12PUAN FORUM
İSVEÇ - Robin Bengtsson - I Can't Go On - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: GÜNCEL (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: EUROVISION 2017 (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Konu Başlığı: İSVEÇ - Robin Bengtsson - I Can't Go On (/showthread.php?tid=116)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7

İSVEÇ - Robin Bengtsson - I Can't Go On - Sinan - 10-05-2017

Cok dogru yere fokuslanmis bir performansti. Kendinden emin duran adamlar. Yuruyus bandi superdi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

RE: İSVEÇ - Robin Bengtsson - I Can't Go On - Okan Varol - 10-05-2017

Şarkı başlı başına iyi bir paket olunca solistin sevimsizliği bile başarıyı gölgeleyemiyor. Hakkıyla çıktılar ama ilk 10'u görürler mi emin değilim...

RE: İSVEÇ - Robin Bengtsson - I Can't Go On - utarit01 - 10-05-2017

Bunu da kotu kamera acilari ile zevksiz bi hale getirdiler. O Melodifestivalen akiciligi yansimadi sahneye ama yine de yf'in iyilerindendi.

RE: İSVEÇ - Robin Bengtsson - I Can't Go On - Hysteria - 10-05-2017

Bu bile gergindi ya. İlk şarkı olması mı nedir bilmiyorum ama hakkaten MF'deki o akıcılıktan eser yoktu. Heyecan ve gerginlik aktı sadece.

Ama genel paketi düşününce çooooooooooooook rahat çıkacağı aşikardı zaten

İSVEÇ - Robin Bengtsson - I Can't Go On - Sinan - 10-05-2017

Official videodaki performanslari olaganustu. Mukayese ettim, yarifinalde ayni koreografi olmasina ragmen ses ve enerjide eser yok, sanirim en belirgin fark organizasyon. Adamlar saglam hazirlanmis yani, ilk 5 beklerim normalde, gayet trend bir performans ve sarki. Ancak bu sönme sorununu cozmeleri lazim, official'a donmeliler

Cvp: İSVEÇ - Robin Bengtsson - I Can't Go On - Psk - 14-05-2017

Kötüydü, beter olsalardı keşke. Melodifestivalen'deki etnik şarkıyı yollasalardı şimdi Stockholm mü, Malmö mü tartışılır olurdu. Peh!

SM-P602 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

RE: İSVEÇ - Robin Bengtsson - I Can't Go On - gentedimare - 14-05-2017

Yarı finalde be kadar sönük ise bu gece tam tersi parladı. Yarışma çıkış yeri önemli iste. Bugün İsveç bunun kaniti oldu

İSVEÇ - Robin Bengtsson - I Can't Go On - buraks - 14-05-2017

Resmen Isvec olmasindan aldi yurudu. Hak etmedi o puanlari.

İSVEÇ - Robin Bengtsson - I Can't Go On - Mr. Honky - 14-05-2017

Bu ne uyduruk bir şarkıydı. Ucuzun ucuzu

RE: İSVEÇ - Robin Bengtsson - I Can't Go On - Nima - 14-05-2017

Cikis sirasi iyiydi, Bir de eglenceliydi.

İSVEÇ - Robin Bengtsson - I Can't Go On - Barlo - 14-05-2017

İsveç bunun gibi ortalama bir şeyle bile beşinci olabiliyorsa İrlanda'yı tahtından etmesi yakındır.

İSVEÇ - Robin Bengtsson - I Can't Go On - Sinan - 14-05-2017

Bundan başka şov yoktu finalde, ki şov da şovdu. (İsrail'i falan danstan sayacak halimiz yok sanırım)

Cvp: İSVEÇ - Robin Bengtsson - I Can't Go On - buraks - 09-02-2018

Mic only diye bir şey buldum. Şunu merak edip dinleyeyim dedim. Kafam şişti. Halbuki müzikli halini ne severdim. Şu an başım ağrıyor cidden.

RE: İSVEÇ - Robin Bengtsson - I Can't Go On - Hysteria - 09-02-2018

bu oğlandan nefret ediyorum zaten. bi 20 sn dayandım hemen kapadım burak neden yaptn bunu bize ve kendine

Cvp: RE: İSVEÇ - Robin Bengtsson - I Can't Go On - buraks - 09-02-2018

(09-02-2018, Saat: 11:30)Hysteria Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bu oğlandan nefret ediyorum zaten. bi 20 sn dayandım hemen kapadım burak neden yaptn bunu bize ve kendine

son 25-30 saniyeyi şiddetle tavsiye ediyorum. hala başım ağrıyor azizim. Big Grin