12PUAN FORUM
KARADAĞ - Slavko Kalezić - Space - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: GÜNCEL (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: EUROVISION 2017 (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Konu Başlığı: KARADAĞ - Slavko Kalezić - Space (/showthread.php?tid=113)

Sayfalar: 1 2 3 4 5

KARADAĞ - Slavko Kalezić - Space - Barlo - 05-12-2016

RE: KARADAĞ - Slavko Kalezić - TTR - 06-03-2017

Bu çocuk bildiğin hayalimi çalmış, Azerbaycan'ın seneler boyu çalıştığı prodüktör Stefan Örn'ü kafalayıp onunla çalışmayı başarmış. Bi gün Eurovision'a katılacak olsam şarkımı Stefan Örn'den alırdım ahahahha

Cvp: KARADAĞ - Slavko Kalezić - buraks - 08-03-2017

Şöyle bir teaser var.

RE: KARADAĞ - Slavko Kalezić - Barlo - 08-03-2017

20 Mart nedir ya, ayın 12sinde şarkılar teslim edilecek. Bu kadar geciktirmenin ne manası var anlamıyorum.

RE: KARADAĞ - Slavko Kalezić - aksizi - 08-03-2017

Aha kazandılar.

KARADAĞ - Slavko Kalezić - suioeir - 09-03-2017

Sahneyi sallayacağım diye açıklama yapmış bu. Hadi bakalım.

Cvp: KARADAĞ - Slavko Kalezić - buraks - 09-03-2017

Bence buradan iyi bir iş çıkacak. İlk defa bu kadar ciddi çalıştıklarını görüyorum. Birinci olmasalar bile top10'luk bir şey çıkacağı kesin. Çocuk aşırı iyi sahnede zaten.

Btw, klip&fotoğraf çekimlerinden iki fotoğraf düşmüş.

8MQgJQ.jpg

RE: KARADAĞ - Slavko Kalezić - dkulaksizoglu - 09-03-2017

Waaay vucut show... Xaxaxaxa

RE: KARADAĞ - Slavko Kalezić - dkulaksizoglu - 09-03-2017

Deen gibi olsa bile iyidir.

KARADAĞ - Slavko Kalezić - suioeir - 10-03-2017

BA-YIL-DIM!! İlk dinlememde beni fena yakaladı. Bana bunlarla gelin. Euroclub bir şarkı daha kazandı çocuklar. Teşekkürler Karadağ [emoji1171]
Vallahi Slavko sahneyi sallar mı?
Hem de fena sallar!

Cvp: KARADAĞ - Slavko Kalezić - halil - 10-03-2017

(10-03-2017, Saat: 20:31)suioeir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: BA-YIL-DIM!! İlk dinlememde beni fena yakaladı. Bana bunlarla gelin. Euroclub bir şarkı daha kazandı çocuklar. Teşekkürler Karadağ [emoji1171]

Ben de bayıldım ama gülmekten! Big Grin  Rapunzel'in saçı gibi abinin saçı! Big Grin  Eh işte İsrail'den sonra yarı finalde gümleyecek bir başka haydi eller havaya şarkısı. Hepsi bu... Dodgy

RE: KARADAĞ - Slavko Kalezić - Barlo - 10-03-2017

Senenin bombası bu kesinlikle. Bayıldım. Big Grin

KARADAĞ - Slavko Kalezić - Space - buraks - 10-03-2017

Karadag'dan asla beklemeyecegim guzellikte bir sarki. Bayilanlar listesine beni de ekleyin!
Itiraf edeyim biraz Adok Zoli'yi animsatti bana. Umarim canlida onun kadar patlamaz. Ama gercekten cok.

Oh sonunda guzel sarkilar aciklaniyordu ^^

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

KARADAĞ - Slavko Kalezić - Space - suioeir - 10-03-2017

(10-03-2017, Saat: 20:35)halil Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(10-03-2017, Saat: 20:31)suioeir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: BA-YIL-DIM!! İlk dinlememde beni fena yakaladı. Bana bunlarla gelin. Euroclub bir şarkı daha kazandı çocuklar. Teşekkürler Karadağ [emoji1171]

Ben de bayıldım ama gülmekten! Big Grin  Rapunzel'in saçı gibi abinin saçı! Big Grin  Eh işte İsrail'den sonra yarı finalde gümleyecek bir başka haydi eller havaya şarkısı. Hepsi bu... Dodgy

Sen ne diyorsun örgüsüyle dövüyor resmen.
Bu şarkı gümlerse ben de Kiev'i gümletirim [emoji1306]

Cvp: KARADAĞ - Slavko Kalezić - Space - Ozzy - 10-03-2017

Yapmayın ama bunun nesine bayildiniz. Günde 50 şarkı çıkıyor memlekette bunun gibi zaten. Saçının garip olması mı cezbetti nedir anlayamadım. Dümdüz bir pop şarkısı. Bolca tren oyu alacağını düşünürsek finali görüp finalde geldigi hızla cakilacaktir muhtemelen. Ötesi yok

RE: KARADAĞ - Slavko Kalezić - Space - Barlo - 10-03-2017

Senenin Eurovision şarkısı tanımına uyan nadir şarkılarından, o yüzden bayıldım ya zaten ben de. Big Grin

RE: KARADAĞ - Slavko Kalezić - Space - taifung - 10-03-2017

Şarkı acayip bişey ama ben nötrüm. Sahnesine bakmak lazım, ayılıp bayıldım diyemem. Ama ben o klipteki kayalık yer neresiyse oraya bayıldım asıl.

KARADAĞ - Slavko Kalezić - Space - frekans_g - 10-03-2017

Şarkı hakkında hiç bir kararım yok. Çünkü dinleyemedim örgüye bakmaktan. Bir ara kulaklıkları takıp dinleyeceğim.

KARADAĞ - Slavko Kalezić - Space - aksizi - 10-03-2017

Nelerle sınanıyoruz biz?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cvp: KARADAĞ - Slavko Kalezić - Space - Psk - 10-03-2017

Rezalet.