12PUAN FORUM
İSVEÇ - Robin Bengtsson - I Can't Go On - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: GÜNCEL (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: EUROVISION 2017 (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Konu Başlığı: İSVEÇ - Robin Bengtsson - I Can't Go On (/showthread.php?tid=116)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7

RE: İSVEÇ - taifung - 11-03-2017

Ben Ace'e bayılıyorum geçen seneki gibi. Ama galiba gene alamıyo

RE: İSVEÇ - Nima - 11-03-2017

Uluslararasi jurilerin birincisi acik ara Robin oldu.

RE: İSVEÇ - Barlo - 11-03-2017

Wiktoria'yı rezil etti jüriler ya, ayıptır.

Cvp: İSVEÇ - Ozzy - 12-03-2017

Götümler. Robin ney ya.

Cvp: İSVEÇ - Barlo - 12-03-2017

Neyse buna da razıyız. En azından Sami ya da Nano almadı.

Cvp: İSVEÇ - Robin Bengtsson - I Can't Go On - halil - 12-03-2017

Hold on kazansın isterdim ama bu da favorilerimden biriydi...Yolu açık olsun Heyo

İSVEÇ - Robin Bengtsson - I Can't Go On - suioeir - 12-03-2017

Robin'in almasına gerçekten çok sevindim. Şarkı muhteşem değil ama Hold on saçmalığından kat kat iyi. Eurovision birden kabuk değiştirdi ve tam benim istediğim kıvama geldi sonunda. Kiev 2017 güzel olacak.

RE: İSVEÇ - Robin Bengtsson - I Can't Go On - Okan Varol - 12-03-2017

Koşu bandımız eksikti, iyi oldu güzel oldu..

HAYIRlısı...

RE: İSVEÇ - Robin Bengtsson - I Can't Go On - gentedimare - 12-03-2017

Gayet güzel şarkı. Asla bir winner değil , hatta bence ilk 10da değil ama dinlenilir bişey yani sırıtmıyo.

RE: İSVEÇ - Robin Bengtsson - I Can't Go On - halil - 12-03-2017

(12-03-2017, Saat: 00:49)Okan Varol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Koşu bandımız eksikti, iyi oldu güzel oldu..

HAYIRlısı...
Koşu bandı hiç denenmemisti oysa sahnede daha önce di mi? Smile

İSVEÇ - Robin Bengtsson - I Can't Go On - frekans_g - 12-03-2017

İsveç olmak da zor arkadaş. Sen git top10 yapacak bir çok şarkıyı ele sonra git eli yüzü düzgün ortalama bir şarkı bul ve onla katıl bir de mutlu ol. İsveç'te yaşasam önce 1 yıl oryantasyon eğitimine tabi tutulmam gerekir.

İSVEÇ - Robin Bengtsson - I Can't Go On - aksizi - 12-03-2017

Bunlar tekrar kazanabilir bence

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İSVEÇ - Robin Bengtsson - I Can't Go On - buraks - 12-03-2017

Tam tahmin ettigim gibi zirveye degil top 10'a oynayacaklar.

Normal bir senede bu sarki ile 5-7 arasinda bir yere oynarlar derdim ama bu seneyi dusununce 3-7 arasinda bir yerlerde olacaklar.

Robin tabii ki en kotusu degil ama en iyisi de degildi. Isvec beni tatmin etmedi, uzgunum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

RE: İSVEÇ - Robin Bengtsson - I Can't Go On - taifung - 12-03-2017

Gayet iyiymiş, eleme süreçlerinde hiç dinlememişim bu şarkıyı. İlk kez dinledim ve hoşuma gitti. Ayrıca şovu da beğendim.

RE: İSVEÇ - Robin Bengtsson - I Can't Go On - TTR - 12-03-2017

Robin'in geçen seneki şarkısı çok daha güzeldi. Nakaratta sesi çok tizleşmiş bu şarkıda. Bi de şunu söylemeden edemeyeceğim biri dansçıların giydiği o siyah kazaklara acilen müdahele etmeli, gözlerim kanadı izlerken.

Cvp: RE: İSVEÇ - Robin Bengtsson - I Can't Go On - Okan Varol - 12-03-2017

(12-03-2017, Saat: 02:58)halil Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(12-03-2017, Saat: 00:49)Okan Varol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Koşu bandımız eksikti, iyi oldu güzel oldu..

HAYIRlısı...
Koşu bandı hiç denenmemisti oysa sahnede daha önce di mi? Smile

Dima'nın açılış şovundakini sayalım mı? Ya da Sakis'in aparatını? Bence saymayalım. Smile
HAYIRlısı..

Cvp: İSVEÇ - Robin Bengtsson - I Can't Go On - Psk - 13-03-2017

Beter ol İsveç. Güzelim etnik parçayı yediler, birinciliği teptiler.

Ayrıca bunlar sahnede "fucking beautiful" diye çığırıp duracak mı böyle? EBU'yu göreve davet eden yok mu?

Cvp: İSVEÇ - Robin Bengtsson - I Can't Go On - Barlo - 13-03-2017

(13-03-2017, Saat: 01:01)Psk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Beter ol İsveç. Güzelim etnik parçayı yediler, birinciliği teptiler.

Ayrıca bunlar sahnede "fucking beautiful" diye çığırıp duracak mı böyle? EBU'yu göreve davet eden yok mu?

Freaking beautiful olarak değişti o bölüm. Yarı final performansını eklemişim ben yukarıda.

Benim merak ettiğim İsveçliler genelde MF performansını değiştirmeden yer alırlar Eurovision'da, sahne arkasından giriş kısmına izin verilir mi acaba?

Cvp: İSVEÇ - Robin Bengtsson - I Can't Go On - Psk - 13-03-2017

Sahne arkasıymış gibi yapıverirler. Dijital efektin gözünü seveyim.

RE: İSVEÇ - Robin Bengtsson - I Can't Go On - Alperto - 13-03-2017

Finalde yarışan hiç bir şarkı Loreen'inkinden iyi değildi, Final gecesi ise en iyi olan kazandı. Ben beğendim. İlk 10 tahminleri yapılıyor ama bence şarkı kendini sevdiren cinsten ve kareografi de kendisini izletiyor. Videoyu ilk açtığımda canlı performans mı klip mi anlamam 40 saniyemi almıştı. İlk 5'de yer bulabilir bu kısır senede. En büyük handikapı backvocaller. Bu kareografiye göre geriye 1 backvocal kalıyor ama burada en az 3 backvocal eşlik etmiş. Bu performansa biraz etki edebilir. Dansçılar belki vocalde devreye girer. Başarılar güzel ülkenin güzel insanlarına...