12PUAN FORUM
FRANSA - Alma - Requiem - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: GÜNCEL (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: EUROVISION 2017 (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Konu Başlığı: FRANSA - Alma - Requiem (/showthread.php?tid=127)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6

Cvp: FRANSA - Alma - Requiem - utarit01 - 06-03-2017

Bu bende gittikce bagimlilik yapmaya basladi. Miy miy soylerken yalkaliyorum kendimi Big Grin Big Grin

RE: FRANSA - Alma - Requiem - Barlo - 10-03-2017

Sanırım yeni versiyon ile bir şarkı nasıl rezil edilebiliri göreceğiz.

Snippet:

http://www.melty.fr/alma-a-l-eurovision-2017-la-version-franco-anglaise-de-requiem-en-ecoute-exclu-a594724.html

FRANSA - Alma - Requiem - suioeir - 10-03-2017

İngilizce olsun istedim ama böyle ummamıştım. Nakaratı tamamen İngilizce yapsalarmış daha iyi olurmuş. Böyle çorba olmuş resmen.

FRANSA - Alma - Requiem - frekans_g - 10-03-2017

Bunların sorunu dil değil kızın performansı. Bunların üzerinde duracağına ona çalışsa daha iyi.

Cvp: FRANSA - Alma - Requiem - suioeir - 11-03-2017

Yeni versiyon

Çok da kötü olmamış aslında. Eski nakarata alışık olduğumdan önce garipsemiştim ama genel olarak bakıldığında olumlu yönde gelişme olmuş hatta. Sahne showuna daha uygun hale getirmişler sanki. Umarım hakkında hayırlısı olur. Bu da hak ettiği değeri görmeyen şarkılardan.

Cvp: FRANSA - Alma - Requiem - Ömer - 11-03-2017

Fransızcadan İngilizceye çok komik olmuş Smile şarkı bitmiş resmen! Ayrıca bu kızın tutuk hareketleri bi sevişse çözülecekmiş gibi bilemedim çok gergin duruyor  Cool

RE: FRANSA - Alma - Requiem - taifung - 11-03-2017

Valla bana kalsa Fransızca hali süperdi. Tamam biraz seyirciye oynamak istemişler, sadece ingilizce değil şarkının düzenlemesi de biraz değişmiş. Yeni hali fenal değil ancak sırıtan tek şey, ingilizce kısımlardaki kelime fazlalığı. Oralarda resmen atlı koşturuyor gibi söylemek zorunda kalıyor. Coverını bana bıraksalardı tam hecesini tuttururdum aslındaSmile

RE: FRANSA - Alma - Requiem - Okan Varol - 11-03-2017

Fransız paraleller şarkıyı sabote etmişler. Hem İngilizce sözlerle hem de melodisine getirilen edit ile..

Bu haline HAYIR diyorum...

RE: FRANSA - Alma - Requiem - Barlo - 12-03-2017

Olmamış bu.

RE: FRANSA - Alma - Requiem - gentedimare - 12-03-2017

olmamış eski büyüsü kaçmış.

FRANSA - Alma - Requiem - suioeir - 12-03-2017

Ben en baştan böyle dinleseydim yine severdim ama nasıl yapmışlarsa şarkının üzerinde oynandığı çok belli oluyor. Şarkıyı tekrar söylememiş İngilizce kısımlar şarkıya monte edilmiş gibi yani ne denir ona terimini de bilmiyorum [emoji3]Adam gibi kaydedin şu şarkıyı!

RE: FRANSA - Alma - Requiem - halil - 12-03-2017

(12-03-2017, Saat: 00:43)gentedimare Adlı Kullanıcıdan Alıntı: olmamış eski büyüsü kaçmış.
Top 10'da olacağı kesin ama bu haliyle bile... Smile

RE: FRANSA - Alma - Requiem - TTR - 12-03-2017

Geçen seneki İtalya gibi olmuş. İngilizce yerleri kötü kötü.

RE: FRANSA - Alma - Requiem - Sen - 12-03-2017

Yarismayi kazanirsa sasirmam Smile

FRANSA - Alma - Requiem - buraks - 12-03-2017

Bence baktilar kizin canli performansi cok ruhsuz alt yapiyi ona gore cektiler. Cunku bu alt yapi ile kizin performansi ok olur.

Ama kendi adima ilk versiyonunu tercih ederim. Kulak aliskanligindan midir bilmiyorum isinamadim bu versiyona.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cvp: FRANSA - Alma - Requiem - Psk - 13-03-2017

Birileri acilen bu kadına ağıt yakarken gülümsenmeyeceğini, sek sek oynanmayacağını açıklasın lütfen. Ne saçmalık ama.

Cvp: RE: FRANSA - Alma - Requiem - gentedimare - 13-03-2017

(12-03-2017, Saat: 02:59)halil Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(12-03-2017, Saat: 00:43)gentedimare Adlı Kullanıcıdan Alıntı: olmamış eski büyüsü kaçmış.
Top 10'da olacağı kesin ama bu haliyle bile... Smile

buna gülerim işte. Değil top 10. İkinci onluda bile yer alması zor bu kızın.

RE: Cvp: FRANSA - Alma - Requiem - halil - 13-03-2017

(13-03-2017, Saat: 06:12)gentedimare Adlı Kullanıcıdan Alıntı: buna gülerim işte. Değil top 10. İkinci onluda bile yer alması zor bu kızın.
Az kaldi. 2 ay sonra belli olacak... Smile

RE: FRANSA - Alma - Requiem - Bulent Ader - 14-03-2017

Ben bu şarkıyı gayet vasat buldum. Kızın sesi güçlü, o kadar.

FRANSA - Alma - Requiem - suioeir - 14-03-2017

(14-03-2017, Saat: 01:24)Bulent Ader Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben bu şarkıyı gayet vasat buldum. Kızın sesi güçlü, o kadar.
Kızın sesi hiç güçlü değil aslında. Canlı dinle Bülent abi.