12PUAN FORUM
COVERMACA SECOND CHANCE SOHBET&MUHABBET - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: YARIŞMALAR (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Forum: YARIŞMA ARŞİVİ (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=22)
+---- Forum: COVERMACA SECOND CHANCE (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=26)
+---- Konu Başlığı: COVERMACA SECOND CHANCE SOHBET&MUHABBET (/showthread.php?tid=101)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Cvp: COVERMACA SECOND CHANCE SOHBET&MUHABBET - Alperto - 31-10-2016

Skandal, tam bir kayırmaca olmuş burası. Hepinizi su kuyusuna atacam.  Tai

RE: COVERMACA SECOND CHANCE SOHBET&MUHABBET - Barlo - 31-10-2016

Biraz yavaş kaldım. Hızlanıyorum.

RE: COVERMACA SECOND CHANCE SOHBET&MUHABBET - Alperto - 31-10-2016

Ozzy & Cembulut Team'a katılma kararı aldım.

Cvp: COVERMACA SECOND CHANCE SOHBET&MUHABBET - taifung - 31-10-2016

(31-10-2016, Saat: 21:31)Alperto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Skandal, tam bir kayırmaca olmuş burası. Hepinizi su kuyusuna atacam.  Tai

Ya sen ben uluhan bailador falan çok kazandık zamanında, olsun o kadar Big Grin

Cvp: COVERMACA SECOND CHANCE SOHBET&MUHABBET - Hysteria - 31-10-2016

Oy veren vermeyen herkese teşekkür ederim Smile bu tarz bişe bekliyordum sasirmadim bu sene benim için pek iyi hazirlanabildigim bi sene olmadı covermaca. Siradaki covermacada daha iyi olcam inş ^_^ yeni üyeler pat pat eleniyo Big Grin

RE: COVERMACA SECOND CHANCE SOHBET&MUHABBET - HSN - 31-10-2016

Belgrad'da nefesler tutuldu.

Cvp: COVERMACA SECOND CHANCE SOHBET&MUHABBET - Alperto - 31-10-2016

Barlo bana GÜLE GÜLE dedi... Ben de bana oy vermeyenlere söylüyorum. GÜLE GÜLE

RE: COVERMACA SECOND CHANCE SOHBET&MUHABBET - Alperto - 31-10-2016

Fark ediyor musunuz? Puanlar birbirine o kadar yakın ki...

COVERMACA SECOND CHANCE SOHBET&MUHABBET - Semih - 31-10-2016

Sensizlige cok iyi sarkiydi!! Kac sene oldu ya

Sent from my iPhone using Tapatalk

RE: COVERMACA SECOND CHANCE SOHBET&MUHABBET - TitaN - 31-10-2016

21. olmak ne be? Kusura bakmayın da saçmalamışsınız, kulaklarınızı mı aldırdınız kuzum? Hışım ve öfke doldum resmen. Evet güzel şarkılar vardı ama pardon da bu albüm içinde 21in hakkı "Hayattayım" değildi.

RE: COVERMACA SECOND CHANCE SOHBET&MUHABBET - krunch - 31-10-2016

Jürilerden iyi de olsa kötü de olsa puan alanlar da var, onların ortalaması nasıl 0 olabiliyor ki? Yazık değil mi o oylara??

Cvp: RE: COVERMACA SECOND CHANCE SOHBET&MUHABBET - taifung - 31-10-2016

(31-10-2016, Saat: 21:51)krunch Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Jürilerden iyi de olsa kötü de olsa puan alanlar da var, onların ortalaması nasıl 0 olabiliyor ki? Yazık değil mi o oylara??

E jürinin ortalaması alınıyor Olcay, yapacak bir şey yok!

RE: COVERMACA SECOND CHANCE SOHBET&MUHABBET - Legolas - 31-10-2016

(31-10-2016, Saat: 21:51)TitaN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 21. olmak ne be? Kusura bakmayın da saçmalamışsınız, kulaklarınızı mı aldırdınız kuzum? Hışım ve öfke doldum resmen. Evet güzel şarkılar vardı ama pardon da bu albüm içinde 21in hakkı "Hayattayım" değildi.
Gecenin büyük şoku benim için. 😯

RE: COVERMACA SECOND CHANCE SOHBET&MUHABBET - Uluhandro - 31-10-2016

alltimes 2015 yarışmasında 69 puanla 6. olmuştum.. 71 puanla 10. oldum bu sefer.. Oy veren herkese özellikle 12 puan için Hasan'a çok teşekkürler Smile

RE: COVERMACA SECOND CHANCE SOHBET&MUHABBET - Hysteria - 31-10-2016

(31-10-2016, Saat: 21:51)TitaN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 21. olmak ne be? Kusura bakmayın da saçmalamışsınız, kulaklarınızı mı aldırdınız kuzum? Hışım ve öfke doldum resmen. Evet güzel şarkılar vardı ama pardon da bu albüm içinde 21in hakkı "Hayattayım" değildi.
Üzerime alınmıyorm Big Grin

RE: COVERMACA SECOND CHANCE SOHBET&MUHABBET - Barlo - 31-10-2016

10. yaptınız beni, rezil ettiniz zamanında 3. olmuş şarkıyı. Yazıklar olsun! Çekiç

RE: COVERMACA SECOND CHANCE SOHBET&MUHABBET - Legolas - 31-10-2016

(31-10-2016, Saat: 21:59)Barlo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 10. yaptınız beni, rezil ettiniz zamanında 3. olmuş şarkıyı. Yazıklar olsun! Çekiç
Işte bu yuzden katılmadım ben. [FACE WITH TEARS OF JOY][SMILING FACE WITH OPEN MOUTH AND TIGHTLY-CLOSED EYES]

Cvp: RE: COVERMACA SECOND CHANCE SOHBET&MUHABBET - HSN - 31-10-2016

(31-10-2016, Saat: 21:56)Uluhandro Adlı Kullanıcıdan Alıntı: alltimes 2015 yarışmasında 69 puanla 6. olmuştum.. 71 puanla 10. oldum bu sefer.. Oy veren herkese özellikle 12 puan için Hasan'a çok teşekkürler Smile

Ben bu 10'unculuğa anlam veremedim ama yine de tebrikler.

RE: COVERMACA SECOND CHANCE SOHBET&MUHABBET - krunch - 31-10-2016

Pardon DA, adı üstünde Best of Best yarışmasından başka ne bekleniyordu acaba? Siz çok iyiydiniz de, diğerleri kötü müydü yani? Bunu mu ima ediyorsunuz? Verilen oylara da haksızlık ve ayıp ediyorsunuz. En iyilerin yarıştığı bir yarışmada mızmızlık yapmak ancak çocuklukla açıklanabilir.

Cvp: RE: COVERMACA SECOND CHANCE SOHBET&MUHABBET - TitaN - 31-10-2016

(31-10-2016, Saat: 22:03)krunch Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Pardon DA, adı üstünde Best of Best yarışmasından başka ne bekleniyordu acaba? Siz çok iyiydiniz de, diğerleri kötü müydü yani? Bunu mu ima ediyorsunuz? Verilen oylara da haksızlık ve ayıp ediyorsunuz. En iyilerin yarıştığı bir yarışmada mızmızlık yapmak ancak çocuklukla açıklanabilir.

Best of Best değildi ki... Daha önce yarışmış şarkımızla tekrar yarıştık. "Ooo adi fahişe ne yaptın sen" sözlerine sahip şarkımı da yollayabilirdim. Ona da best mi diyecektik Big Grin