleyince alınıyorsa, biz de aldık kanımca  Big Grin Big Grin

RE: BİRLEŞİK KRALLIK - Lucie Jones - Never Give Up On You - Bulent Ader - 06-04-2017

Oha tanıyamadım, bambaşka biri olmuş kız.

RE: BİRLEŞİK KRALLIK - Lucie Jones - Never Give Up On You - utarit01 - 07-04-2017

Sarkininj bestecisi Emmelie bu arada. :0)