12PUAN FORUM
YUNANİSTAN - Demy - This Is Love - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: GÜNCEL (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: EUROVISION 2017 (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Konu Başlığı: YUNANİSTAN - Demy - This Is Love (/showthread.php?tid=125)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8

RE: YUNANİSTAN - Demy - This Is Love - Hysteria - 07-03-2017

3 şarkıyı da dinledim, kesinlikle en doğru şarkı 3ü arasında buymuş. Doğru hareket, beğendim ama bayılmadım. Beklentim çok yüksekti sanırım Sad

RE: YUNANİSTAN - Demy - This Is Love - dryazgan - 07-03-2017

Güzel şarkı

RE: YUNANİSTAN - Demy - This Is Love - Barlo - 07-03-2017

Yalnız video klibin ham hali bile daha iyiydi. Çok kötü editlenmiş, siyah beyaz kırmızı olayı mahvetmiş bütün klibi.

YUNANİSTAN - Demy - This Is Love - suioeir - 07-03-2017

Şarkının adı 'Love is love' olsaydı ve öyle söylenseydi daha çok oy potansiyeli olurdu. Bunu niye düşünemedi bunlar!

Cvp: YUNANİSTAN - Demy - This Is Love - TTR - 07-03-2017

(07-03-2017, Saat: 21:40)suioeir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şarkının adı 'Love is love'  olsaydı ve öyle söylenseydi daha çok oy potansiyeli olurdu. Bunu niye düşünemedi bunlar!

Sulhicim bu şarkıyı istedikleri kadar allasalar pullasalar büyük bi olay olmaz. Eurovision sonrası da unutulup gidecek bi tını kalmayacak. Geçen seneki Sergey bile klişe olmasına rağmen elle tutulur bi melodisi vardı. Bunda o da yok.

YUNANİSTAN - Demy - This Is Love - suioeir - 07-03-2017

Sergey'in şarkısı da güzeldi bu da çok güzel bence. Ben sevdim yahu ne var [emoji3]
Sahnede de çok başarılı olacağını düşünüyorum Demy'nin. Hiçbir zaman silik bir showla çıkmadılar zaten. Yine epey konuşulacak bir sahne showu bekliyorum bu ekipten. [emoji1112]

Cvp: YUNANİSTAN - Demy - This Is Love - buraks - 08-03-2017

Bu sene o kadar mıymıntı şarkı var ki, bu şarkı kendiliğinden sivrilecek zaten. İnsanların üç saat boyunca salonda/tv başında içleri geçecek resmen. Böyle bir iki şarkı var işte elle tutulur, gözle görülür. Ortamı bunlar hareketlendirecek dolayısıyla oy da alıyor olacaklar diye düşünüyorum.

Cvp: YUNANİSTAN - Demy - This Is Love - utarit01 - 08-03-2017

Bu senenin iyi sarkilarindan . Eger saglam bir sahne sovu ile sunulursa TOp 3 sansi bile var bunun .

YUNANİSTAN - Demy - This Is Love - suioeir - 08-03-2017

(08-03-2017, Saat: 14:15)utarit01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu senenin iyi sarkilarindan . Eger saglam bir sahne sovu ile sunulursa TOp 3 sansi bile var bunun .

Sahne konusunda tereddütüm yok zaten. Forever and ever and ever kısmında salondan yükselecek çığlıkları duyabiliyorum [emoji122]

RE: YUNANİSTAN - Demy - This Is Love - dkulaksizoglu - 08-03-2017

Bence cok guzel bi sonuc almasi olasi.

RE: YUNANİSTAN - Demy - This Is Love - Okan Varol - 09-03-2017

Çok temiz yorumlanmış. Şarkının matematiği de gayet iyi.. Yine de zirveyi zorlayacağına pek inanmıyorum.

Artık hakkında HAYIRlısı...

Cvp: YUNANİSTAN - Demy - This Is Love - buraks - 09-03-2017

(08-03-2017, Saat: 16:22)suioeir Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(08-03-2017, Saat: 14:15)utarit01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu senenin iyi sarkilarindan . Eger saglam bir sahne sovu ile sunulursa TOp 3 sansi bile var bunun .

Sahne konusunda tereddütüm yok zaten. Forever and ever and ever kısmında salondan yükselecek çığlıkları duyabiliyorum [emoji122]

Resmen heyecanlanıyorum bu şarkıyı izlemek için. Tam da o dediğin yerde eminim çoşku da yükselecektir. Heyo

btw, Demy'nin de favorisi bu şarkıymış sanırım. Çünkü seçilen şarkı açıklandığında sanki istediği kazanmış gibi tepki vermişti.

RE: YUNANİSTAN - Demy - This Is Love - aksizi - 10-03-2017

Je ne sais quoi'nın kötü bir kopyasısın.

RE: YUNANİSTAN - Demy - This Is Love - utarit01 - 11-03-2017

Hic bir albenisi yok... Cok siradan

YUNANİSTAN - Demy - This Is Love - suioeir - 11-03-2017

Giderek daha çok seviyorum. Hala my number one. Gönlümdeki tahtını ancak Ace Wilder sallayabilir.
Yıllar önce Kalomoira da çok ağır eleştirilere maruz kalıp kızın gururuyla oynanmıştı. Gitti 3.lük aldı. Umarım ilahi adalet bu kızın da yanında olur.

Cvp: RE: YUNANİSTAN - Demy - This Is Love - TTR - 12-03-2017

(11-03-2017, Saat: 15:06)utarit01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hic bir albenisi yok... Cok siradan

+1 sıfır albeni. Kızın kendinin albenisi var sadece.

Cvp: YUNANİSTAN - Demy - This Is Love - suioeir - 13-03-2017

Şuna bir mesaj yazayım da aşağılara düşmesin. Kusura bakmayın "This is love"  Heart

RE: Cvp: YUNANİSTAN - Demy - This Is Love - halil - 13-03-2017

(13-03-2017, Saat: 01:28)suioeir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şuna bir mesaj yazayım da aşağılara düşmesin. Kusura bakmayın "This is love"  [emoji813]
Kusura bakarız. Böyle aşkın.... Smile

Cvp: YUNANİSTAN - Demy - This Is Love - buraks - 13-03-2017

Şarkının yeni versiyonu yayınlandı. Nakaratta değişiklik var..

YUNANİSTAN - Demy - This Is Love - suioeir - 13-03-2017

Aman bunlar da 30 kere değiştirdi nakaratın sözünü. Bir karar verin artık. Kulağımızı aşina edip edip değiştiriyorlar sonra.