12PUAN FORUM
MACARİSTAN - Joci Pápai - Origo - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: GÜNCEL (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: EUROVISION 2017 (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Konu Başlığı: MACARİSTAN - Joci Pápai - Origo (/showthread.php?tid=120)

Sayfalar: 1 2 3 4

RE: MACARİSTAN - Joci Pápai - Origo - dkulaksizoglu - 19-02-2017

Bu sarkiyi seven yok mu yani?

RE: MACARİSTAN - Joci Pápai - Origo - dryazgan - 19-02-2017

Çok kötü bir şarkı. Çingene şarkısı olarak başlyıp kemanla devam edip rap'a bağlanıyor.Rap kısımları çok itici. Yılın sonuncusu olmaya aday...

MACARİSTAN - Joci Pápai - Origo - frekans_g - 19-02-2017

(19-02-2017, Saat: 17:30)dkulaksizoglu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu sarkiyi seven yok mu yani?

Galiba ben. [emoji3][emoji3][emoji3] Mehmet'in eleştirisine katılmakla beraber Mahmut Orhan'ın bir el atmasıyla farklı boyuta geçebilir gibi şarkı. Ya da seyahatlerimde favorim olan 3 ülkeden biri olduğu için kayırıyorum.

RE: MACARİSTAN - Joci Pápai - Origo - dkulaksizoglu - 19-02-2017

Evet ama ben tamamen sevdim cok guzel bence favorim Finlandiya'yi geride biraki ve favorim su anda.

RE: MACARİSTAN - Joci Pápai - Origo - aksizi - 20-02-2017

Yalnız izletiyor falan bi bilemedim. Bi güzel geldi.

Cvp: MACARİSTAN - Joci Pápai - Origo - buraks - 20-02-2017

İlk bir dakikasında of çok güzel bir çingene şarkısı dedim ve sonra bir gülme aldı. Çok güzel başlayıp saçma bir yöne giden bir şarkı olmuş..  Tai

RE: MACARİSTAN - Joci Pápai - Origo - Ömer - 20-02-2017

Şimdiye kadar dinlediklerim arasında en farklısı ve güzeli...

RE: MACARİSTAN - Joci Pápai - Origo - taifung - 20-02-2017

Şarkı fena değil de. Tıpkı kedvesem gibi. O kadar itici bir dil ki Macarca, şarkıdan uzaklaştırıyor insanı.

Cvp: MACARİSTAN - Joci Pápai - Origo - utarit01 - 20-02-2017

Bu boyle tuhaf bir sey. Ya batacak ,ya cikacak cinsinden. Finale cikip top 10 de yapabilir. YF de fena da cakilabilir. Ben acikcasi cok kararsizim ne yapabilecegi konusunda.

Cvp: MACARİSTAN - Joci Pápai - Origo - Hysteria - 22-02-2017

İtiraf ediyorum; dinlediğim andan beri BAYILDIM buna

şu 360derece videolar da geldi eurovisiona hadi hayırlı olsn

RE: MACARİSTAN - Joci Pápai - Origo - Bailador - 26-02-2017

En azından farklı bir şey var ortada diyerek oy atabilirdim ben mesela... Çok sevmesem de

RE: MACARİSTAN - Joci Pápai - Origo - Ömer - 26-02-2017

Bu basit Çingene ve gırtlak oyunları yaptığı ucuz!, barbar Ural-Altay dil ailesini mensup Macarca şarkısı günlerdir bıkmadan dinlediğim mükemmel bir şarkı Smile Çok sempatik aynı zamanda bu Çingene...

Yazın yapılan msc de kim söylemişti hatırlamıyorum, şarkı seçimleri için "entellik kasmayın" demişti Smile Bu da o işe döndü. Sıradan güzellikte şarkılar yere göğe sığdırılamamış ama bu şarkıya burun kıvırılmış Wink

RE: MACARİSTAN - Joci Pápai - Origo - taifung - 26-02-2017

Ben sevemiyorum halen

RE: MACARİSTAN - Joci Pápai - Origo - TTR - 27-02-2017

escye kadar asla dinlemem orda da en fazla iki kere izleyeceğim. asla bir kazanım değil.

Cvp: RE: MACARİSTAN - Joci Pápai - Origo - gentedimare - 27-02-2017

(27-02-2017, Saat: 04:23)TTR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: escye kadar asla dinlemem orda da en fazla iki kere izleyeceğim. asla bir kazanım değil.

evet ya ama benim dinlememe sebebim adamın sesi şarkıya o kadar uyuz değilim ses tonu çok rahatsız edici.

RE: MACARİSTAN - Joci Pápai - Origo - utarit01 - 27-02-2017

Ben bunda cok kararsizim. Bir tuhaflik var, suni duran oturmayan bir sey var.

Cvp: RE: MACARİSTAN - Joci Pápai - Origo - Ömer - 27-02-2017

(27-02-2017, Saat: 21:24)utarit01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben bunda cok kararsizim. Bir tuhaflik var, suni duran oturmayan bir sey var.

Rap kısmı! Tek olumsuz yönü bu Tolga  Wink   Sev bu şarkıyı sen Öpücük

RE: MACARİSTAN - Joci Pápai - Origo - dkulaksizoglu - 28-02-2017

Evet suni duruyo ama sevebildim sonucta ancak daha guzel sarkilar da cikiyo bir yandan...

RE: MACARİSTAN - Joci Pápai - Origo - SiruSho - 02-03-2017

8puan verdim etnik ve orijinal olan her şeye sempatim var, Roger Pontare de Mf'deki favorim!

Cvp: MACARİSTAN - Joci Pápai - Origo - Ozzy - 02-03-2017

Bunu dinledikçe sevmeye başladım. O rap kısmı da olmasa 10 numara olacakmış