12PUAN FORUM
YUNANİSTAN - Demy - This Is Love - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: GÜNCEL (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: EUROVISION 2017 (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Konu Başlığı: YUNANİSTAN - Demy - This Is Love (/showthread.php?tid=125)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8

RE: YUNANİSTAN - Demy - This Is Love - utarit01 - 12-04-2017

Vocal coach ile nefes ve ses egitimi yapiyorlar. Bu sarki dogal olarak iyi bir gorsel sov ile sunulacak. Yalniz olmuyo iste bir seyler cidden eksik beste de. Evde acip dinledigim resmen 2-3 kez falandir secildiginden beri. Cok deli bir sahne paketi olmazsa, etkileyici olamayacak bana kalirsa. Bir akis sorunu var bu sarkinin, bu da igreti durmasina sebep oluyor.

Demy cok iyi bir sarkici , cok daha iyi bir seyler yapilabilirdi bu kiz icin.

YUNANİSTAN - Demy - This Is Love - suioeir - 12-04-2017

(12-04-2017, Saat: 11:55)utarit01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Vocal coach ile nefes ve ses egitimi yapiyorlar. Bu sarki dogal olarak iyi bir gorsel sov ile sunulacak. Yalniz olmuyo iste bir seyler cidden eksik beste de. Evde acip dinledigim resmen 2-3 kez falandir secildiginden beri. Cok deli bir sahne paketi olmazsa, etkileyici olamayacak bana kalirsa. Bir akis sorunu var bu sarkinin, bu da igreti durmasina sebep oluyor.

Demy cok iyi bir sarkici , cok daha iyi bir seyler yapilabilirdi bu kiz icin.

Bence bu şarkının tek handikapı nakarattaki çok basite kaçılmış sözler. O da şarkının imajını çok etkiliyor. Beğenmeyenlerin büyük kısmının bu sebepten beğenmediğini düşünüyorum. Merakla nakaratı bekleyip, tam işte geliyor dediğiniz yerde pek bir anlam ifade etmeyen sözleri duyunca hmm bu muydu oluyor insan. Merak uyandırıyor ama beklenileni tam karşılamıyor. Biraz daha özenli sözler yazılsaydı bu şarkı daha kabul görür bir durumda olurdu bence.

RE: YUNANİSTAN - Demy - This Is Love - Hysteria - 12-04-2017

hem sözler hem de patlama beklerken askıda kalıyo beklentin. Bu sene bisürü şarkı nakarata kadar beklentiyle gelip, orda sönüyo benm için. Yunanistan, israil, fransa... polonya da tam tersi, nakarata gelse artık diyorum dinlerken Big Grin

RE: YUNANİSTAN - Demy - This Is Love - yalcin - 12-04-2017

Bence into guzel ama sarkı yükselmiyor ve hep tekdüze gidiyor (slowdan uptempo sarkıya dönse bile), ülke Yunanistan oldugu için finale kalır (gecen sene elenmiş olmalarına ragmen) ama finalde ne yapar bilemem, sarkı euroclub yada partilerde iyi bir dans müziği olur sadece

RE: YUNANİSTAN - Demy - This Is Love - utarit01 - 12-04-2017

Yalcincigim sorun da o. Burada iki gece ustuste deli gibi ESc partisi yapildi ve bu sarki 1 kere calinmadi. 4-5 farkli dj caldi farkli ulkelerden. Hic birinin play listinde degildi. Demek olmayinca olmuyor.

Cvp: YUNANİSTAN - Demy - This Is Love - buraks - 12-04-2017

(12-04-2017, Saat: 12:39)suioeir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bence bu şarkının tek handikapı nakarattaki çok basite kaçılmış sözler. O da şarkının imajını çok etkiliyor. Beğenmeyenlerin büyük kısmının bu sebepten beğenmediğini düşünüyorum.  Merakla nakaratı bekleyip,  tam işte geliyor dediğiniz yerde pek bir anlam ifade etmeyen sözleri duyunca hmm bu muydu oluyor insan. Merak uyandırıyor ama beklenileni tam karşılamıyor. Biraz daha özenli sözler yazılsaydı bu şarkı daha kabul görür bir durumda olurdu bence.

O kadar katılıyorum ki, o kadar yani. Zaten nakaratta sıkıntı olduğunun onlar da farkındalar. O yüzden uğraşıp uğraşıp duruyorlar. Daha iyi seçilmiş bir nakaratla şarkı çok iyi olabilirdi.

Yine de bence kötü değil. Bu sene klasik şarkılar diyebileceğimiz çok az şarkı var. O açığı Demy güzel kapatıyor bence.

Cvp: RE: YUNANİSTAN - Demy - This Is Love - yalcin - 12-04-2017

(12-04-2017, Saat: 13:21)utarit01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yalcincigim sorun da o. Burada iki gece ustuste deli gibi ESc partisi yapildi ve bu sarki 1 kere calinmadi. 4-5 farkli dj caldi farkli ulkelerden.  Hic birinin play listinde  degildi. Demek olmayinca olmuyor.

bu sarkı bir Opa bile olamamış işte. Kız güzel tempo şarkı hadi yollıyalım demişler, gecen seneden hiç ders çıkarmamışlar malesef

Cvp: YUNANİSTAN - Demy - This Is Love - suioeir - 18-04-2017

Isn't she lovely? 

Cvp: YUNANİSTAN - Demy - This Is Love - buraks - 18-04-2017

Aşırı tatlı yahu! Yunanistan'ın Kalomira'dan sonra yolladığı en sevimli şey bence. Heart

Cvp: YUNANİSTAN - Demy - This Is Love - Barlo - 22-04-2017

Evet, nakaratın altyapısına ufak dokunuşlar eklemişler daha melodik hale getirmek için. Big Grin

YUNANİSTAN - Demy - This Is Love - buraks - 23-04-2017

Sarkinin ilk sizan hali, yani nakaratin "la la love" oldugunu halini dinledim. Pesine bunu dinledim. Kesinlikle ilk hali daha guzel. Gittikce assagi dustu sarki. Eger sovda bi numara olmazsa ortalama bi noktada kalacak gibi gozukiyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

YUNANİSTAN - Demy - This Is Love - suioeir - 24-04-2017

Evet sahneyi iyi kullanmak zorundalar. Dream team'e güveniyorum. Umarım yanıltmazlar beni.

Cvp: YUNANİSTAN - Demy - This Is Love - SiruSho - 24-04-2017

Yunanistan son en iyi katilimi 2014tü. 3 yildir çöp yolluyorlar

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: YUNANİSTAN - Demy - This Is Love - buraks - 25-04-2017

Sulhiiii koşşş.

YUNANİSTAN - Demy - This Is Love - suioeir - 25-04-2017

(25-04-2017, Saat: 11:45)noiavagi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sulhiiii koşşş.

Çok güzel olmuş. Ben de Türkçesini yapıyorum yavaş yavaş Smile

Cvp: YUNANİSTAN - Demy - This Is Love - buraks - 25-04-2017

(25-04-2017, Saat: 11:59)suioeir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok güzel olmuş. Ben de Türkçesini yapıyorum yavaş yavaş Smile

Covermaca'da kapışırız  Heyo

YUNANİSTAN - Demy - This Is Love - suioeir - 26-04-2017

Kontopoulos'un instagram hesabından paylaştığı prova görüntüsüne göre bunlar koro halinde müsamerede gibi söylüyor şarkıyı. Sahne şovuna dair bir şey düşünmüyorlar herhalde Smile

RE: YUNANİSTAN - Demy - This Is Love - utarit01 - 27-04-2017

Iki erkek dansci ile cikiyor . Yerde bir seyler yapiyorlar . Derde camasir yikar gibi lol.. Sonunda arkasinda kizin, bir kalp olusturuyorlar. Su hali cok aradan siyrilip wow dedirtmiyor. Ama vocal provalarinda godugum sarkiyi gayet duzgun soyluyorlar. O kisimda hic bir sorun yok.

YUNANİSTAN - Demy - This Is Love - suioeir - 02-05-2017

Uzak çekimden çok bir şey anlamadım ama ilginç şeyler oluyor. Ekrana güzel yansıyacak gibi. Ses muhteşem bu arada. O konuda hiç sıkıntısı yok Demy'nin.

RE: YUNANİSTAN - Demy - This Is Love - Bailador - 02-05-2017

Şarkı hariç her şey güzel. Ama şarkı olmayınca diğerleri bir işe yaramıyor.