12PUAN FORUM
FRANSA - Alma - Requiem - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: GÜNCEL (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: EUROVISION 2017 (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Konu Başlığı: FRANSA - Alma - Requiem (/showthread.php?tid=127)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6

RE: FRANSA - Alma - Requiem - Bulent Ader - 14-03-2017

O zaman geçmiş olsunSmile

RE: FRANSA - Alma - Requiem - gentedimare - 17-03-2017

Şarkıyı ilk dinlediğim versiyon ile ingilizce eklenmiş hali arasında dağlar kadar fark falan görmüyorum. Hepsi fransızca olsa daha gizemli , tatlı dururdu belki yani ingilizce olumlu bişey katmamış bence.

İlk belirlendiğinde forumda herkes heyecan duyarken beni çok mutlu etmemişti. Giriş kısmından nakarata kadar tatlı , güzel dokunuşları olan şarkı o requiem denen yerde düşüyor gibi geliyor bana.

Amirin şarkısından farkı bu orda giderek boyut değiştiren bi yakalayıcılık vardı. Tad vardı. Burda ise tırmanıp tırmanıp zirve yapamayan bir şey var elimde.

Bi de buna pek iyi olmayan canlı performans eklenince ortaya düşünce olarak iyi ama sonuç olarak pek de parlak olmayan bi iş çıkıyor. Fransadan bu yıl pek birşey beklemiyorum. 15-20 aralığı bu şarkı için tahminim.

Cvp: FRANSA - Alma - Requiem - SiruSho - 21-03-2017

Nasil balon nasil balon

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: FRANSA - Alma - Requiem - Psk - 24-03-2017

Ağzına şöyle küreğin tersiyle vurasım geldiklerinden biri bu.

Cvp: FRANSA - Alma - Requiem - SiruSho - 25-03-2017

Hani boyle sinavdan 80 90 beklersin de 40 alirsin ya bu sarkonin akibeti o

Cvp: FRANSA - Alma - Requiem - buraks - 27-03-2017

Yeni düzenleme gerçekten kızın canlı performansına etki etmiş. Böyle daha çok beğendim.

FRANSA - Alma - Requiem - suioeir - 27-03-2017

Ben beğenmedim. Eski performanslarına göre biraz düzelme var ama tamamen olmuş diyemem. Bir de her defasında sanki ilk kez sahneye çıkmış gibi bir hali var bu kızın. Tecrübesizliği çok belli oluyor. Aslında şarkıyı seviyorum ama canlı dinleyince tahammül edilemez oluyor resmen.

Cvp: FRANSA - Alma - Requiem - halil - 27-03-2017

Dansçıların dansları da ayni olur sanırım esc sahnesinde?  Huh Dodgy

RE: FRANSA - Alma - Requiem - taifung - 27-03-2017

Bence gayet iyi performansı. Sonuçta yarışmaya aylar varken izlediğimiz şeyleri sanki son sahne hali gibi yorumluyoruz hep, halbu ki taş olsa değişir yani yarışmaya kadar. Kız da sürekli iyiye gidiyor işte.

Yalnız bu şarkı tamamen Fransızca olunca çok daha iyi. Burda da o şekilde okunmuş. Umarım o ingilizce bölüm olmaz. Çünkü o saçma yamalı ingilizce kısımla kimi tavlayıp kimden kaç puan alacak ki?

Sadece Fransızca olduğu için güzel bir şarkı bu zaten.

FRANSA - Alma - Requiem - frekans_g - 28-03-2017

Çok şükür artık canlısı dinlenilebilir olmuş. Yeni versiyona da artık kulağım alıştı. Özellikle son 20 saniyesine insanın eşlik edesi geliyor. Böyle ekleye ekleye ilerlerse Kiev'de yüzü gülebilir.

Cvp: FRANSA - Alma - Requiem - Hysteria - 28-03-2017

(21-03-2017, Saat: 00:52)SiruSho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nasil balon nasil balon

sana bu başlıkta katılacak tek kişi olabilirim Big Grin

RE: FRANSA - Alma - Requiem - Bulent Ader - 28-03-2017

Ben bu şarkı konusunda acayip kararsızım, en başından beri. Sevmedim diyemem ama asla ilk 5 veya 10'uma alacak kadar da sevdim de diyemem. Güzel bi kız, derli toplu bi beste, fena da söylemiyor ama iddiası olacak bişey de göremiyorum. Bu şarkı bana sanki en iyi 10-15 arası bitirirmiş hissi veriyor.

Cvp: FRANSA - Alma - Requiem - buraks - 29-03-2017

RE: FRANSA - Alma - Requiem - Barlo - 29-03-2017

Ben bunu çok beğeniyorum artık, favorilerimden hatta. Ama kız çok ruhsuz söylüyor. Sorun ruhsuzlukta da değil sanki, kızın kendisinde.

RE: FRANSA - Alma - Requiem - Lukas - 30-03-2017

Şarkı güzel ama canlı performansı iğrenç. Balon olup finalde patlayıp 20+ olacak.

Cvp: FRANSA - Alma - Requiem - Emre - 08-04-2017

Alma nin seveni coktu ciglik kiyamet koptu. Neredeyse sarkisini soyleyemeyecek duruma geldi Smile 

Evet sarki cok guzel ama naif guzelligiyle sarkiyi satamiyor canli performansi iyi degildi. Sempatik sevimli bir katilim okadar. 1.lik adayi olmaktan ciktigi kesindir bence. Bu fotograftan bile anlayabilirsiniz ne demek istedigimi Smile

21afos2.jpg

RE: FRANSA - Alma - Requiem - yalcin - 11-04-2017

Şarkıyı yerden yere vuranlar ve şarkıyı övenler oSmile))
Ben Fransa (yarışmaya katılan önceki sarkıları) ortalamasının üzerinde buluyorum şarkıyı, kızın sesini de sevdim açıkcası ve begenmiyenlere soruyorum son 17 senede sesi bu kızdan güzel 5 Fransız bayan temsilci yazabilir misiniz?
sanki Fransa hersene ilk 5 yapıyormus gibi bu kız ilk 10 yapamaz olmamış dıyenlere sözüm acele etmeyin ve bekleyin sade bu şarkı için değil, her ülke için sahne performanslarını bekleyin diyorum.
ne ülkeler gördük mp3e aşık olduğumuz ve sahnede şarkının batırıldığı ve ne ülkeler gördük ortalama dedik ama sahne showuyla ilk 10 yaptılar

Cvp: FRANSA - Alma - Requiem - berik - 13-04-2017

Bu şarkıya ancak "C’est tout ce que j’aime" dersem hakkını veririm (Umarım doğrudur, I'm lovin' it sloganından buldum) ama neden nakarat İngilizce?   Sad Fransızca daha büyülü değil miydi? Derece yapmalı...

Cvp: FRANSA - Alma - Requiem - Mr. Honky - 17-04-2017

benim favorim italya ama bu şarkıyı da seviyorum.. lakin bu aldı.. demedi demeyin.. Heart Heart

FRANSA - Alma - Requiem - Mr. Honky - 05-05-2017

Le Pen kaybederse bu alır. Kız kruvasan gibi. Ayrıca terazi. Jüpiter terazide. Cemile mesela başak ve geçen yıl jüpiter başaktaydı. Bu da astrolojik bir yorum[emoji23][emoji23]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi