12PUAN FORUM
MACARİSTAN - Joci Pápai - Origo - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: GÜNCEL (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: EUROVISION 2017 (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Konu Başlığı: MACARİSTAN - Joci Pápai - Origo (/showthread.php?tid=120)

Sayfalar: 1 2 3 4

Cvp: MACARİSTAN - Joci Pápai - Origo - berik - 13-04-2017

Ya dans eden kız Light In Babylon'daki Michal Elia Kamal'a çook çoook benziyor. Bir kere oradan gönlümü kazandılar, şarkıda gayet iyi oradan da tuttum.  Heyo Bu arada 360 derece video koydular, diğer şarkılara koymadılar neden ki?

RE: MACARİSTAN - Joci Pápai - Origo - gentedimare - 11-05-2017

Çok iyi performans garanti cikacaklardan.

Cvp: MACARİSTAN - Joci Pápai - Origo - SiruSho - 11-05-2017

Bu tur sarkilar bana eurovision izledigimi hatirlatiyor

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: MACARİSTAN - Joci Pápai - Origo - buraks - 12-05-2017

Eurovision etnik sever, kültür sever, değişikliği sever. Bu abi de bunları çok güzel verdi. Şarkıyı hala başarılı bulmadığımı hatta sıkıcı olduğunu söylüyorum. Özellikle ikinci yarısını ama dün akşam izlediğim anda finale çıkacaklarını anlamıştım. Oldukça güzel gözüküyordu.

Cvp: MACARİSTAN - Joci Pápai - Origo - SiruSho - 12-05-2017

Anneme o kadar dinlettim.dinlettim begnmedi. Dun izleyince "ay favorim Hungari' demez mi

MACARİSTAN - Joci Pápai - Origo - Sinan - 14-05-2017

Eurovision partimde insanlara bende de çingenelik var diye söylemde bulunduracak kadar başarılı bir performanstı.

Cvp: MACARİSTAN - Joci Pápai - Origo - SiruSho - 15-05-2017

Kadin dansci hafif dalgali kivircik olsaydi sahane olurdu. Giygiyci figuru harika dusunulmus.

RE: MACARİSTAN - Joci Pápai - Origo - Bulent Ader - 17-05-2017

Bununla ilgili kiev'de ilk canlı izlediğim andan itibaren düşündüğüm olumsuz nokta giysisi oldu, hatta barbara dex için oy bile verebilirim, o derece. Senin şarkın zaten o kadar karizmatik ve içine çeken bir havada ki giysi, vs, birşey ile dikkat çekmeye çalışmak gibi bi derdin olmamalı. Gayet sade, simsiyah, cem yılmaz tarzı bi giysi bile çok daha etkileyici olurdu diye düşünüyorum. Bu zaten yeteri kadar GİZEMLİ havada bi şarkı. Giysideki BAĞIRMALAR o gizemi bozmuş. Öyle olsaydı çok daha yukarılara rahatlıkla oynayabilirdi. Hatta bu yılın sürpriz ilk 3'ü bile olabilirdi bence.

MACARİSTAN - Joci Pápai - Origo - Ömer - 17-05-2017

(17-05-2017, Saat: 17:05)Bulent Ader Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bununla ilgili kiev'de ilk canlı izlediğim andan itibaren düşündüğüm olumsuz nokta giysisi oldu, hatta barbara dex için oy bile verebilirim, o derece. Senin şarkın zaten o kadar karizmatik ve içine çeken bir havada ki giysi, vs, birşey ile dikkat çekmeye çalışmak gibi bi derdin olmamalı. Gayet sade, simsiyah, cem yılmaz tarzı bi giysi bile çok daha etkileyici olurdu diye düşünüyorum. Bu zaten yeteri kadar GİZEMLİ havada bi şarkı. Giysideki BAĞIRMALAR o gizemi bozmuş. Öyle olsaydı çok daha yukarılara rahatlıkla oynayabilirdi. Hatta bu yılın sürpriz ilk 3'ü bile olabilirdi bence.

Çok haklı bir tespit bu. Bir de güğüm almış eline Haydar!

Cvp: MACARİSTAN - Joci Pápai - Origo - SiruSho - 18-05-2017

Etnik sarki soyledigi icin etnik giyinmiş. Gerci danscisinda etnik ogeler vardi ama olsun. Diger solistlerden kostumu ile 1 tuk ayrilsin herkes oyle giyiniyoe

Cvp: MACARİSTAN - Joci Pápai - Origo - halil - 19-06-2017

Arkadaşın yeni şarkısıymış....    Heyo

RE: MACARİSTAN - Joci Pápai - Origo - cembulut - 19-06-2017

bunun dansçısı bu kadar suratsız olmasaydı bir iki sıra üstte yer alabilirdi.

Cvp: RE: MACARİSTAN - Joci Pápai - Origo - halil - 19-06-2017

(19-06-2017, Saat: 21:19)cembulut Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bunun dansçısı bu kadar suratsız olmasaydı bir iki sıra üstte yer alabilirdi.

Chem Cloud!!!!!  Tai Big Grin